Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Inwestowanie w opcje binarne? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Opcje Binarne (/Forum-Opcje-Binarne-339)
+--- Wątek: Inwestowanie w opcje binarne? (/Temat-Inwestowanie-w-opcje-binarne-59337)



RE: Inwestowanie w opcje binarne? - szefu - 29-01-2013 14:52

A ja mam taką teorię jeśli chodzi o walutę USD/JPY, proszę zwrócić uwagę, że na wykresach 2-4 dniowych oraz miesięcznych (gdzie odpowiednio jeden słupek to 2-4 dni lub 1 miesiąc). Widać wyraźnie, że ta waluta ma trend wzrostowy czyli rośnie. Tak więc opłaca się obstawiać tylko wzrosty dla tego ponieważ są one gwałtowne i dość duże i prawie pewne, ale to tylko taka moja teoria.


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Verb22 - 30-01-2013 18:03

inwestor jak będziesz odpisz na gg...pokerface


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Mateush - 31-01-2013 02:46

Miałem wczoraj bardzo ciekawą sytuację związaną z exbinio. Wchodzę na swoje konto na platformie i przeżywam szok! Patrzę, a tam stan konta 0€! Jasny szlag! Przecież nie stawiałem, nie przegrałem wszystkiego, miałem nieco ponad 500€ razem z ugranymi pieniędzmi. Gdzie to jest do jasnej ciasnej? Pierwsze co mi przyszło na myśl - oszuści! Napisałem maila, wysłałem zrzut ekranu i już byłem gotowy do prawnika się zgłosić, ale dosłownie po godzinie otrzymałem odpowiedź, że nastąpił jakiś błąd na platformie i że środki oczywiście na moim koncie się znajdują, a w ramach przeprosin dorzucają 50€, które mogę wykorzystać na inwestycje. I rzeczywiście - po chwili wszystko się zgadzało.


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Inwestor25 - 31-01-2013 17:39

buahahahaha no to ładnie Mateush, ale dobrze że wyjaśnili i coś dodali. Aż muszę przeanalizować u siebie - może też 2 stówki za darmo dostanę Big Grin

A tu taki mały bonusik ode mnie dla Was:

[Obrazek: fd72181418c3c713gen.jpg]

Widać wykres, który wybrałem, plus podgląd na żywo.
Postawiłem 100€, zarobiłem 70€

Potwierdzenie:
[Obrazek: e9c9114864fd3.jpg]

[Obrazek: 1406bfe28ad7c.jpg]


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Mateush - 31-01-2013 19:15

Inwestor, pytanie do Ciebie

http://www.youtube.com/watch?v=Tb3PBpY08HU

Zobacz mniej więcej od 2-3 minuty. Masz wykres który idzie do góry, idzie, idzie, idzie, idzie cały czas do góry, a potem gwałtownie spada. Obstawiasz że będzie cena niższa i zarabiasz w ciągu 15 minut 308 €. Ale jak? Według tego, co piszesz w ostatnich postach, to skoro większość czasu cena idzie w górę to stawiałbyś, że w górę.


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - marcheweczka87 - 31-01-2013 19:56

O exbino słyszeli już nawet w USA. Mój znajomy z Chicago inwestuje i mówi, że tam sie ostro promują.

Z moich kolejnych obserwacji wynika, że w ciągu dnia serwer jest mocno obciążony, bo są chwile że sie zacina i nie da się szybko zatwierdzać inwestycji. Powinni chyba zainwestować w lepsze maszyny.

Co do przebiegu inwestycji to miałam wtopę 2 dni temu. Zaszalałam, postawiłam 500€ i 450 straciłam. Ale to z mojej winy. Nie zwrociłam uwagi na wykres, postawiłam w ciemno na mojego pewniaka, który co wieczór się sprawdzał i kiszka. Cóż... czasem i pewniaki zawodzą.

Próbuję trochę na innej platformie dla porównania, ale bez efektów.


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - złotko87 - 31-01-2013 20:13

Szczęście sprzyja Big Grin Posłuchałam rad Inwestora i idzie mi świetnie. Dzisiejsze transakcje na exbino.
[Obrazek: ac18a9f0f7f7fe5c.jpg]

Tak przebiegały ceny podczas transakcji. Od jakiegoś czasu zielony to mój ulubiony kolorek Big Grin

[Obrazek: 6ecc7db4c50cc28fgen.jpg]


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Verb22 - 31-01-2013 21:08

jak wy to robicie..


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Inwestor25 - 01-02-2013 01:12

(31-01-2013 19:15)Mateush napisał(a):  Inwestor, pytanie do Ciebie

http://www.youtube.com/watch?v=Tb3PBpY08HU

Zobacz mniej więcej od 2-3 minuty. Masz wykres który idzie do góry, idzie, idzie, idzie, idzie cały czas do góry, a potem gwałtownie spada. Obstawiasz że będzie cena niższa i zarabiasz w ciągu 15 minut 308 €. Ale jak? Według tego, co piszesz w ostatnich postach, to skoro większość czasu cena idzie w górę to stawiałbyś, że w górę.

Zauważ, że zrobiłem pierwszą inwestycję testową, za 20€ - że pójdzie w górę. Wynik był taki, że cena była niższa, czyli straciłem te 20. ALE zdobyłem wiedzę, że cena spada. Postawiłem następnie w dół, trafiłem. Znów w dół, znów trafiłem, itd. Można powiedzieć, że zbadałem teren i obrałem kierunek. A potem jak widziałem, ze cena spada to odpalałem następne transakcje w tym samym kierunku. Ryzykowne, bo może sie w każdej chwili odwrócić, ale nie ma ryzyka - nie ma kasy Big Grin


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - PPA - 03-02-2013 13:38

(31-01-2013 21:08)Verb22 napisał(a):  jak wy to robicie..

Pochwal się że wtopiłeś już 700$ z 1000$.. Wtopiles na Stockpair to pewnie gówniana strona według Ciebie??