Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Inwestowanie w opcje binarne? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Opcje Binarne (/Forum-Opcje-Binarne-339)
+--- Wątek: Inwestowanie w opcje binarne? (/Temat-Inwestowanie-w-opcje-binarne-59337)



RE: Inwestowanie w opcje binarne? - PPA - 21-01-2013 23:04

(20-01-2013 22:01)złotko87 napisał(a):  Verb22 co Ty sie tak na to exbino uwziąłeś? Zmusza Cie ktoś do korzystania z exbino? Nie zauważyłam, więc nie czepiaj się osób, które tam inwestują. Każdy jest dorosły i sam podejmuje decyzje. To że nie zarobiłeś na exbino to nie powód by czepiać się innych osób. Z tego co widzę to Ty umiesz tylko narzekać i tworzyć teorie spiskowe, a żadnych pieniędzy nie zarabiasz. Temat jest o opcjach binarnych, a nie o exbino więc wyluzuj troche, bo zacznę myśleć że jesteś z konkurencji

Strona po polsku to od razu gówno. Klasyk.


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Inwestor25 - 22-01-2013 00:01

(21-01-2013 22:28)szefu napisał(a):  aha czyli tobie po prostu jak nie wejdzie np. za 5 to dajesz x2 tyle Wink
Ale żeby tak robić to trzeba najpierw wypracować sobie jakiś kapitał.

Nie. Chodzi o to, że 5 stawiam by zobaczyć w którą stronę idzie cena. Jeśli widzę że trafię że spada to wtedy stawiam więcej i cały czas obserwuję cenę. Jeśli idzie cały czas w dół to stawiam że idzie w dół. Zauważ że są momenty, że stawiam raz po raz, czyli w tej samej minucie odpalam np. 2-3 transakcje. Jest to ryzykowne, ale jeśli trafię to mam większy zysk. Ale tak jak mówisz - najpierw trzeba wypracować sobie jakiś kapitał. Zacząłem się tak bawić dopiero jak wypłaciłem depozyt. Obracam już tylko tym, co zarobiłem.


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - arturwsb - 22-01-2013 00:34

Jako, że jestem początkującym na exbino chciałem zapytać:
1.jak robicie depozyt przelewem to krajowym czy zagranicznym,
2.jest tylko podany nr. konta i właściciel konta Premium Elite Ltd. ale adresu ani miejscowosci nie, co tam wpisujecie?
3. mam nadzieje ze w tytule przelewu jak się wpisze swój login bez znaków (@ . ,) to chyba wystarczy?

Wiem że może trochę głupie pytania zadaję ale jest to moja pierwsza taka "zabawa" w opcje i nie chciałbym coś sknocić lub mieć poźniej problemy że przelew nie doszedł.
Z góry dziękuję za odpowiedź.


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Verb22 - 22-01-2013 00:49

Inwestor

zainwestowalem 1000 $ na stockpair. zobacze jak mi pojdzie, jak bede zarabial to zrobi sie strone na facebooku - pomoc dla ubogich D: Tam będziemy wstawiać swoje typy - co ty na to. Na fc 100 razy lepiej niz na blogu.


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - szefu - 22-01-2013 03:43

Nie wiem jak wy to robicie, że na tym zarabiacie. Ogólnie magicy jesteście.
Ja wpłaciłem 150 euro co daje jakieś 620 zł. Obecnie mam 42 Euro. W ogóle nie trafiam.
[Obrazek: feelTpt.png]
Da się jeszcze coś podziałać aby wszystkiego nie stracić?


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Verb22 - 22-01-2013 04:24

Szefu

Tak, da się. Pomyśleć. Wchodzisz w hazard, musisz mieć tego świadomość. Nie wolno grać dłużej niż 4-5 razy na dzień ( w dużych odstępach czasowych) i napewno nie 60 sekund (maszynka do zarabiania grubej kasy dla exbino na nas i naszej głupocie). Najlepiej wypłać te pieniądz i szukaj pracy albo innych form zarobków w necie albo wtopisz grubą forse próbując się odegrać.


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - PPA - 22-01-2013 11:08

Ekspert Verb22.


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Verb22 - 22-01-2013 11:35

dzisiaj + 16 $ na stockpair jestem. Mam do pomocy pro tradera + sygnały. Świetny support któremu naprawdę zależy abyśmy zarabiali. Polecam Stockpair.


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Inwestor25 - 22-01-2013 17:41

Dzisiaj posiedziałem chwilę na exbino by sprawdzić czy rzeczywiście nie mają Facebooka, Google, Caterpilar itp.

poniżej zrzut ekranu z listą akcji dostępnych na godzinę 17.14 naszego czasu

[Obrazek: Oqvm2xD.jpg]

Verb22 - 1000 - no nieźle. Mam nadzieję, że uda Ci się to ładnie pomnożyć Smile Tego Ci życzę Smile Co do pomysłu na fb to nie wiem w czym on miałby być lepszy od bloga ale jeśli będzie zainteresowanie to spoko, mogę w to wejść.

(22-01-2013 00:34)arturwsb napisał(a):  Jako, że jestem początkującym na exbino chciałem zapytać:
1.jak robicie depozyt przelewem to krajowym czy zagranicznym,
2.jest tylko podany nr. konta i właściciel konta Premium Elite Ltd. ale adresu ani miejscowosci nie, co tam wpisujecie?
3. mam nadzieje ze w tytule przelewu jak się wpisze swój login bez znaków (@ . ,) to chyba wystarczy?

1. Skoro transferuj.pl obsługuje im przelewy to znaczy że krajowym można śmiało
2. Nic nie trzeba wpisywać w adres. Przynajmniej mój bank nie wymaga takich danych. Tak samo jakbym np. Tobie przelewał dyszke na piwo to mogę wpisać np. Zenek Kowalski i podać nr konta i wystarczy.
3. Login czyli e-mail. Powinno przejść ale dla pewności wyślij im maila że zrobiłeś przelew i podaj swój login.



Szefu - na 60s nic nie zarobisz na początku, możesz stracić wszystko. Aby bawić się w 60s to najpierw trzeba coś tam zarobić, by ewentualnie stracić zarobione a nie swoje pieniądze.



WAŻNE!!!

Na prośbę jednego z Was wstawiam przykładowy wykres aktywa, w które w ostatnim czasie inwestowałem. To jest transakcja sprzed kilku chwil.

Oczywiście w roli głównej GOLD
[Obrazek: iAPvWBK.jpg]

Dlaczego? Patrząc na ten wykres można powiedzieć, że przez większość czasu cena złota szła w górę. Był moment, że cena spadła, ale ponownie idzie w górę. Na oko widać, że przez większość czasu cena idzie do góry. Decyduję więc, że obstawię iż cena końcowa będzie jeszcze wyższa, niż ta z momentu zatwierdzenia inwestycji. Czyli stawiam - UP

Następna grafika: czyli podgląd na żywo

[Obrazek: zPuMgfD.jpg]

Widać tu, że zgodnie z moimi przewidywaniami cena idzie cały czas w górę. Ok, są małe skoki ale i tak cały czas linia jest zielona czyli na moją korzyść.


I ostatnia grafika: wynik końcowy - postawiłem 200€ - przelano 340€ czyli 140€ na plus.

[Obrazek: GlSQx44.jpg]



Postawiłem również na Caterpilar sugerując się informacją, że jest duże prawdopodobieństwo trafienia. I jestem 140€ na tym do przodu. Dziękuję Smile


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Mateush - 22-01-2013 18:34

Ja właśnie postawiłem swoje pierwsze pieniądze na exbino. Dam znać jakie będą wyniki. Trzymajcie kciuki.