Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Inwestowanie w opcje binarne? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Opcje Binarne (/Forum-Opcje-Binarne-339)
+--- Wątek: Inwestowanie w opcje binarne? (/Temat-Inwestowanie-w-opcje-binarne-59337)



RE: Inwestowanie w opcje binarne? - max188 - 22-01-2013 19:09

(22-01-2013 17:41)Inwestor25 napisał(a):  Verb22 - 1000 - no nieźle. Mam nadzieję, że uda Ci się to ładnie pomnożyć Smile Tego Ci życzę Smile Co do pomysłu na fb to nie wiem w czym on miałby być lepszy od bloga ale jeśli będzie zainteresowanie to spoko, mogę w to wejść.

Inwestor25 możesz wierzyć w to co pisze Verb22 ale nie wierz w kwoty które pisze. Wystarczy przejrzeć temat o BB - jego posty co do kwot które wpłacił, wypłacił, stracił, zarobił itp. były tak różne że sam się już w tym wszystkim pogubił Smile

Ja wogole nie patrze co ten koleś pisze bo jak dla mnie to jakiś gimnazjalista, który troluje wywyższając się na forum w tematach o inwestycjach jaką to on kasą obraca a w rzeczywistości to gra za wirtualne pieniądze.

A co do exbino, ja wpłaciłem pograłem (bywało różnie wygrywałem i przegrywałem) jednak ostatecznie byłem na mały minus i wypłaciłem kase tzn. to co zostało, nie było problemu zadzwonili do mnie i wypłaciłem jednak uważam że potrzebne jest bardzo szczęście - ja go niestety nie miałem.


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Mateush - 22-01-2013 19:37

Wynik pierwszego strzału:

[Obrazek: 0aefea5a35df78d8gen.jpg]

Czyli coś zarobiłem!!! Huh Huh


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - szefu - 22-01-2013 21:25

Czy tak wyglądają "pewniaki"? [Obrazek: sYcdmwA.png]


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Inwestor25 - 22-01-2013 23:42

Pokazujesz tutaj wykresy, gdzie zakończenie jest o 21.00, a na wykresie mniej więcej 20.00. Nie radzę stawiania godzinę przed zakończeniem. Ja stawiam najwcześniej 30 minut przed zakończeniem, najpóźniej 15 minut przed zakończeniem.

Zakładając, że na tych wykresach jest zakończenie o 20.15 to:
1) Pierwszy wykres bym odpuścił - za duże skoki.
2) Drugi wykres - postawiłbym UP
3) Trzeci wykres - postawiłbym DOWN


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - szefu - 23-01-2013 00:37

Aha. Trochę już za późno. Ale zapisałem sobie wartość na której bym obstawil opcje i tez w tej drugiej dałbym up. Z mojej obserwacji wynika, że gdybym obstawil tak jak myślałem to byłbym do przodu.
Niestety teraz mam tylko to nieszczesne 41 euro a na minimum to chyba mozna obstawiać 25, wiec jak ewentualnie bym nie trafił to już nie mam możliwości kolejnego obstawiania w kolejnym dniu.
Dla tego chciałbym z kimś obeznanym ustawić się na dana godzinę w której to będzie obstawiać i tak kilka razy obstawic. Na pewno to by pomogło.


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Inwestor25 - 23-01-2013 00:44

Ja teraz stawiam USD/JPY DOWN. Ale nie chcę brać na siebie odpowiedzialności. Opcja kończy się za 17 minut.


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - szefu - 23-01-2013 00:55

Ehh nie zdążyłem puścić. Ale to chyba dobrze bo jakbym puszczał to by poszło na takim kursie że w dół "88.704".
A przy obecnych notowaniach jakie widzę to raczej by nie przeszło, więc chyba takie szczęście w nieszczęściu. Będziesz jeszcze na coś dzisiaj obstawiać?


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Inwestor25 - 23-01-2013 01:02

U mnie przeszło. Stawiałem po kursie: 88.546 a zakończyło się na 88.524

Dzisiaj już nic nie obstawiam. Czas wracać do pracy niestety.


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - AresxXx - 23-01-2013 01:51

(22-01-2013 04:24)Verb22 napisał(a):  Szefu

Tak, da się. Pomyśleć. Wchodzisz w hazard, musisz mieć tego świadomość. Nie wolno grać dłużej niż 4-5 razy na dzień ( w dużych odstępach czasowych) i napewno nie 60 sekund (maszynka do zarabiania grubej kasy dla exbino na nas i naszej głupocie). Najlepiej wypłać te pieniądz i szukaj pracy albo innych form zarobków w necie albo wtopisz grubą forse próbując się odegrać.

Rynek forex to nie jest hazard Wink


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - szefu - 23-01-2013 02:04

W takim razie gdy będziesz dzisiaj coś obstawiał to również było by fajnie jakbyś dał znak. Na prywatnej wiadomości dałem ci namiary na mój serwer głosowy mumble tak więc można by było ciutkę podyskutować o strategiach obstawianiu, no i nawet o tym co w danej sekundzie się obstawia. Raz, że razem raźniej a i można się czegoś nauczyć od osób bardziej zaawansowanych i siedzących już w tym Smile