Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Inwestowanie w opcje binarne? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Opcje Binarne (/Forum-Opcje-Binarne-339)
+--- Wątek: Inwestowanie w opcje binarne? (/Temat-Inwestowanie-w-opcje-binarne-59337)



RE: Inwestowanie w opcje binarne? - kyniu6 - 11-03-2013 19:34

Na jakie wykresy z reguły patrzycie? Chodzi mi czas, 5,10,15 min? Godzina? Póki co próbuję na demku i zauważyłem, że nawet jeśli od dłuższego czasu wykres idzie ewidentnie w górę, to ciężko określić w którym momencie znajdzie się na zakończeniu, ponieważ wystarczy małe zawahanie których jest mnóstwo i po zawodach...


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - szefu - 12-03-2013 00:08

@kyniu6 trzeba mieć po prostu farta i tyle Big Grin
Ja na razie dałem sobie spokój bo nie idzie mi zbyt dobrze. Trzeba sobie dać z tydzień odpoczynku ^^
Ale ogólnie powinno się patrzeć na wykres 5 minutowy, ponadto przed postawieniem kasy powinno się również zerknac na wykres 1 oraz 2 minutowy Big Grin
Bo to co wyglada "ładnie" na wykresie 5 minutowym, niekoniecznie musi wygladac tak sweetaśnie na 5 Big Grin
Ja wlasnie duzo razy tak wtopilem. Bo na 5 minutowych zaczynal sie np. trend rosnacy który trwał 10 minut (na wykresie 5 minutowym 2 bary), postawiłem a potem okazywało się, że trend akurat w ostatniej minucie badz sekundzie się odwrócił =) ale z drugiej strony jakbym zerknał na wykresy 1-2 minutowe to bym to widział Big Grin
Koniec końców i tak jest to wróżenie z fusów ^^


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - szykiryki - 12-03-2013 10:18

Mam wolne (znaczy do stracenia Tongue) 200$ i po zapoznaniu się z tematem postanowiłam spróbować.


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - igambler - 12-03-2013 14:55

(12-03-2013 10:18)szykiryki napisał(a):  Mam wolne (znaczy do stracenia Tongue) 200$ i po zapoznaniu się z tematem postanowiłam spróbować.

Gdzie zamierzasz wpłacić?


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Meloman - 12-03-2013 19:25

Widziałem na poprzednich stronach domysły na temat tego dlaczego zarobić udało się zaledwie trzem (3) - góra czterem (4) osobom z forum a reszta traci.



Odpowiedź jest prosta moi koledzy, skoro tak nadal ślepo wierzycie w opcje binarne to sobie przeczytajcie ten post Smile

http://www.hyipforum.pl/index.php?/blog/14/entry-32-gielda-czy-datek-dla-bogaczy/




Wcale nie odradzam opcji binarnych, bo to wasz kapitał, ale radze się dwa razy zastanowić Smile


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Diav0li - 12-03-2013 20:18

Tyle, że na opcjach binarnych stracić/zarobić może co najwyżej pośrednik, a nie któryś z wymienionych tam miliarderów. Cały artykuł natomiast pachnie straszną teorią spiskową i brakiem wiedzy o ekonomii. Zawiera natomiast sporą porcję populizmu a ten, jak wiemy, sprzedaje się doskonale.


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - arturwsb - 12-03-2013 20:30

bardzo fajny artykuł, dobrze się czytało, ale każdy sam decyduje co zrobi z pieniędzmi. Już na forum ktoś pisał, że zaczynając grę w opcje i wpłacając pieniądze trzeba się liczyć z tym, że można je stracić. Może i w tym artykule jest trochę prawdy, ale w sumie początkujący podczas obstawiania mają szanse 50/50. Wydaje mi się, że po jakimś tam (długim) czasie analiz ma się trochę większe szanse trafienia.


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Meloman - 12-03-2013 22:37

@Diav0li

Chyba ktoś tu nie zrozumiał głównego przesłania tego artykułu Smile







To co zrobicie z własnymi pieniędzmi i co sobie myślicie, czy to teoria spiskowa, czy to tak czy to siak to już wasza sprawa. Ja tylko wam podsuwam pewne przemyślenia i skłaniam was do drobnych refleksji na ten temat


Tak czy tak, życzę wam powodzenia, ale przedtem dobrze się zastanówmy






Pozdrawiam, Meloman Wink


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Mateush - 13-03-2013 14:10

nie jestem ani specem od opcji binarnych ani od ekonomii, więc ten artykuł niewiele mi mówi. Nie wiem kim jest jego autor i na jakich podstawach wysnuwa takie teorie i opinie, dlatego będę się opierał wyłącznie na tym, co piszą ludzie na tym forum i na tym, czego sam doświadczam podczas inwestowania.


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Verb22 - 13-03-2013 16:26

sam myślalem nad zlaozeniem platformy, żeby rąbać równo frajerów jakich tu pełno co daje sobie obciągnąć tym złodziejom..Spotoption jest dostepny dla każdego zresztą, tylko kupić skrypt i maszynka sama zarabia.

//dammn it, 80 % : (
//Coristo