Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Inwestowanie w opcje binarne? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Opcje Binarne (/Forum-Opcje-Binarne-339)
+--- Wątek: Inwestowanie w opcje binarne? (/Temat-Inwestowanie-w-opcje-binarne-59337)



RE: Inwestowanie w opcje binarne? - opel - 07-02-2013 23:06

Postawiłem na opcje One Touch z wykresu wygląda ze powinienem dostać pieniądze a jeszcze ich nie otrzymałem...

[img][Obrazek: lii.png] Uploaded with ImageShack.us[/img]

[img][Obrazek: hhhvy.png] Uploaded with ImageShack.us[/img]


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Inwestor25 - 08-02-2013 01:47

pieniądze otrzymuje się po zakończeniu opcji, a nie w trakcie jej trwania i to mi nie wygląda na opcje one touch


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - opel - 08-02-2013 12:31

to jest opcja one touch, ONE TOUCH - zakończenie następuje w momencie dotknięcia wartości końcowej określonej przez opcje.

[img][Obrazek: 75920909.png] Uploaded with ImageShack.us[/img]


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Inwestor25 - 08-02-2013 17:54

to napisz do nich maila i zapytaj o co chodzi


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - opel - 08-02-2013 18:37

(08-02-2013 17:54)Inwestor25 napisał(a):  to napisz do nich maila i zapytaj o co chodzi

Juz wszystko jest ok, wróciłem z miasta sprawdzam i pieniążki są na koncie Smile czyli zaczynam inwestować od początku


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - opel - 08-02-2013 18:44

mam pytanie jakbyście postawili na ten wykres ? Ja postawiłem ze pójdzie w gorę


[img][Obrazek: 98581134.png] Uploaded with ImageShack.us[/img]


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - opel - 08-02-2013 19:06

no i weszlo Smile tak samo druga inwestycja sie udala Smile

[img][Obrazek: innb.png] Uploaded with ImageShack.us[/img]


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Verb22 - 08-02-2013 19:30

opel , trzecia się uda, ale czwarta się nie uda. piąta też. Wkurwisz się postawisz całość i stracisz. Daruj sobie.


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - ThePro - 08-02-2013 19:39

Verb daruj sobie pisanie takich postów... Jeśli teraz "gra" z głową to ugra a teraz mu dobrze idzie, poza tym to nie twój hajs i jak przegra to jego problem.


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Verb22 - 08-02-2013 19:47

Też mialem 8 transakcji z rzędu udnych. Ale 3 kolejne odebrały mi profit. Tak działają opcje binarne. żeby cię oskupać do ostatniej kropli krwi. Ty sobie daruj. To że ktoś ma tu profit, to nie znaczy że będzie mieć go kaźdy. Z tego co czytam widzę że oprocz marcheweczki, złotko, i inwestora nikt tutaj nie zarabia a wielu wtapia grube sumy. opel, kleomens, ja czy wielu innych wtopiło 2 cyrfowe, albo 3 cyrfowe kwoty. Ten temat powinnien przestać istnieć już dawno temu, bo niektórzy nie rozumieją jak wielkie zagroźenie niesie gra na opcjach, mimo niewielkiej szansy szybkiego wzbogacenia się.