Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Inwestowanie w opcje binarne? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Opcje Binarne (/Forum-Opcje-Binarne-339)
+--- Wątek: Inwestowanie w opcje binarne? (/Temat-Inwestowanie-w-opcje-binarne-59337)



RE: Inwestowanie w opcje binarne? - marcheweczka87 - 14-02-2013 01:41

no proszę proszę - towarzystwo się rozkręciło Smile Cieszę się, że coraz więcej osób zarabia na opcjach.

Czy ktoś z Was działał w kreatorze opcji? Możecie coś podpowiedzieć co i jak tam się robi? Ja nie do końca pojmuję sens korzystania z tego kreatora. Może dlatego, że raz tam zajrzałam i nawet nie próbowałam Tongue


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - fristayllo - 14-02-2013 19:19

Jak byście ocenili te wykresy? Jak byście postawili?

[Obrazek: 1PU8ma.png]

Postawiłem w demie 3 razy, że pójdzie w dół i wszystko weszło.

Tutaj jeszcze jeden:

[Obrazek: 2yXvP6.png]

Postawiłem również 3 razy, że pójdzie w dól i weszło..

Liczę na jakieś spostrzeżenia i opinie Smile.


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Inwestor25 - 14-02-2013 19:59

Pierwszy wykres - postawiłbym że w dół, bo ładnie od dłuższego czasu szło w dół

Drugi wykres - do 19.20 stawiałbym że w dół, ale gdybym miał postawić np. o 19.25 i widziałbym że szło w dół, a potem nagle w górę to bym taki wykres odpuścił.


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - fristayllo - 14-02-2013 20:12

(14-02-2013 19:59)Inwestor25 napisał(a):  Pierwszy wykres - postawiłbym że w dół, bo ładnie od dłuższego czasu szło w dół

Drugi wykres - do 19.20 stawiałbym że w dół, ale gdybym miał postawić np. o 19.25 i widziałbym że szło w dół, a potem nagle w górę to bym taki wykres odpuścił.

Dzięki wielkie za opinię, na pewno przyda mi się w dalszych DEMO (jak na razie) inwestycjach.


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Inwestor25 - 14-02-2013 21:40

Z dzisiaj:
[Obrazek: 07f87b8ff17a4511gen.jpg]

Od jutra postaram się wstawiać do każdej transakcji wykres i argumentować co, jak i dlaczego tak a nie inaczej.

Edytka: 22.21

Następne dzisiejsze (i w tym tygodniu ostatnie) transakcje:
[Obrazek: 10d997a453078d1dgen.jpg]

Zrobiłem zrzut wykresu: EUR/USD

[Obrazek: e32dcc8225977905gen.jpg]

Widać, że z jednym wyjątkiem, obstawiam na max 30 minut przed zakończeniem danej opcji. Staram się obstawiać 15-20 minut przed końcem, ale różnie to bywa.

Na prezentowanym wykresie widać, że cena idzie cały czas w górę. Dopiero w końcówce są drobne skoki cenowe, ale i tak cena idzie w górę. Obstawiłem więc oczywiście, że cena będzie wyższa. Sprawdziło się Smile


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - szefu - 14-02-2013 22:42

(14-02-2013 20:12)fristayllo napisał(a):  
(14-02-2013 19:59)Inwestor25 napisał(a):  Pierwszy wykres - postawiłbym że w dół, bo ładnie od dłuższego czasu szło w dół

Drugi wykres - do 19.20 stawiałbym że w dół, ale gdybym miał postawić np. o 19.25 i widziałbym że szło w dół, a potem nagle w górę to bym taki wykres odpuścił.

Dzięki wielkie za opinię, na pewno przyda mi się w dalszych DEMO (jak na razie) inwestycjach.

A gdzie grasz na demie? (pytam tak z ciekawości. Bo nie wiele jest serwisów które udostępniają demo).


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Marselo - 15-02-2013 03:15

jestem pod wielkim wrażeniem Waszych wyników. Długo szukałem w necie informacji o tych binarniakach i trafiłem tutaj. Przeczytałem sporą część tego tematu, wszystkiego się nie dało, bo bardzo dużo tego tu jest. Od przyszłego tygodnia zaczynam Smile

Verb22 - jak masz zamiar mi odradzać to nie strzęp języka Smile Robię to na własną odpowiedzialność, ze świadomością że nie jest to zabawa dla małych chłopców, którzy chcieli pomnożyć swoje kieszonkowe Big Grin


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Verb22 - 15-02-2013 04:01

marselo

hehe, po tygodniu gry za prawdziwą forse inaczej będziesz gdakał. Idea


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - fristayllo - 15-02-2013 07:55

(14-02-2013 22:42)szefu napisał(a):  
(14-02-2013 20:12)fristayllo napisał(a):  
(14-02-2013 19:59)Inwestor25 napisał(a):  Pierwszy wykres - postawiłbym że w dół, bo ładnie od dłuższego czasu szło w dół

Drugi wykres - do 19.20 stawiałbym że w dół, ale gdybym miał postawić np. o 19.25 i widziałbym że szło w dół, a potem nagle w górę to bym taki wykres odpuścił.

Dzięki wielkie za opinię, na pewno przyda mi się w dalszych DEMO (jak na razie) inwestycjach.

A gdzie grasz na demie? (pytam tak z ciekawości. Bo nie wiele jest serwisów które udostępniają demo).


Demo znalazłem tutaj:

https://marketsworld.com/trade

Strona bardzo dobra i łatwa w obsłudze, a co najważniejsze czytelna. Dostajesz chyba 5.000 Euro na start. Przynajmniej ja tak miałem.


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Ropsont - 15-02-2013 15:42

(15-02-2013 07:55)fristayllo napisał(a):  
(14-02-2013 22:42)szefu napisał(a):  
(14-02-2013 20:12)fristayllo napisał(a):  
(14-02-2013 19:59)Inwestor25 napisał(a):  Pierwszy wykres - postawiłbym że w dół, bo ładnie od dłuższego czasu szło w dół

Drugi wykres - do 19.20 stawiałbym że w dół, ale gdybym miał postawić np. o 19.25 i widziałbym że szło w dół, a potem nagle w górę to bym taki wykres odpuścił.

Dzięki wielkie za opinię, na pewno przyda mi się w dalszych DEMO (jak na razie) inwestycjach.

A gdzie grasz na demie? (pytam tak z ciekawości. Bo nie wiele jest serwisów które udostępniają demo).


Demo znalazłem tutaj:

https://marketsworld.com/trade

Strona bardzo dobra i łatwa w obsłudze, a co najważniejsze czytelna. Dostajesz chyba 5.000 Euro na start. Przynajmniej ja tak miałem.

Tak, również tutaj się bawiłem i także polecam to demo.

Inwestor25 - jak będę miał trochę więcej czasu, a nie takie zamieszanie jak teraz, to przysiądę, porobię screeny i też coś wstawię.

Chciałem tylko dodać, że sam nie patrzę jedynie na wykres na załóżmy eXbino bo mało na nim widać. Odpalam sobie dodatkowe narzędzie gdzie mogę swobodnie patrzeć jak się zachowywał wykres w różnych odstępach czasu. Są na nim świece i takie różne zabawki. Polecam.