Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Inwestowanie w opcje binarne? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Opcje Binarne (/Forum-Opcje-Binarne-339)
+--- Wątek: Inwestowanie w opcje binarne? (/Temat-Inwestowanie-w-opcje-binarne-59337)



RE: Inwestowanie w opcje binarne? - fristayllo - 15-02-2013 17:52

Macie jakieś ustalone minuty co do zakończenia opcji? Czy to zależy już od wykresu?


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Inwestor25 - 15-02-2013 18:30

Ja nie wiem czemu wszyscy się Verba czepiają. Fajny chłopak, sympatyczny. Przecież nie każdy musi być mega optymistycznie nastawiony do opcji binarnych. Apeluję o odczepienie się od mojego kolegi Verba Tongue

(15-02-2013 17:52)fristayllo napisał(a):  Macie jakieś ustalone minuty co do zakończenia opcji? Czy to zależy już od wykresu?

Ja stawiam 15-30 minut przed zakończeniem danej opcji. Stawiam godzinę wcześniej TYLKO w przypadku wykresu, którego jestem praktycznie na 99,99999% pewny.

Edytka 19.40

No nie mogłem się powstrzymać Big Grin

[Obrazek: 96cdadf075579a8agen.jpg]

W marcu robię sobie detoksik - zero inwestowania. Przynajmniej taki jest plan.


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - marcheweczka87 - 15-02-2013 22:43

Inwestor, piękne wyniki. Gratulacje Smile
Z tym detoksem to dobry pomysł. Też takie coś przechodzę. To uzależnia i apetyt rośnie w miarę jedzenia. Nie warto czekać do pierwszego większego pudła, lepiej dać sobie trochę luzu wcześniej. Ostatnio miałam jakiś słabszy okres i poszło 600€ Angry, no ale i tak bywa.


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Marselo - 15-02-2013 23:16

Inwestor - imponujące, naprawdę. Czytałem gdzieś w jakimś serwisie finansowym opinię jakiegoś autora na temat opcji binarnych i jego zdaniem cykliczne inwestowanie, czyli takie z przerwami, to dobry pomysł na zwiększenie bezpieczeństwa. Trzeba się kontrolować, co za dużo to nie zdrowo Smile

Dzisiaj wpłaciłem depozyt - 150€ na początek. Mam zamiar wpłacić w razie czego do 500€, bo to kaska na ewentualne stracenie. Zobaczymy jak mi pójdzie. Konta demo nie zakładam nigdzie bo to jak lizanie cuksa przez papierek albo picie wódki z zapitką


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - yorgol - 16-02-2013 19:54

Czy jest ktoś kto za rejestracje z reflinka wprowadziłby mnie w te inwestycje i przedstawił jakieś w miare pewne strategie?


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Inwestor25 - 16-02-2013 22:34

Nikt Ci nie poda gotowców Smile

marcheweczko - cóż... i tak bywa Smile Z resztą pewnie sama wiesz, że raz z górki a raz pod górkę - ważne by tego "z górki" statystycznie było więcej Smile Ale skoro tak dobrze Ci szło to na pewno sobie te 6 stówek odbijesz.


Marselo - powodzenia Smile jeśli możesz to dziel się z nami swoimi spostrzeżeniami. Im więcej opinii, wiedzy i spostrzeżeń - tym lepiej dla każdego zainteresowanego tematem


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - piksomax - 17-02-2013 03:47

Witam Wink! Przeczytalem temat od pierwszej strony i mysle ze jest to znacznie lepszy biznes od czystej gieldy forex. Gralem troszke jakis czas temu. Wiem ze to tutaj mniej istotne jak w forexie ale warto zerknąć na http://www.profxtrade.com.pl/kalendarz-ekonomiczny lub inny kalendarz ekonomiczny i zobaczyc jakie tendencje na dany dzien sie szykują. Jest to bardzo pomocneSmile obecnie bawie sie w demo i powiem Wam że nie jest lekko ale po malej analizie mam obecnie 12 pod rzad trafnych wyniki wrzuce jutro lub w pon. Zbieram maly kapital i zaczynamy zabawe w realu^^


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - piksomax - 17-02-2013 10:07

Tak sobie szukam i szukam i spotkałem portal https://www.firstbinaryoption.com/ fajne jest to ze w demie ustalamy ile kasy ma nam dac min1000. A depozyt w realu jest od UWAGA UWAGA 5$/€/RUR jest to dla mnie dziwne ale fora za oceanem mowia ze jest to bardzo dobra platforma.


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - duzybodzio - 17-02-2013 12:11

jakie demko polecacie do zorientowania się jak to wszystko działa? Smile te z poprzedniej strony bedzie dobre czy jest coś lepszego/innego wartego uwagi?


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - kreative234 - 17-02-2013 16:08

Od jakiegos czasu czytam temat i na 12 str Kleomenes pisze o opcji "sold".I teraz moje pytanie brzmi: Czy aktywa mozna sprzedac z niewielkim zyskiem dla siebie w kazdym momencie trwania zdarzenia (oczywiscie wtedy kiedy np postawilismy ,ze bedzie rosło i rośnie). Jezeli tak to bylby to dobry sposob na pewniejszy sposob zarobienia mniejszej $Jerk2. Czy ktos ogarniajacy exbino moze sie w tej kwestii wypowiedziec? Cool