Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Inwestowanie w opcje binarne? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Opcje Binarne (/Forum-Opcje-Binarne-339)
+--- Wątek: Inwestowanie w opcje binarne? (/Temat-Inwestowanie-w-opcje-binarne-59337)



RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Inwestor25 - 26-02-2013 23:13

yorgol, nie chcę się wymądrzać, ale moim zdaniem balansujesz na linie i możesz niedługo zaliczyć bolesny upadek. Nie można w ciągu pierwszego dnia robić 33 transakcji. Musi być w tym umiar. Jak tak dalej będzie to stracisz wszystko zanim się zorientujesz. Nie obraź się, ale robisz błąd i jestem przekonany, że prędzej czy później przyznasz mi rację.


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - yorgol - 26-02-2013 23:31

Wiem że to był błąd, 2 pierwsze transakcje ładnie mi weszły to poczułem się pewny siebie i kolejne postawilem bezmyślnie i tracilem coraz więcej kasy i chcialem odrobić, był moment że miałem minus 80$ ale się opamiętałem zrobilem przerwe i powoli odrobiłem do -17$.

Jutro będę odrabiał dalej i będę długo i powoli czekał na dobry wykres obstawiając mniej a z większą skutecznością,dzis nie znalazłem wykresu na ktorym moglbym postawić Twoją metodą czyli że wyraźnie widać ze conajmniej godzinę równomiernie rośnie,może jutro taki spotkam, dziś mialem tylko takie ze byl duży skok lub duzy spadek to obstawialem wartość przeciwną do kierunku skoku i te transakcje chyba tylko poza jedną się udawały.

Macie jeszcze jakieś rady dla początkującego?
Warto weług was używać kreatora i obstawiać z małym zyskiem a dużym zabezpieczeniem?
Czy macie jakiś sposob zeby wyświetlać wszystkie wykresy naraz bo bym musiał co jakieś 15 min przeglądac wszystkie zeby zobaczyc czy są jakies ciekawe zmiany a przerzucanie po kolei na liście jest troche męczące.


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - yorgol - 27-02-2013 16:11

Postawiłem metodą inwestora call: [Obrazek: 11k1di.jpg]


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Mateush - 27-02-2013 16:13

yorgol, podziwiam że masz na tyle odwagi, by zrobić w jeden dzień 33 transakcje. Z drugiej strony przychylam się do opinii Inwestora. To naprawdę prosta droga ku temu, by na własne żądanie stracić depozyt. Metoda "na wariata" nie sprawdza się chyba nigdzie. Można na początku dużo osiągnąć, ale potem wszystko może pójść w diabły.

Co do kreatora - jest to rozsądne, bo można zarabiać wolniej, a bezpieczniej. Ale to rozwiązanie dla osób cierpliwych, a nie takich w gorącej wodzie kąpanych Wink

Ja nie mam sposobu na wyświetlanie wszystkiego na raz, bo inwestowanie we wszystko na raz jest dla mnie bez sensu. Lepiej skupić się na kilku możliwościach i ich się trzymać, niż rzucać się na wszystko. Jak inwestujesz w danym momencie w 3-5 rzeczy to łatwiej Ci zauważyć wspólny mianownik.


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - yorgol - 27-02-2013 16:31

ja mówię o wyświetleniu wszystkich wykresów zeby obserwować czy na którymś jest duży"skok" itd jeszcze przed zainwestowaniem, akturalnie mam chyba z 20 kart otwartych i na kazdej inne 3 wykresy.
A co myślicie o tym co postawiłem powyżej?Dobra decyzja czy wy byście nei obstawiali? szkoda tylko ze to az 2h ma do konca, zmylilo mnie to ze tam jest godzina przesunięta i myślałem że o 17 czasu polskiego się to kończy.

Wiem wiem, teraz bardziej selektywnie czekam na wykres.


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Inwestor25 - 27-02-2013 16:51

yorgol, ja bym postawił CALL w tym wykresie, ale max 30 minut przed zakończeniem. Stawianie 2 godziny przed końcem jest ryzykowne i to bardzo. Ja też na początku miałem kłopot z tą przesuniętą godziną i nie raz łapałem się na tym, że myślałem że zaraz koniec, a tu jeszcze godzina do końca.


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - yorgol - 27-02-2013 16:55

Jak na razie idzie super, miejmy nadzieje ze nie poleci w dół do końca:

[Obrazek: qi6gjn.jpg]
ok udało się

A rozgraniczacie jakoś waluty od surowców i od akcji i dla każdego typu stosujecie troche inne taktyki?
czy wrzucacie wszystko do jednego worka i patrzycie tylko na wykres?


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - yorgol - 27-02-2013 18:32

postawiłem kolejne:[Obrazek: 492ip4.jpg] na up

co myslicie o tej decyzji?30 min do konca, sorry że was tak pytam co chwilę ale się dopiero uczęSmile

Ok, weszło, jestem minimalnie na plusie


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Inwestor25 - 27-02-2013 19:00

pierwsza porada - korzystaj z opcji Edytuj post bo Cie moderatorzy ścigną za pisanie postów jeden pod drugim Tongue

Co do wykresu to też postawiłbym, że cena będzie wyższa.


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - yorgol - 27-02-2013 19:10

ok, będę tego używał,

tu postanowiłem użyć troche innej strategi, akurat zauważyłem taki duży skok w dół zaczekałem jak tylko zacznie się dźwigać i obstawiłem licząc ze nastąpi korekta i cena wróci do "średniej"

[Obrazek: zbhutk.jpg]

Też byście tak zrobili czy uważacie to za błąd?(dałem up)
edit: wachałem się czy nie sprzedać tego za 32$(wpłacilem 25$) bo balansowało na granicy, no ale cóż, zaryzykowałem, może to mój błąd okaze sie za 2 min
edit2: weszło