Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Inwestowanie w opcje binarne? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Opcje Binarne (/Forum-Opcje-Binarne-339)
+--- Wątek: Inwestowanie w opcje binarne? (/Temat-Inwestowanie-w-opcje-binarne-59337)



RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Mateush - 03-02-2013 17:53

Dziękuję Inwestor, teraz już łapię Smile

Chciałbym się pochwalić Big Grin

[Obrazek: 3c192b6c07ad1992gen.jpg]

882€ na koncie Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - opel - 03-02-2013 23:10

Witam wszystkich, a ja w piątek wpłaciłem 150€ miałem 210€ teraz mam 80€ da się jeszcze coś ugrać ? i czy mógłby ktoś mi poradzić kiedy inwestować ?

Dziękuje i pozdrawiam


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - raf1985 - 04-02-2013 13:01

Przeczytałem ten temat z wielkim zaangażowaniem. Przeczytałem wszystko, co zawarte na stronach http://www.forexopcjebinarne.pl i http://www.opcjebinarne.com.pl, spędziłem około 24 godzin na przyglądaniu się wykresom, dokładnym analizowaniu Waszych porad. Wpłaciłem swój pierwszy depozyt i rozpocząłem inwestycje.

Pierwsza inwestycja - 25€ postawione i trafione Smile
Druga inwestycja - 25€ postawione i trafione Smile
.....

Na dotychczasowe 10 inwestycji - 8 trafionych i 2 chybione.

Kwotowo wygląda to tak, że wpłaciłem 200€, nie brałem bonusa i aktualnie mam 568€ Smile

Jak tak dalej pójdzie to wreszcie wyjdę z długów Big GrinBig Grin


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Inwestor25 - 04-02-2013 17:54

Mateush i raf1985 - gratuluję, ale uważajcie Smile Trzeba być cały czas ostrożnym i uważnym. Znam przypadek, gdzie facet był strasznie pewny siebie i postawił 1000€ i zostało mu 100€ - tym przypadkiem jest mój kumpel, którego wciągnąłem w inwestowanie. Trzeba pamiętać, że może iść super, ale będzie moment, w którym dobra passa może się odwrócić.


Opel - cały ten temat dotyczy opcji binarnych, są w nim różne porady i spostrzeżenia. Nikt niestety nie da Ci gotowca, bo mogę np. teraz powiedzieć Ci, że stawiać na USD/JPY że pójdzie w górę, odczytasz to za 2 godziny i tak postawisz, a akurat za 2 godziny będzie inna sytuacja i należałoby stawiać w dół.


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - marcheweczka87 - 04-02-2013 19:12

gratulacje dla każdego zarabiającego Big Grin


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Piotr_ - 05-02-2013 00:28

Ja na opcjach binarnych grałem przez kilka miesięcy na tzw. "pewniaki" czyli wykresy takie jak poniżej:
[Obrazek: 5ec9511840723f3fm.jpg]

Mogę wam przedstawić statystyki:
najpierw grałem z trendem, czyli jak rośnie to call, jak spada to put.
Na 37 transakcji 13,5 sukcesów, czyli skuteczność 36%. (połówka to TIE)
Wtedy pomyślałem, że lepiej wyjdę jak zagram przeciw trendowi.
I tutaj miałem faktycznie lepszą skuteczność:
Na 116 transakcji 62 sukcesy - 53% skuteczności.

A żeby wygrać trzeba mieć dużo więcej niż 56% skuteczności (56% jeżeli obstawiamy tylko te instrumenty, które dają 80% zwrotu, i wtedy dopiero jesteśmy na zero)

Tak czy tak na tej prostej strategii byłem w plecy.

Jakbyście chcieli grać na 60s i podwajać z każdą przegraną transakcją inwestycję od 5$ w górę (strategia progresywna) to statystyki moich prób wyglądają następująco:
na 299 transakcji wykonanych zostało 150 pełnych cykli, w tym 2 cykle przegrane (wtopa 7x pod rząd)

Według mnie te proste strategie nie działają, bo na wykresie, który przedstawia nam broker jest za krótki okres przedstawiony aby określić trend. Stąd statystyki są zbliżone do 50%.

Jak chcecie to poniżej link do strony, gdzie są notowania oparte na Reutersie, czasie rzeczywistym (takie same jak np. na Trade rushu) a przynajmniej można wykres świecowy zobaczyć:
NETDANIA

Więcej o pułapce prostoty opcji binarnych można przeczytać tutaj:
http://www.drogainwestora.pl/?p=43


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - opel - 05-02-2013 02:20

Inwestor25 - czytałem ostatnio przez trzy tygodnie za nim wpłaciłem pieniądze, forum i inne strony na temat opcji binarnych, 2 razy temat od pierwszej strony do ostatniej, wchodziłem na Wasz czat, ale już jest nieaktualny. Wiem ze tu na forum nic nie da, bo czas... Nie wiem czy można z Tobą jakiś inny kontakt złapać poza forum, bo widzę, ze znasz się na tym jak nikt inny na tym forum, chciałbym odegrać chociaż do 150€ to co wpłaciłem.

Pozdrawiam


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - ThePro - 05-02-2013 06:58

Inwestor25 nie musi wcale tobie pomagać, jak straciłeś to twój problem...


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - opel - 05-02-2013 11:13

The Pro po co się udzielasz jak nie masz nic z tym wspólnego... I naucz się na przyszłość rozróżniać musieć a móc pomoc....


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - opel - 05-02-2013 14:37

no i poszlo ... pozniej wplacilem 200€ i tez poszło ... 350€ w plecy ...