Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Inwestowanie w opcje binarne? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Opcje Binarne (/Forum-Opcje-Binarne-339)
+--- Wątek: Inwestowanie w opcje binarne? (/Temat-Inwestowanie-w-opcje-binarne-59337)



RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Kede - 17-03-2013 10:45

Na jakiej platformie będziesz grał? Bo szukam czegoś "pewnego" z możliwością dokonania małego depozytu.


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - sEnod - 17-03-2013 10:54

O jakim malym depo mówimy ? marketsworld.com/ bardzo dużo doświadczonych osób poleca. Można tez spróbować sił na demo koncie Smile


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Kede - 17-03-2013 11:19

No masz zamiar grać na depozycie 10 euro Wink (to jest dość mało). Z tego co widzę na marketsworld jest minimum 20 $ co mi bardzo pasuje Wink chyba przetestuje.


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - adamares - 17-03-2013 11:35

Witam wszystkich przeczytałem z zaciekawieniem wszystkie posty wniosek może gra warta świeczki .Spróbuje zobaczymy bez hura optymizmubo farta jakiegoś to raczej nie mam .
Pytanie co sądzicie o tych platformach
http://www.fxpro.pl/trading/accounts/open-demo-account

http://trade.plus500.com/Trade
ciekawi mnie też czy ktoś może próbował tam (inwestować) grać


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - sEnod - 17-03-2013 12:10

Kede ja w sumie wpłacam 1000E z tego będę gral swoim normalnym planem ryzykując 5% salda. Te 10E przeznaczam na ta agresywna strategie Wink to coś w rodzaju testu, wyzwania Smile


Adamres chodzi ci teraz o gre na rynku Forex ?? Bo z tego co wiem to te platformy nie maja opcjibiniarnych?!


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - opel - 17-03-2013 19:45

(16-03-2013 19:42)Kede napisał(a):  opel, czyli wedlug Ciebie firstbinaryoption.com jest niewyplacalna platforma? Probowales kontaktowac sie z supportem? Dopiero co zrobilem depozyt. Maja calkiem fajne wykresy (swiece), ogolnie platforma przypadla mi do gustu (dużo grałem na demo jak i również wcześniej na niej na real). Sa jakies w miare pewne alternatywy? Przecież FBO mają swój oficjalny dział na forum forexpeoples.com. Tam też możesz się skontaktować i spytać o opóźnienie w wypłatach.

Napisalem do niech dwa razy i zadnej odpowiedzi... trudno 10€ to nie kokosy,ale ugrałem prawie 300€ ...


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Kede - 17-03-2013 22:32

Kurde trochę słabo, nie ukrywam, że ta informacja nieco pokrzyżowała mi planyWink Spróbuj tu napisać: http://forexpeoples.com/forum/forumdisplay.php?165-First-Binary-Option-Service
Odpowiada tam na pytania ktoś z supportu firstbinaryoption. Są świeże posty od nich więc myślę że uzyskasz odpowiedź. W takim razie chyba muszę się przenieść na inną platformę.

A live support? Teraz ktoś tam jest online, wiem bo pisałem z nimi.

EDIT:
Czytaj:
Cytat:* At present time We have temporarily problems with withdrawal via Moneybookers purse
* We don't have any problems with withdrawal using another payment systems
*
Cytat:We can make withdrawal to your bank account. Please send all of your bank information via email to [email protected] :
We apologise for the caused inconveniences
Bank Name
Bank Address
Bank PhoneNumber
Account Number
IBAN
Beneficiary Name
Beneficiary Address
SWIFT
Cytat:Your friend can make new deposit at least 5 usd from another payment system then withdraw all money to this another system because withdrawal via moneybookers is not available at present time
Or he can send all of his bank information via email

W skrócie. Mają problemy z moneybookers. Ale nie ma problemu z wypłatą za pomocą innych systemów płatności. Wystarczy że wyślesz im dane do przelewu. Albo dokonasz nowego depozytu 5$ za pomocą innej metody wtedy tą samą drogą możesz wypłacić środki Wink Daj znać jak się potoczy sprawa.


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - 8gruzin8 - 20-03-2013 10:11

(15-03-2013 00:21)Verb22 napisał(a):  kede

w pipie mam ich krytyke, to nie oni mnie krytykująm, tylko bolesna rzeczywistość, bo wyobrażali sobie jakie to dziesiąki tysięcy zarobią na opcjach binarnych, a ten Verb22 mnie wkurwia, bo uwarza że nie zarobie, pff. Każdy rozsądny człowiek z doświadczeniem w hazardzie wie, że hazard ostatecznie pożera 95 % ludzi inwetujących. Opcje binarne to też hazard 95 % przegra a wygra 5 % = zarobki tylko broker. Gdyby tak nie bylo nie wylewaly by się kolejne setki tych platform, moglbym naliczyć tutaj conajmniej 100 platform ktore dzialaja na rynku opcji binarnych. Są porgramy partnerskie do łowienia frajerów, caly ten burdel nie jest przez nikogo kontrolowany, z wyjątkiem paru platform.

Popraw ortografię, składnię i gramatykę.


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - sEnod - 21-03-2013 19:00

Witam. Czy ktoś używa może platformy XTB ?


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - AresxXx - 23-03-2013 08:43

(15-03-2013 16:36)Verb22 napisał(a):  ref1985

Myslisz że zależy mi na poklasku ludzi z tego wątku? Nie. Naturalne jest że będą mnie basztać, bo mowie bolesną prawdę, ktora godzi w ich niezrozumienie tego czym są opcje binarne. W ich wątkach widzę tylko hazard - jeśli idzie w gorę, to stawiam w gore, jak w dol to w doł. Nie widzialem sensownego wpisu czlowieka z wiedzą o ekonomi, gieldzie, ktory zna podstawowe pojecia jak wstęgi bollingera, świece japońskie, dane mikro - makroekonomiczne, itd. Dlatego ci ludzie to frajerzy, bo są hazardzistami, a nie ludzmi poważnymi, bo oddają swoje 200$, 500 $, 1000 $ złodziejskim platformom ktore pewnie by i tak nie wyplacili bo są tak zescamione jak ...

To po wypowiadasz się na dziale stworzonym specjalnie dla ludzi zainteresowanych ta tematyka? To jest żałosne...

Posty Verba22 radzę unikać, gdyż on od zawsze robił za forumowego pajaca.
Dodatkowo reklamował piramidy typu ZeekRewards, z których jak mówił "prawie" wyciągał miliony.