Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Inwestowanie w opcje binarne? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Opcje Binarne (/Forum-Opcje-Binarne-339)
+--- Wątek: Inwestowanie w opcje binarne? (/Temat-Inwestowanie-w-opcje-binarne-59337)



RE: Inwestowanie w opcje binarne? - RlyDontKnow - 27-02-2013 19:18

Witam.
Jakiś czas temu zainteresowałem się opcjami binarnymi. Przeczytałem większość postów w tym temacie. Podziwiam 'Inwestor25'. Nie często można spotkać ludzi którzy dzielą się takimi informacjami z innymi.
Założyłem sobie konto demo na marketsworld i mam zamiar ogarnąć jakąś strategie zanim zrobię depozyt.
Mam zamiar aktywnie udzielać się w tym wątku.

To tylko taki post na początek. Jak na razie nie mam żadnych pytań. ; )


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - yorgol - 27-02-2013 22:52

Nie popełnij mojego błędu, byłem sporo do przodu i nagle wpadlem na idiotyczny pomysl obstawienia bez wyraźnej tendencji.


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - RlyDontKnow - 27-02-2013 23:23

(27-02-2013 22:52)yorgol napisał(a):  Nie popełnij mojego błędu, byłem sporo do przodu i nagle wpadlem na idiotyczny pomysl obstawienia bez wyraźnej tendencji.

Dzięki za rade. Widzę że coraz lepiej Ci idzie Smile


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Verb22 - 27-02-2013 23:54

yorgol

Sorry że się wtrącam, ale jak już stracis kapitał zajrzyj bodajże na 81 stronę tego tematu i zadaj sobie pytanie dlaczego nie sluchasz ostroznie rad tych ktorzy tu wtopili kilka tysięcy zl, np mnie.


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Inwestor25 - 28-02-2013 00:16

Przypomnę to co najważniejsze:

DLA KOGO SĄ OPCJE BINARNE?
W sumie od tego należałoby zacząć. Teoretycznie opcje binarne sa dla każdego, bo nie trzeba mieć do tego super wiedzy. Można zarobić opierając się na farcie, na bieżących obserwacjach. Jednak moim zdaniem opcje binarne są dla osób odpowiedzialnych i rozsądnych, które potrafią nad sobą panować, podejmować odpowiedzialne i rozsądne decyzje. Trzeba mieć świadomość, że inwestowanie wiąże się z ryzykiem i że można wpłacony depozyt szybko stracić. Takie jest ryzyko. Możesz zarabiać, a możesz stracić to co wpłaciłeś. Każdy, kto wpłaca depozyt, musi być świadomy, że nikt mu nie zagwarantuje zysków.

ODPOWIEDZIALNE INWESTOWANIE
Spotkałem kilka sloganów i górnolotnych tekstów o odpowiedzialnym inwestowaniu. Z perspektywy czasu stwierdzam, że jest to jednak prawda i warto się nad tym zastanowić. Patrząc na historię rozwoju tego tematu można zauważyć, że na początku każdy z nas myślał, że opcje binarne są proste i że można robić dużą kasę w kilka chwil. Ludzie się napalili, myśleli że to super proste i że będą kosić pieniądze. Niestety w wielu przypadkach ludzie stracili swój depozyt. Wiele osób popełniało moim zdaniem klasyczne błędy, jak np. chęć szybkiego odegrania się. To nie jest takie proste, jak się wydaje. Trzeba się dobrze zastanowić czy można sobie pozwolić na ewentualną utratę depozytu. Jeśli myślicie o rozpoczęciu inwestowania i chcecie na to przeznaczyć np. kasę, za którą chcieliście kupić coś niezbędnego czy opłacić czesne czy cokolwiek innego ważnego - odpuśćcie. Lepiej inwestować tylko taką kasę, którą ewentualnie można stracić. Ważne jest także to, by decyzja o rozpoczęciu inwestowania była Waszą własną, przemyślaną decyzją. Dwie osoby miały do mnie pretensje, że straciły część pieniędzy. Czułem się winny, ale po przemyśleniu stwierdziłem, że nie mogę odpowiadać za to, że mam szczęście i że umiem wybrać dobry wykres. Nikogo nie zmuszałem do inwestowania i nikomu nie obiecuję zysków. Każdy musi decydować za siebie.


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Mateush - 28-02-2013 00:23

Inwestor25 - myślę, że nie trzeba tego powtarzać. Ludzie są chyba dorośli wiec sami muszą odpowiadać za swoje decyzje i podejmować odpowiednie kroki. Jeśli ktoś czyta ten temat to na bank widzi, że często pojawiają się ostrzeżenia, że to nie jest proste i nie ma gwarancji, że się zarobi i że można stracić. Ty już chyba setny raz to powtarzasz jak mantrę Big Grin

Moje dzisiejsze typy:

[Obrazek: 4808bb452ca01505gen.jpg]

Zgodnie z poradami, też robię sobie przerwę bo to naprawdę wciąga i kusi by inwestować więcej, częściej.


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - yorgol - 28-02-2013 00:32

(27-02-2013 23:54)Verb22 napisał(a):  yorgol

Sorry że się wtrącam, ale jak już stracis kapitał zajrzyj bodajże na 81 stronę tego tematu i zadaj sobie pytanie dlaczego nie sluchasz ostroznie rad tych ktorzy tu wtopili kilka tysięcy zl, np mnie.

Wciąż jestem do przodu, poprostu mnie poniosło i straciłem przewagę ktora miałem


Dzięki inwestor , pamietam o tym i staram sie zachowywać rozsądek ale początki bywają trudne , wydaje mi sie ze nauczyłem sie paru rzeczy dzisiaj


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Marselo - 28-02-2013 00:44

Verb22 - ja Ci powiem dlaczego ludzie nie słuchają Twoich rad. Nie słuchają, bo sposób w jaki próbujesz doradzać, jest słaby. Ty nie doradzasz - Ty drwisz z ludzi, obrażasz tekstami "żal mi Was". Nie jesteś traktowany poważnie, bo w wielu miejscach jojczysz, napalasz się, snujesz wizje milionów, a jak nie wyjdzie to smrodzisz w temacie, snujesz teorie spiskowe, a nie bierzesz pod uwagę tego że to widocznie Ty popełniłeś błąd. Nie jesteś nieomylny więc nie każda metoda jest dla Ciebie dobra.


Ja osobiście znam człowieka, który w lutym wypłacił z exbino coś koło 900$. Jak widać - da się zarobić. Skoro yorgol też ma dobre wyniki to znaczy, że da się zarabiać na opcjach. Ale żeby wszystko było po naszej myśli to trzeba wiedzieć, kiedy powiedzieć sobie dość i kiedy wypłacić przynajmniej tyle, ile wpłaciliśmy.


Opcje są dla rozsądnych ludzi, a nie dla histeryków, totalnych ryzykantów i kąpanych w gorącej wodzie.



Inwestor - Mateush ma rację. Nie trzeba tego powtarzać bo jak ktoś jest rozsądny to przeczyta cały temat i będzie wiedział, że to nie są przelewki. Każdy odpowiada za siebie.

Ja jeśli wtopię to pretensje będę miał do siebie, a nie do całego świata, tak jak niektórzy.


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - RlyDontKnow - 28-02-2013 08:34

Jeśli chodzi o inwestowanie to ryzyko jest zawsze. Nie ważne czy to jest forex, opcje binarne czy inwestowanie we własną firmę. To jest mimo wszystko zawsze ryzyko.
Ja najpierw po ćwicze na koncie demo z 2 tygodnie po czym wpłacę sobie 50$ (kwota która mogę stracić bez większego żalu) na platforme marketsworld i zobaczymy jak to będzie Smile

A postów osobnika Verb22 to nawet nie czytam. Przegrał kapitał przez własną głupotę i teraz rzuca farmazonami na prawo i lewo.


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - yorgol - 28-02-2013 16:28

[Obrazek: uwgods.jpg]PUT



Zobaczymy czy sie nei zmieni tendencja.

[Obrazek: p43shi.jpg]

IBM jestem niepewny ale dałem put

Jak nazwać takiego pecha: http://scr.hu/0yuu/sg1bk to z ibm'u
[Obrazek: o453he.jpg]

ps. używacie opcji sell?


edit: pierwszy wykres siadł drugi nie, postawiłem teraz up na apple, co o tym sądzicie? dobrze czy zbyt rozchwiane według was?

[Obrazek: 44an7m.jpg]

w dodatku tuż po zakończeniu terminu wartośc spadła tak jak obstawilem;/