Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Inwestowanie w opcje binarne? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Opcje Binarne (/Forum-Opcje-Binarne-339)
+--- Wątek: Inwestowanie w opcje binarne? (/Temat-Inwestowanie-w-opcje-binarne-59337)



RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Verb22 - 08-03-2013 03:48

juz bodajże 6 osób w tym temacie wtopilo caly kapitał, a 3 zarabiają. Nie licze marselo, ktory niebawem wtopi. Wnioski wyciągnicie same.


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Marselo - 08-03-2013 13:47

raf - a tyle razy było pisane by nie bawić się w 60s na początku bo można wszystko wtopić.


Verb - Ty robisz coś w życiu czy zajmujesz się tylko internetowym pieniactwem? już było mówione - zrób coś pożytecznego, wynieś śmieci, wyjdź z psem, lekcje odrób, przeczytaj lekturę bo pani będzie pytała z Akademii Pana Kleksa. Jesteś tak infantylny, że dziwię się, że zdarzało Ci się coś mądrego napisać, ale to odległe czasy. Nie życzę sobie takich tekstów, jak Twój powyższy tekst. Ja Tobie w portfel nie zaglądam i nie życzę sobie byś Ty zaglądał w mój. Moja sprawa w co inwestuję, jakie kwoty i czy to przegram czy nie. Jestem świadomy ryzyka bo już milion razy w tym temacie podkreślano że to nie jest zabawa. Tylko idiota by nie zrozumiał, że na opcjach trzeba bardzo uważać. Co do osób, które przewaliły kasę to może jest ich więcej i tych, które mają sukcesy też pewnie jest więcej, ale nie wypowiadają się w temacie. A Ty się wypowiadasz, choć nie masz nic mądrego do powiedzenia. Tak, wnioski nasuwają się same - że jesteś nieudacznik, infantylny pieniacz i dziecko neostrady.


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Inwestor25 - 08-03-2013 16:12

Marselo, nie chcę być niegrzeczny, ale uważam (i piszę to po raz kolejny), że to nieładnie z Twojej strony tak naskakiwać na Verb-a. Nie widzę nic złego w tym, że osoba z doświadczeniem, która sama doświadczyła tego że na opcjach można się przejechać, próbuje ostrzegać innych forumowiczów. Verb ma rację - opcje są niebezpieczne i można na nich popłynąć. Mało osób na nich zarabia głównie poprzez swoje cechy charakteru, brak ostrożności, brak umiaru.

To, co Ty zrobiłeś - mam na myśli postawienie 500€, to wybacz ale moim zdaniem wybitna głupota. Albo jesteś naprawdę super specjalistą od opcji i wiesz coś, czego my nie wiemy, albo jesteś mega ryzykantem, który chce sie szybko dorobić, a potem będzie płakać że wszystko stracił.

Zamiast się tutaj obrażać, wytykać błędy, wzajemnie prowokować to dziel się wiedzą, a jeśli nie masz wiedzy to przynajmniej nie naskakuj na kogoś, kto ma dobre intencje.


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - gervazy - 09-03-2013 00:03

Big Grin Big Grin
Jestem nieco wstawiony, więc proszę wybaczcie mój wpis (szczególnie, że to pierwszy Smile)Przeczytałem cały wątek dokładnie (dzięki Inwestor i wszyscy pozostali)) i bardzo mi pomógł.
Szczerze piszę, że kolega Verb mnie również irytuje. Jego wpisy są naprawdę infantylne.
(może napisz kolego ile masz lat i będziemy mieć to wszyscy z głowy, wiadomo będzie jak traktować Twoje wpisy)
Zgadzam się równocześnie z Inwestorem, że ostrzeżeń na temat opcji binarnych nigdy nie jest za dużo, ale błagam, niech one mają jakikolwiek sens.
(08-03-2013 03:48)Verb22 napisał(a):  ... Nie licze marselo, ktory niebawem wtopi...
Naprawdę kolego chcę być delikatny, ale napisz łaskawie skąd do jasnej ciasnej, znasz przyszłość?!!! Z tego co czytałem, to Twoja znajomość przyszłości jest całkiem mizerna!! (inaczej byłbyś dziś milionerem i miałbyś lepsze zajęcie niż wypisywanie tutaj banialuk) Bardzo Cię proszę, jeśli chcesz dyskutować z dorosłymi, to zachowuj się jak dorosły. Jeśli jesteś dzieckiem to wróć do swojej piaskownicy i zaczekaj aż wydoroślejesz.
Pozdrawiam Cię i życzę choć chwili refleksji nad tym co piszesz.
Naprawdę nie odczuwasz ani krzty wstydu?!
Twoja anonimowość nie ma tu nic do rzeczy. Naprawdę nie widzisz, że wyrządzasz krzywdę ludziom, którzy czytają Twoje głupoty?
Słowo jest ważne, należy więc choć chwilę się zastanowić zanim napisze się choćby jedną literę.


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - igambler - 09-03-2013 09:36

(25-02-2013 00:47)yorgol napisał(a):  A są jakieś bonusy ? Bo na stronie nie zauważyłem żadnego info na stronie.
Tu masz zestawienie bonusów:http://binax.pl/opcjebinarne/opcjebinarne.php

Abstrachując od animozji forumowych... Już gdzie indziej zadałem pytanie na temat "bonus huntingu" w opcjach binarnych. Patrząc na powyższą tabelę z linku można zauważyć że praktycznie większość brokerów oferuje bonus. Co myślicie o wyrabianiu bonusu? Tzn. typowym graniu na bonus, czyli min. ryzyka. Wpłacamy 500$ dostajemy 1000$ na inwestycje (500 + 500), interesuje gracza jedynie wyrobienie warunków, po czy wypłaca i wyrabia kolejny.


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Verb22 - 09-03-2013 14:02

gervazy, marselo

Straciłem na opcjach binarnych kilka tysicy zł, grając dokadnie tak jak ty - na początku był euforia, ile to ja nie wygram, przyszlo 10 wygranych pod rząd. Potem przyszla pierwsza przegrana. OK. Druga, ok. Trzecia byla wygrana, 4 przegrana. Powiedziałem sobie - przecież prawdziwy inwestor wytrzymuje napięcie, co? Wytrzymalem 5 dni, gralem ostrożnie. Ale ciąhle bylem albo lekko do przodu albo do tylu. Gralem testowo wczesniej 2 miesiące. Mam doświadczenie pół roku grania, więc nie pierdol mi że nie mam doświadczenia. Wiem co to ludzka psychika i pęd po szybką kasę, i twoje tezy o tym że potrafisz to kontrolować są złudne. Ci którzy tu zarabiają mieli szczęście na początku, gdyby go nie mieli, skończyli by jak 70 % osob w tym temacie - w dupe. I nie trzeba był prorokiem, wystarczy mieć podstawową wiedzę na temat jak działa stres, napięcie, chęć odegrania się.


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - gervazy - 09-03-2013 17:03

Verb
Dziś już jestem trzeźwy, więc uważaj Big Grin
Przepraszam Cię za wczorajszy wpis. Może był trochę za szczery.
Podtrzymuję jednak wszystko co napisałem.
Wygląda mi na to, że jesteś niereformowalny. Nie przyszło Ci do głowy, że to właśnie może być powodem Twojej przegranej?
Albo raczej wszystkich Twoich przegranych?
Przyznaję, że Twój ostatni wpis niesie w sobie przynajmniej jakąś naukę dla czytającego. To Ci się chwali choć wyrażasz się w nim jak menel.
Piszesz:
(09-03-2013 14:02)Verb22 napisał(a):  ...I nie trzeba był prorokiem, wystarczy mieć podstawową wiedzę na temat jak działa stres, napięcie, chęć odegrania się.
Nie przyszło Ci nigdy do głowy, że ktoś może być lepszy od Ciebie? Albo chociaż inny? Znowu wracamy do Twojej piaskownicy. Będę Ci to powtarzał tak długo, aż się wreszcie nauczysz.
Masz jeszcze jeden kłopot. Wydaje się, że nie rozumiesz wagi słów.
Zważ, że chcę być Twoim przyjacielem Smile

Igambler
Zdaje się, że na innym forum już Ci odpowiadałem na to pytanie, ale napiszę jeszcze raz. Operatorzy opcji, bukmacherzy, operatorzy forexu itp muszą się zabezpieczyć przed takim pomysłem jak Twój (i na pewno to robią) Inaczej szybko poszliby z torbami, więc daj już z tym spokój, albo zrób to sam na własne ryzyko.


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - igambler - 09-03-2013 17:44

Pytam o opinie niestety tylko ty odpowiedziales, poczekajmy na opinie pozostalych, moze ma ktos doswiadczenie, wtedy mozna bedzie usrednic wypowiedzi.


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - 123damian123 - 11-03-2013 06:41

(25-02-2013 00:47)yorgol napisał(a):  A są jakieś bonusy ? Bo na stronie nie zauważyłem żadnego info na stronie.
cytat użytkownika sanderus911 z forum hyipforum.pl odnosnie exbino i bonusu
Kod:
Witam,
Mam mały problem, grałem na exbino pewien czas, jednak postanowiłem zrezygnować na rzecz innej platformy, i chciałem wypłacić swój depozyt z anulacją bonusu niby wszystko ok, jednak w statusie wypłaty widnieje coś dziwnego http://scr.hu/0wo4/w20cs
czy mi się wydaje czy oni zabrali mi depozyt i wypłącają bonus ? wpłaciłem 200 $ z tego ugrałem trochę i sumą sumaru mój stan konta wynosił około 225 $, zgodnie z ich faq (przy wypłacie przed 30 krotnym obrotem bonusu, wszelkie tranzakcje są anulowane), moja kwota powinna wrócić do statusu depozytu czyli 200 $ a tutaj taki kwiatek.
Kod:
No i niestety support odpisał, ogólnie sytuacja wyglądała tak, ugrałem prawie 400 $, ale jako że chciałem wypłacić to sobie ustawiłem pare akcji na fart no i niestety przegrałem to do poziomu 226 $, jednak z odpowiedzi supportu wynika, że wygrane idą z bonusu, przegrane z depozytu, więc mam lekkie wtf bo tego w faq nie ma... "



RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Inwestor25 - 11-03-2013 14:40

123damian123 - m.in. dlatego cały czas mówimy tu, żeby nie brać bonusów bo to tylko wabik, a więcej z tym problemów niż pożytku

igambler - nie słyszałem nigdy o bonus huntingu, więc ciężko mi się wypowiedzieć. Nie wiem dokładnie na czym to polega więc wolę nic nie mówić niż gadać głupoty