Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Inwestowanie w opcje binarne? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Opcje Binarne (/Forum-Opcje-Binarne-339)
+--- Wątek: Inwestowanie w opcje binarne? (/Temat-Inwestowanie-w-opcje-binarne-59337)



RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Mateush - 25-02-2013 22:32

Z exbino mailowo się kontaktuj albo przez ten czat na stronie. Często nawet późnym wieczorem jest ktoś na tym czacie.

Dzisiejsze strzały:

[Obrazek: 5e1c49d6a4397a04gen.jpg]

[Obrazek: 0a5c0ccf2eb6b5f2gen.jpg]

Film będę próbować nagrywać w środę/czwartek. Mam wolne z pracy więc będzie czas by próbować Big Grin


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - yorgol - 25-02-2013 22:42

Pisałem i mailem i na ten czat klikalem pare razy zeby zostawić wiadomość i od niedzieli nie odpisali;/
Jutro zadzwonie...
edit. gmail mi ich wiadomość wykrył jako spam, zadałem im pytanie o wysokość bonusu i możliwość wypłaty.


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - yorgol - 26-02-2013 15:14

obstawiłem dwa pierwsze wykresy, oba w sytuacji gdy gwałtowanie poszły na górę postawilem na put licząc ze spadną do swojej poprzedniej wartości.
Bardzo rozchwiane te wykresy.


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Inwestor25 - 26-02-2013 15:16

W przyszłym tygodniu rozpoczynam moją karierę operatora kamery Smile Zobaczymy co nam z tego wyjdzie.


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Mateush - 26-02-2013 15:21

Inwestor - możesz odkorkować swoją skrzynkę wiadomości? Big Grin Chcę się skontaktować w sprawie filmu.


yorgol - i czego się dowiedziałeś?


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - yorgol - 26-02-2013 15:47

obie opcje mi weszły 37$ zysku w pół h. Obie opcje obstawiłem metodą tą opisaną na tej stronie ktorą podawaliśmy pare postow wcześniej czyli założenie że cena jest za wysoka i wróci do normalnego poziomu.
Screeny wrzucę wieczorem bo pewnie będę jeszcze inwestował


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Inwestor25 - 26-02-2013 17:19

Mamy pierwszy film - autorem jest Mateush

http://www.youtube.com/watch?v=78wznZbOK2E


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - yorgol - 26-02-2013 19:20

postawiłem na baido które wyglądało na pewniaka i w momencie gdy postawiłem zmieniła się tendencja;/


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Inwestor25 - 26-02-2013 19:27

yorgol - wrzucaj wykresy, bo bez wykresów to nic nie doradzimy, nic nie powiemy bo to jak wróżenie z fusów w odniesieniu do opcji binarnych


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - yorgol - 26-02-2013 23:07

Pierwszy dzień mam za sobą, zacząłem bardzo dobrze, byłem sporo na plusie, i nagle zacząłem za dużo inwestować i tracić, pod koniec udało mi się odrobić i jestem tylko 17$ do tyłu, jutro cierpliwie będę odrabiał czekając na duży gwałtowny skok na wykresie żeby obstawić w przeciwną stronę do skoku albo na powolnie i stabilny trend żeby postawić zgodnie z nim. Troche stracilem dziś kontrolę nad sobą i koniec końców 33 transakcje zrobiłem.