Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Inwestowanie w opcje binarne? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Opcje Binarne (/Forum-Opcje-Binarne-339)
+--- Wątek: Inwestowanie w opcje binarne? (/Temat-Inwestowanie-w-opcje-binarne-59337)



RE: Inwestowanie w opcje binarne? - yorgol - 25-02-2013 00:20

Super, dzięki o takie odpowiedzi mi chodziło.


Jak gość miał podejrzenia ze oni oszukują to mógł porównać te wyniki z wynikami z innych platform.


Po drugie jeśli to naprawdę scam i zmieniaja wartosci jak chca to na demie mogą oszukiwać i " ułatwiać " mi grę. Jednakże chyba spróbuje tam na demie ale będę porównywal te wartości z wykresami exbino


A znacie jakieś platformy które są wiarygodne a wymagają mniejszego depozytu niż 200$?


I czy jeśli wpłace te 200. $ do exbino i 4 transakcje pod rząd mi nie wyjdą to mogę wypłacić pozostałe 100$ bez obracania nimi ?

Z góry dzięki za odpowiedzi.


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - raf1985 - 25-02-2013 00:35

możesz wypłacić w każdej chwili, pod warunkiem że nie brałeś bonusów.

Ja od niedawna próbuję swoich sił i idzie nieźle. Nie mam takich rewelacyjnych wyników jak osoby wiodące w tym temacie, ale nie narzekam Smile


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - yorgol - 25-02-2013 00:47

A są jakieś bonusy ? Bo na stronie nie zauważyłem żadnego info na stronie.


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - raf1985 - 25-02-2013 00:53

w tym temacie nie raz wspomniano o bonusach. Od 200€ możesz otrzymać 50€ bonusu, od wyższych wpłat nawet 100% bonusu


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - BEEREM - 25-02-2013 01:04

Kolejny raz przestrzegam przed pewniakami Tongue

[Obrazek: 1430412.jpeg]

Zamienia się w:

[Obrazek: 1430413.jpeg]

Na szczęście tym razem wolałem poczekać na rozwój sytuacji Smile


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - raf1985 - 25-02-2013 01:21

[Obrazek: 9110623aa3777c66gen.jpg] Big GrinBig Grin


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - gnatj4 - 25-02-2013 11:46

BEREEM - myślę, że warto przy takich wykresach spojrzeć na pro trader od jakiego czasu wykres idzie w górę. Jeśli bardzo długo to właśnie jest szansa, że zacznie spadać. Oczywiście to tylko moje przemyślenia ;p niech ktoś inny sie wypowie.


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - yorgol - 25-02-2013 20:02

Wiecie jak się skontaktować z exbino?
Napisałem do nich w niedzielę maila przez formularz na stronie jak dokładnie wyglądają bonusy(ile od jakiego depozytu) oraz jak wygląda sprawa wypłaty jak dostanę bonus. Czy jak wpłacę np 200$ i dostanę 50$, zagram pare razy i przegram to ubędzie pieniędzy z "real money" czy "bonus money" najpierw? i czy bez problemu i opłat mogę zagrać np za 100$ i jesli przegram wyplacic resztę mojego "real money" wiecie może?
będę bardzo wdzięczny za odpowiedźSmile

Bo mam taki plan że jak przegram 4 transakcje po 25$ pod rząd to wypłace to co mi zostało i zrezygnuje i dlatego musze wiedziec czy jak wezme bonus nie będzie problemu z wyplaceniem reszty wplaconej kasy.

a po 2 waham sie ile dokladnie wpłacić.


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - max188 - 25-02-2013 21:22

Jak wezmiesz bonus musisz dokonac obrotu, wiec proponuje jak ja bez bonusuSmile czesc przegralem a reszte wyplacilem.


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - yorgol - 25-02-2013 22:19

z tego co wyczytalem jak poprostu będę chcial część wyplacic zanim obrócę bonusem, to stracę bonus:

"Aby wypłacić kwotę darmowego depozytu, inwestor zobowiązany jest do wykonania uprzednio, trzydziestokrotnego obrotu za każdy 1 USD/EUR/GBP z przyznanej dodatkowo kwoty.


Darmowy depozyt może być wypłacony jeśli warunki umowy zostały w pełni zrealizowane i spełnione.


Wypłata środków z konta przed spełnieniem warunków jest równoznaczna z usunięciem przyznanej kwoty oraz unieważnieniem transakcji zawartych podczas jego posiadania."

cytat z faq na ich stronie, ja to rozumiem tak że jak wpłacę 200$, dostanę jakieś tam 50$ bonusu(przykładowo), stracę 100$ to mogę wypłacić pozostałe 100$ które wplacilem a bonus trace bo go nie obróciłem?