Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Inwestowanie w opcje binarne? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Opcje Binarne (/Forum-Opcje-Binarne-339)
+--- Wątek: Inwestowanie w opcje binarne? (/Temat-Inwestowanie-w-opcje-binarne-59337)



RE: Inwestowanie w opcje binarne? - BEEREM - 22-02-2013 20:42

Też uważam kolego Verb22 że przesadzasz Wink.

To miłe że troszczysz się o portfel innych ale myślę że ich właściciele mają prawo do tego aby decydować o jego zawartości samodzielnie.

Niedługo wrzucę coś z moich poczynań na wspólną analizę.

Pozdr


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - złotko87 - 22-02-2013 21:32

O Boże! Verb22, mój mentor, nie zarobił ani na exbino ani na innych platformach! To straszne! Exbino to podpucha. Inne platformy, gdzie Verb22 miał zarabiać miliony to też podpucha! Rany boske - wszyscy chcą oszukać Verba i go podpuszczają. Co ja mam teraz biedna zrobić? Zarobiłam kilkaset ojro więc coś tu jest nie tak skoro mojego mentora podpuszczają. Czarna rozpacz mnie ogarnęła!!!!


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - yorgol - 22-02-2013 21:33

Czy są jakieś platformy z mniejszym minimalnym depozytem niż exbino które polecacie? ryzykować 200$ na początek to troche sporoSmile


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - BEEREM - 22-02-2013 22:07

Taki o to wykres:

[Obrazek: 1428687.jpeg]

Podkusił mnie żeby dać na CALL (pół godziny wyprzedzenia).

Rezultat:

[Obrazek: 1428688.jpeg]

A po drodze jeszcze mnie kusiło double upa Wink

Wniosek: Nie łakomić się na nagłe wzrosty Smile


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - sEnod - 22-02-2013 22:19

[b]Co Wy tutaj wypisujecie ? Wyglada to jak ruletka... Może pora zacząć od Analizy Technicznej na jakiejś platformie forexu... ?


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Mateush - 22-02-2013 22:28

BEEREM - co Ty gadasz? Spadło?? Ja bym stawiał, że będzie wyższa cena


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - BEEREM - 22-02-2013 22:43

Mateush - podobnie jak 57% obstawiających Tongue


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - gnatj4 - 22-02-2013 23:26

Zastanawia mnie jedno. Właśnie obejrzałem filmik inwestora http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=Tb3PBpY08HU
I zastanawia mnie to, że prawie wszystkie komentarze są z fake kont prawdopodobnie napisane przez jedną osobę. Sprawdźcie sobie profile tych kont i zobaczycie ze subskrybują, dodają do ulubionych, klikają lubie to do tych samych filmików.


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Inwestor25 - 22-02-2013 23:29

gnatj4 - dlatego ja nawet na te komentarze nie odpowiadałem, bo po co? film wstawiłem dla osób z forum, a nie dla jakiegoś oszołoma.

złotko, Mateush, Marcelo - chyba trochę emocje Was ponoszą, bo moim zdaniem niezbyt ładnie to wygląda, że rzucacie się na Verba. Włóżcie energię w coś pozytywnego Smile


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Mateush - 22-02-2013 23:34

Inwestor - masz trochę racji, ale sam zobacz - panoszy się taki i myśli, że wszystkie rozumy pozjadał. Każdy decyduje za siebie. Każdy jest świadomy ryzyka. W tym temacie już kilkaset razy padły ostrzeżenia odnośnie ryzyka i wystarczy. Nie trzeba kolejny raz na siłę próbować kogoś ostrzec i to jeszcze tekstami "żal mi Was".