Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Inwestowanie w opcje binarne? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Opcje Binarne (/Forum-Opcje-Binarne-339)
+--- Wątek: Inwestowanie w opcje binarne? (/Temat-Inwestowanie-w-opcje-binarne-59337)



RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Marselo - 20-02-2013 01:01

Inwestor25 - świetny przewodnik. Takie wskazówki są bardzo cenne. Można je zastosować albo nie, a można na ich podstawie czynić swoje spostrzeżenia. Bardzo dziękuję za wstawienie tych wykresów bo teraz wiadomo czego mniej więcej szukać. Gratuluję wyniku. Musiałeś być na 100% pewien, że kopnie skoro 300€ postawiłeś.


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - BEEREM - 21-02-2013 15:21

Wpłaciłem te 150 euro, na początku 2 typy na plus, teraz zostało 60Euro, zobaczymy co z tego wyjdzie ale raczej już nastawiam się na porażkę. Nie zmienia to faktu że pewnie jeszcze kiedyś powalczę.

Analizę wykresu myślałem że mam opanowaną, ale nic tak nie uczy jak porażki Smile


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - gnatj4 - 21-02-2013 15:47

Ja również straciłem hehe ale to przez własną głupotę i chęć szybkiego nadrobienia porażek. Jeszcze kiedyś na pewno spróbuje, ale już z całkowicie innym podejściem.


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Inwestor25 - 21-02-2013 18:57

Próbować Smile ale rozsądnie Smile

Dopisałem drugą część moich spostrzeżeń do posta z poprzedniej strony.


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - złotko87 - 21-02-2013 21:09

Witam po dłuższej przerwie. Podziękowania dla Inwestora za ciekawie opisane spostrzeżenia i kolejne wskazówki. Na pewno przydadzą się każdemu Smile Dzisiaj 70€ do przodu Smile Inwestuję skromniej, znacznie mniej i rozważniej. [Obrazek: 66074d594a55e18agen.jpg] Pieniądz dobra rzecz, ale co za dużo to nie zdrowo i zbyt kusząco


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - gnatj4 - 21-02-2013 22:52

Gratuluję, i właśnie z takim podejściem jest najmniejsza szansa podjęcia pochopnie decyzji.


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Inwestor25 - 22-02-2013 00:29

Nie dziękujcie Smile Nic wielkiego nie zrobiłem. Myślę, że są na tym forum osoby, które mogłyby napisać znacznie więcej i znacznie bardziej wartościowo dla czytelników. Każdy z Was ma swoją wiedzę, swoje doświadczenia i swoje obserwacje.


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - marcheweczka87 - 22-02-2013 01:28

Jestem pod wrażeniem przewodnika. Pięknie opisane. Bardzo podoba mi się humor autora Smile Ale za ten harem to powinna Ci żona/dziewczyna dać w ciry Big Grin

Konsekwentne stosowanie się do wypracowanych przez siebie zasad to klucz do sukcesu.


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - BEEREM - 22-02-2013 13:08

Tak o to przegrywając pierwsze 150euro, wpłacam kolejne by powalczyć jeszcze z nabytą wiedzą. Nie uda się to trudno, ale warto spróbować Smile


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Verb22 - 22-02-2013 16:20

beerem, gnajt4

żal mi was, poczytajcie ten tema ile osob lacznie wtopiło. czy dalej nie widzicie, ze to podpucha?