Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Inwestowanie w opcje binarne? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Opcje Binarne (/Forum-Opcje-Binarne-339)
+--- Wątek: Inwestowanie w opcje binarne? (/Temat-Inwestowanie-w-opcje-binarne-59337)



RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Inwestor25 - 24-02-2013 12:54

a może ktoś z demkiem mógłby to poobserwować i przetestować? szkoda by Mateush ryzykował i ewentualnie stracił kasę


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - yorgol - 24-02-2013 13:35

Jak już pisałem myślę że obie strategie są słuszne tylko trzeba stosować je tak:


"tak myślę że w przypadku gdy wykres idzie skokami góra dół ale nie ma wyrażnej tendencji rosnącej/spadkowej powinnismy zastosować tą strategię z tamtej strony, ze w najnizszym/najwyzszym punkcie zaznaczamy ze zacznie rosnąć/spadać.


a jeśli jest wyraźna tendencja wzrostu i spadku to sposób inwestora."


to pierwsze(skoki bez wyraźnej tendencji na wzrost lub spadek) zaobserwowałem często w przypadku walut.

Jak polecisz gdzie można założyć dobre konto demo to założę i potestuję bo na exbino chyba nie można.


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - gnatj4 - 24-02-2013 17:06

https://marketsworld.com/ - tutaj można konto demo założyć.


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Mateush - 24-02-2013 18:27

http://zarabiam.com/Temat-Ankieta-Czy-chcemy-mini-dzial-dla-opcji-binarnych-i-forexa-65490 - proszę o Wasze głosy Big Grin


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - yorgol - 24-02-2013 21:14

marketsworld.com założyłem tu demko, na razie wszystko jest zamknięte, chyba wszystko zamykają na weekendy.Jutro przetestuję moją teorię kiedy jaką strategię stosować i napisze wam o rezultatach, jak okaze się skuteczna wejde w exbino za real money.Pewnie z refa kogoś z was ale zanim was poprosze o link chce popróbować Smile Mam nadzieje ze wykresy tam będą tak przejżyste jak te w exbino.


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - BEEREM - 24-02-2013 22:08

Również popróbuję na marketsworld.com, od 24 otwiera się EUR/USD.

Pozdr


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - yorgol - 24-02-2013 22:27

a co myślicie żeby zacząć grać na real money nie na exbino tylko na tym marketsworld.com bo tam minimalna wpłata to jakieś 20$ a minimalna transakcja 1$ .

Czy exbino ma jakąś przewagę (poza językiem polskim) nad powyższym serwisem?


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Mateush - 24-02-2013 22:43

exbino odpowiada na maile Big Grin a na odpowiedź od marketsworld czekam już chyba drugi tydzień i cisza. Poza tym gdy szperałem troche w necie to znalazłem ciekawą opinię, której fragment przytoczę:

"I start with this company since June 2012 and I pretty liked its platform and the way they processed deposits and withdrawals. Pretty fast. Now given I had some confidence in trading binary options I referred to them some friends. And the problem starts here. by this time I never win a penny and all the time at each time I place my trade there is always a huge spread rising or lowering the stake I choose. Its like they always follow me or hunt my positions. "

co wzbudziło we mnie wątpliwości i odpuściłem temat


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Marselo - 24-02-2013 23:54

(24-02-2013 22:27)yorgol napisał(a):  a co myślicie żeby zacząć grać na real money nie na exbino tylko na tym marketsworld.com bo tam minimalna wpłata to jakieś 20$ a minimalna transakcja 1$ .

Czy exbino ma jakąś przewagę (poza językiem polskim) nad powyższym serwisem?

przede wszystkim o exbino można znaleźć jakieś informacje, a o marketsworld tych informacji jest jak na lekarstwo.

Poza tym poważne platformy oczekują znacznie wyższych depozytów, nawet 500 czy 1000$. Podejrzewam więc, że to może być jakiś scam. A tu masz nawet jakąś petycje przeciwko tej platformie: http://pipoption.weebly.com/petition-against-marketsworld.html


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - BEEREM - 25-02-2013 00:03

No panowie, rynek otwarty, życzę powodzenia w tym tygodniu Smile