Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Inwestowanie w opcje binarne? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Opcje Binarne (/Forum-Opcje-Binarne-339)
+--- Wątek: Inwestowanie w opcje binarne? (/Temat-Inwestowanie-w-opcje-binarne-59337)



RE: Inwestowanie w opcje binarne? - yorgol - 23-02-2013 20:01

albo możecie wysyłać inwestorowi filmy na maila.

a co do dzielenia się typami to ja nie mówie o typowaniu na 60s tylko jakieś 20-30min przed koncem, wystarczy wiadomośćnapisać np na skype i bym zainwestował z opóźnieniem max 2 min

Czytałem ten poradnik, dużo mi dał, jednak wciąż mam obawy że źle zinterpretuje wykresy i wtopie te 200$ więc przydałby mi sie jakiś mentor na początku.


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Inwestor25 - 23-02-2013 20:09

(23-02-2013 19:54)8gruzin8 napisał(a):  
(23-02-2013 18:37)Mateush napisał(a):  Co do kanału do filmików to moim zdaniem najlepiej gdyby je wrzucać na konto Inwestora, jeśli nie miałby nic przeciwko. Jest tam już jeden film, więc po co tworzyć inne kanały?

Ale to znaczy, że inwestor musiałby dać wam hasło dostępu do prywatnego konta, a ja nie chcę żeby to robił.
Lepiej na szybko zrobić nowe konto YT i nowego maila i przydzielić je jednej osobie - następnie jesli ktoś się zgłosi że też chce wrzucać swoje filmy to damy mu dane (adres mail i hasło).

Ale to żaden problem. Tam nie ma żadnych filmów innych. Założyłem konto tylko po to, by wstawić film. Można też filmy wrzucać na jakiś serwer ftp czy coś i ja mogę je wstawiać. Ale może najpierw zobaczmy kto w ogóle jakiś film nagra Smile Bo może być tak, że nikt nic nie nagra a my tu omawiamy strategię jak przed wojną.

Ja swoje pierwsze próby z nagraniami zrobię po następnym weekendzie, bo założyłem, że do końca lutego już żadnych inwestycji nie będzie. Założyłem też, że po marcu robię sobie miesiąc przerwy więc w kwietniu też nic nie podeślę.


yorgol - podawanie typów również w opcjach 15-30 minut jest bez sensu, bo cena się bardzo szybko zmienia. Pisałem o tym już kilka razy. Przypomnę - załóżmy o 12.01 cena czegoś wynosi 34.586 i ja stawiam, że cena będzie wyższa, a Ty obstawisz o godzinie 12.03, gdzie cena będzie wynosiła 34.999 że cena będzie wyższa. Opcja zakończy się ceną 34.800 i wtedy ja wygrywam, a Ty przegrywasz. Musiałbyś inwestować w dokładnie tej samej sekundzie co ja czy ktoś inny.


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - yorgol - 23-02-2013 20:21

ciezka sprawa, to w takim razie jak mogę typować poza patrzeniem na to czy wykres np rośnie/maleje przez prawie cały czas?(tzw pewniak)
Co jeszcze powinienem brać pod uwagę?


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Mateush - 23-02-2013 20:39

yorgol - możesz poszukać w necie informacji o opcjach binarnych, budować swoją wiedzę i inwestować korzystając z fachowej wiedzy. Tutaj ci, co zarabiają, mają szczęście. Ja nie opieram się na niczym innym jak obserwacja wykresów. Poza tym poczytaj temat. Masz ponad 80 stron o opcjach, kto na co patrzy, kto czym się kieruje.

Możesz robić notatki, np. obserwować jak się zmienia cena facebooka, notować i może znajdziesz jakiś wspólny mianownik. Ktoś podał stronę http://www.reallyeasytrade.com gdzie też coś piszą o strategii. Nie stosowałem tej strategii więc nie wiem czy jest skuteczna, ale to kolejne źródło informacji.

Pamiętaj, że z opcjami jest tak, że cena się cały czas zmienia. Nie przewidzisz tego. Trzeba mieć szczęście, bez szczęścia jest ciężko.


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - yorgol - 23-02-2013 22:05

to ciekawe co wstawiłeś, uważacie że ta metoda się sprawdza?(z linku powyzej)
bo widząc taki wykres: [Obrazek: exbino-put1text.png]

Ja bym zaznaczył że pójdzie w górę bo jest tendencja wzrostowa, ale to co tam pisze że jednak pójdzie z dół jest całkiem logiczne.
Macie z tą metodą jakieś doświadczenia?Ktoś gra w ten sposób?Chyba założę konto w poniedziałek bo teraz są tylko opcje one touch i tak.


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - gnatj4 - 23-02-2013 22:16

Tez właśnie jakiś czas temu to czytałem. Odwrotny sposób do sposobu inwestora, lecz zastanawia mnie kto jaki miał cel robić taką stronę. Mi się wydaję, że tylko po to żeby ludzi zachęcić do inwestowania, bo już było wspominane ze na trader's choice nie ma co patrzeć. Mi sie wydaje że to ściema.


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - yorgol - 23-02-2013 22:22

wiadomo że na samym traders choice nie ma co patrzeć ale biorąc pod uwagę że aktualnie jest najwyższa/najniższa wartość + traders choice to już brzmi logicznie.

Czy ktoś stosował tą metodę i może się wypowiedzieć na jej temat?


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Inwestor25 - 23-02-2013 22:22

na tej stronie warto tylko na informacje o opcjach binarnych zwrócić uwagę. Strategia tam opisana według mnie może mieć różny przebieg, a na trader's choice nie ma co patrzeć. Ale warto spojrzeć na przykłady, gdzie wymienione są wykresy, których unikać - z tym zgadzam się w 100%.


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Mateush - 23-02-2013 22:25

to w takim razie skoro ja to wrzuciłem to w poniedziałek spróbuję zastosować tą strategię i dam znać na forum


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - yorgol - 24-02-2013 12:08

tak myślę że w przypadku gdy wykres idzie skokami góra dół ale nie ma wyrażnej tendencji rosnącej/spadkowej powinnismy zastosować tą strategię z tamtej strony, ze w najnizszym/najwyzszym punkcie zaznaczamy ze zacznie rosnąć/spadać.


a jeśli jest wyraźna tendencja wzrostu i spadku to sposób inwestora.