Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Inwestowanie w opcje binarne? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Opcje Binarne (/Forum-Opcje-Binarne-339)
+--- Wątek: Inwestowanie w opcje binarne? (/Temat-Inwestowanie-w-opcje-binarne-59337)



RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Inwestor25 - 06-02-2013 00:40

A ja bym ten wykres odpuścił, bo przez większość czasu cena była wyższa, niż aktualna cena, wykres jest falbankowy. Moim zdaniem za duże ryzyko.

Aktualnie nie ma żadnych pewniaków. Na upartego wziąłem to:

[Obrazek: 84194aca90814015.jpg]

i twierdzę, że cena pójdzie w dół. Nie jestem tego pewien. Twierdzę tak, ponieważ przez praktycznie 90% czasu cena była niższa, od ceny z momentu obstawienia.


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - opel - 06-02-2013 00:44

i juz Ci wchodzi Smile ja pierniczę gdzie można poczytać jeszcze poradniki ? bo z tego wynika ze nic nie zrozumiałem co tu wyczytałem...


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Inwestor25 - 06-02-2013 01:04

No i niestety pudło. Potwierdza się, że nie można stawiać na coś, co ma falbanki i czego nie jest się pewnym.
Stawiałem w momencie: 1.03877 a zakończyło się na 1.03902

Na szczęście postawiłem tylko 50€ więc straciłem 45€.


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - opel - 06-02-2013 01:09

kurcze czuje sie winny bo chyba wymusiłem na Tobie żebyś postawil na cos ;/


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - opel - 06-02-2013 01:10

albo to ze ja to oglądałem i kibicowałem Tobie to mi los na przekór zrobił i przegrałeś... Bo ja jestem pechowcem to i tak moja wina


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Verb22 - 06-02-2013 01:14

opel

odpuść sobie tu i teraz. nie odegrasz się i koniec. To nie jest zabawa, wpadniesz w długi i się wtedy skończy. Inwestor25 ci nie pomoże bo nie gra regularnie tylko wtedy kiedy chce. Zauważ że 50-60 % osób tu piszących wtopiło grube pieniądze. Żeby coś zarobić musisz wygrać 3 zakłady pokrywają zaledwi 1 przegrany. Gdzie ty tu widzisz szanse? Wystaczy że przegrasz 4 razy z rzędu wkurzysz się i stawiasz całość, jesteś ostro w plecy. Tak to działa niestety..


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - opel - 06-02-2013 01:17

Verb dlaczego tak mnie odciągasz od tego ? Powiedz mi czy Ty inwestujesz ?


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - marcheweczka87 - 06-02-2013 02:07

Verb każdemu wszystko odradza Tongue Prześledź jego historię na forum - jak mu nie idzie to od razu dana sprawa jest beee Tongue

Ma jedynie rację w tym, że trzeba uważać, żeby nie popłynąć. Trzeba wyznaczyć sobie limity i nie inwestować na siłę. Inwestor25 - dziwię się, że zainwestowałeś skoro nie byłeś przekonany co do tego wykresu.


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - viper_vaga - 06-02-2013 03:48

WIecie jak obstawiać? Jerk2

Średnia z ostatnich 6 miesięcy. Jak bedzie blisko to jest safe bet Big Grin


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Inwestor25 - 06-02-2013 14:21

(06-02-2013 01:09)opel napisał(a):  kurcze czuje sie winny bo chyba wymusiłem na Tobie żebyś postawil na cos ;/

Daj spokój Smile To nie Twoja wina. Nikt mnie przecież nie zmuszał do obstawienia.


EUR/USD - cena niższa - podam wynik za kilka minut - TRAFIONE Big Grin
OIL - cena niższa - podam wynik za 20-25 minut - TRAFIONE Big Grin

Poniżej dla podglądu wykres OIL

[Obrazek: c2d0ea2f92615cb5.jpg]


Edytka: 02.32 - 7 luty
Kolejny raz potwierdza się, że godziny wieczorne to dobra pora dla Inwestora Big Grin

[Obrazek: fe08c8dc41117a73gen.jpg]

Koleżanki i koledzy - spróbujcie jednego wieczora zrobić sobie mocną kawkę i wytrzymać do 1-2 w nocy. Wtedy naprawdę można trafić fajne wykresy.