Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Inwestowanie w opcje binarne? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Opcje Binarne (/Forum-Opcje-Binarne-339)
+--- Wątek: Inwestowanie w opcje binarne? (/Temat-Inwestowanie-w-opcje-binarne-59337)



RE: Inwestowanie w opcje binarne? - 8gruzin8 - 23-02-2013 00:56

(23-02-2013 00:47)gnatj4 napisał(a):  Camtasia Studio 8, można pobrać wersje testową na 30 dni.

Znajdzmy taki prosty i darmowy - bo na miesiąc to za krótko.
No i co podkreślić muszę - PROGRAM MUSI BYĆ PO POLSKU !!!!!!!HuhHuhHuh


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Marselo - 23-02-2013 01:19

to jakaś złośliwość w kierunku Inwestora z tym angielskim? Tongue A może chłopak zna chiński i arabski? Tongue

ja jeśli będzie to komuś przydatne to także mógłbym jakiś film zrobić, ale to dopiero od poniedziałku. Moim zdaniem dobrze by te filmy trzymać w jednym miejscu. Może Inwestor mógłby wrzucać je na swój kanał YT?


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - BEEREM - 23-02-2013 02:22

No to teraz 2 dni na ochłonięcie Smile

A co do filmików, to czekam na pierwsze produkcje


Pozdr


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - yorgol - 23-02-2013 11:44

czy na exbino jest już konto demo?
Czy są jakieś strony z mniejszym minimalnym depozytem?


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - 8gruzin8 - 23-02-2013 16:31

Bardzo się cieszę, że spodobał się pomysł z filmikami z inwestycji.

Tak sobie myślę, że najłatwiej było by po prostu wrzucać to wszystko na YT (na forum oczywiście czasem też). Jesli będzie zgoda na takie coś od kilku osób to można pomyśleć o założeniu wspólnego konta na YT - mogę założyć, bo do tego trzeba nowego maila też.
Na wspólnym koncie wszystkie filmiki będą w jednym miejscu więc byłby do nich wygodny dostęp.

Proszę o wypowiedz tych, którzy ewentualnie będą chcieli wrzucać te filmiki.
Możemy zrobić mały konkurs na nazwę kanału i logo tak dla funu.


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - kornela415 - 23-02-2013 17:12

super filmik, bardzo pomocny Inwestorze Smile


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Inwestor25 - 23-02-2013 17:49

I'm learning english in my free time Tongue My english will be perfect next year TongueTongue


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - yorgol - 23-02-2013 18:22

Ponowie moje pytanie, czy ktoś wprowadziłby mnie w jakąś strategię inwestowania lub dzielił się swoimi typami w zamian za rejestrację z refa?


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Mateush - 23-02-2013 18:37

yorgol, poczytaj temat. Podawanie swoich typów jest bez sensu bo musiałbyś inwestować w dokładnie tym samym momencie, a nie minutę czy chociażby 10 sekund później. Cofnij się na 76 stronę do poradnika Inwestora, tam masz dużo ważnych informacji.

Inwestor25 - very good Smile english is easy Big Grin

Co do kanału do filmików to moim zdaniem najlepiej gdyby je wrzucać na konto Inwestora, jeśli nie miałby nic przeciwko. Jest tam już jeden film, więc po co tworzyć inne kanały?


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - 8gruzin8 - 23-02-2013 19:54

(23-02-2013 18:37)Mateush napisał(a):  Co do kanału do filmików to moim zdaniem najlepiej gdyby je wrzucać na konto Inwestora, jeśli nie miałby nic przeciwko. Jest tam już jeden film, więc po co tworzyć inne kanały?

Ale to znaczy, że inwestor musiałby dać wam hasło dostępu do prywatnego konta, a ja nie chcę żeby to robił.
Lepiej na szybko zrobić nowe konto YT i nowego maila i przydzielić je jednej osobie - następnie jesli ktoś się zgłosi że też chce wrzucać swoje filmy to damy mu dane (adres mail i hasło).