Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Inwestowanie w opcje binarne? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Opcje Binarne (/Forum-Opcje-Binarne-339)
+--- Wątek: Inwestowanie w opcje binarne? (/Temat-Inwestowanie-w-opcje-binarne-59337)



RE: Inwestowanie w opcje binarne? - gnatj4 - 22-02-2013 23:37

Inwestor- aha rozumiem, tak tylko mnie to zaciekawiło. Swoją drogą po obejrzeniu filmiku stwierdziłem, że nerwy to masz ze stali.


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Inwestor25 - 22-02-2013 23:40

hehehe no aż tak dobrze to nie jest Smile ale w 60s to nie ma za wiele czasu na to, by się zastanawiać, analizować. Po prostu płyniesz z prądem...

A jeszcze co do tych komentarzy to nie wiem czy to można usunąć jakoś. Wiesz może?
Edytka - usunąłem. To były chyba jakieś spamy z automatów.


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Mateush - 22-02-2013 23:49

takie komenty to można na allegro kupić za 5-10 zł nawet. Podobno mają wpływ na pozycję filmiku w wyszukiwarce albo mogą doprowadzić do zbanowania filmiku i usunięcia go z youtuba więc może ktoś życzliwy inaczej Ci sprezentował te komenty by filmik usunęli Big Grin może exbino sabotuje bo pokazałeś jak kosisz kase beka


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - gnatj4 - 22-02-2013 23:56

Są specjalne programy do takiego komentowania, jeśli nie chcesz żeby to się powtórzyło ustaw w opcjach filmiku dodawanie komentarzy po zaakceptowaniu.


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Inwestor25 - 23-02-2013 00:09

Zrobione Smile Dzięki. Wstawiałem to na szybko i nawet nie wiedziałem, że można włączyć/wyłączyć niektóre opcje.

Mateush - dzięki za komentarz Big Grin ale nie dla komentarzy wstawiałem film, a dla osób, które prosiły by coś wstawić w formie video.


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - 8gruzin8 - 23-02-2013 00:18

Witam wszystkich!!!
Pochwalę się, że dziś przeczytałem cały temat od pierwszej do ostatniej strony.
Bardzo fajnie się czytało.

Gratulacje za wkład pracy wiadomo dla kogo.

Napiszę czego mi tu jeszcze brakuje - mianowicie fajnie, że są filmiki z inwestycji, ale jest ich mało - jeśli można prosić to byłbym wdzięczny gdyby pojawiły się nowe zarówno z udanych jak i nieudanych inwestycji, ale tych 15min i 30min - bo 60s to dla mnie jeszcze nie ten poziom.
Bardzo fajnie, gdyby taki filmik pokazywał cały przebieg (chwila przed kliknięciem "góra" czy "dół" potem kliknięcie i potem zakończenie akcji z wynikiem (środek można wyciąćTongue).
Ktoś się pochwali ??
Myślę, że wiele osób z chęcią przeanalizowała by poszczególne inwestycje naszych najlepiej zarabiających - już nie wymieniam nawet ników żeby nie popadli za bardzo w samozachwytTongue

Może już jest gdzieś zbiór takich filmików, ale o nim nie wiem - jeśli tak to proszę mnie pokierować.

Pozdrawiam

Edyta Gepert:
Jak zaczynałem pisać posta to akurat ktoś ten sam temat drąży chyba.
Fajne - filmiki na YT - jakiś kanał to by było super.


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Inwestor25 - 23-02-2013 00:28

jakby ktoś mi powiedział jak się wycina środek z filmu to mógłbym coś przygotować w wolnej chwili. Bez wycinania to chyba nie ma sensu bo film by trwał z 20-30 minut, a chodziłoby tylko o początek i koniec.


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Mateush - 23-02-2013 00:33

8gruzin8 świetny pomysł Smile mogę coś wrzucić, ale daj znaka jak się wycina środek Big Grin jakiś program możesz polecić?

nie żebym sie uważał za jakiegoś speca, ale mogę spróbować wnieść coś od siebie do tematu Smile


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - 8gruzin8 - 23-02-2013 00:46

Bierzesz nożyczki i wycinasz potem samolep i kleisz - tylko, żeby Ci się nie pomyliły taśmy, że np. początek filmu jest że dajesz "góra" olej a po chwili goła baba wyskakujeTongue

Myślę, że do tego zwykły Windows Movie Maker (czy jak to się tam pisze) wystarczy, ale poszukam w necie jakiś darmowy i prosty inny też się znajdzie


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - gnatj4 - 23-02-2013 00:47

Camtasia Studio 8, można pobrać wersje testową na 30 dni.