Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Inwestowanie w opcje binarne? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Opcje Binarne (/Forum-Opcje-Binarne-339)
+--- Wątek: Inwestowanie w opcje binarne? (/Temat-Inwestowanie-w-opcje-binarne-59337)



RE: Inwestowanie w opcje binarne? - złotko87 - 28-02-2013 20:49

yorgol, już takie przypadki się pojawiały. Inwestor z kimś już o tym mówił, że takie pechowe rzuty się zdarzają. Trzeba mieć fart, ot co!


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - yorgol - 28-02-2013 21:13

zdarzylo mi się to samo jeszcze z baidu i jeszcze jednym;/ zmiana trendu po obstawieniu przezemnie,
jestem dziś ogólnie 80$ do tyłu, nie obstawiam nic więcej.
Myślicie ze to taki pechowy dzień czy to ja tak źle gram?
Oto przykłady:

[Obrazek: 1jlswz.jpg]
[Obrazek: p43shi.jpg]
[Obrazek: 44an7m.jpg]

we wszystkich 3 przypadkach zmienił się trend troche po obstawieniu, myślicie że to ja popelniam błedy czy to zwykly pech?inwestor, czy mógłbyś wyrazić swoją opinię?

Dzis napewno juz nic nie obstawie, ale idzie tak fatalnie że nie wiem czy nie będę musiał się pogodzić ze jestem 1 000zł do tyłu bo jednak okazalo sie ze posiadając bonus mozna wyplacic ale nie tak jak myslalem tylko ze przed obróceniem go jeśli chcemy wyplacic odejmą nam wszystkie wygrane a wszystkie straty zostajączyli wygrałem np 320$ straciłem 400$ w sumie jestem 80$ na minusie od kwoty która wpłaciłem(300$ ) to nie moge nic wypłacić bo wygrane 320 sie nie liczy.

Mam nadzieje ze to byl jednodniowy pech i ogolnie wyjdę na + ale prosiłbym was o opinię.


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Inwestor25 - 28-02-2013 21:39

yorgol, kilka stron temu pisaliśmy o tym, że takie sytuacje się zdarzają i naszym zdaniem nie można tego przewidzieć. Ja też kilka razy miałem taki kłopot, że pięknie szło w danym kierunku, a dosłownie chwilę przed zakończeniem skok w przeciwną stronę. Można więc powiedzieć, że tak naprawdę nie ma pewnych wykresów i że nawet jak jesteśmy przekonani na 99%, że będzie np. w górę to i tak jest ten 1% możliwości, że może się wszystko zmienić. Bez szczęścia jest ciężko, więc to nie Twoja wina. Warto więc pamiętać, że opcje binarne nie są pewnym sposobem na zarobek.


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Mateush - 28-02-2013 22:20

Wszystko jest możliwe Smile

[Obrazek: e686047918d0e529.jpg]

[Obrazek: d7fa4f605db31a7d.jpg]

[Obrazek: 37d55b3db583fdf1gen.jpg]


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - szefu - 28-02-2013 23:40

Jak z inwestycji 50 euro dostałeś 425? Big Grin


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - yorgol - 01-03-2013 00:39

Zyski z inwestycji to suma wszystkich potemcjalnych zyskow z inwestycji


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - szefu - 01-03-2013 01:35

Aaa chyba że tak Smile Ja na exbino jeszcze takich długich nie puszczałem to jeszcze nie wiem jak to tam wygląda Smile


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - yorgol - 01-03-2013 19:09

[Obrazek: fdgsm1.jpg] ogolnie jestem juz 100$ do tyłu, co o tym sądzicie?inwestuje ostatnio przez pro tradera bo można sprzedać.


edit: mam to co wczoraj czyli tuz po inwestycji zalamanie kursu:
oby odrobiło: [Obrazek: a2z1to.jpg]


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - RlyDontKnow - 01-03-2013 19:11

Próbowaliście kiedyś stosować progresje? Wiem że nie da się zrobić tego w taki sposób jak w ruletce ale można ten system lekko zmodyfikować.
Ja od dzisiaj testuje progresje na marketsworld (konto demo). Zapisuje wszystkie wyniki w excelu, więc niedługo się z wami nimi podzielę.


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - yorgol - 01-03-2013 19:18

[Obrazek: 79cukm.jpg] i jeszcze to , co o tym sądzicie?



edit:

to się wydaje niemożliwe: [Obrazek: wyqcl8.jpg] to ja tak źle inwestuje czy taki nieprawdopodobny pech?