Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Inwestowanie w opcje binarne? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Opcje Binarne (/Forum-Opcje-Binarne-339)
+--- Wątek: Inwestowanie w opcje binarne? (/Temat-Inwestowanie-w-opcje-binarne-59337)



RE: Inwestowanie w opcje binarne? - złotko87 - 20-01-2013 22:01

Verb22 co Ty sie tak na to exbino uwziąłeś? Zmusza Cie ktoś do korzystania z exbino? Nie zauważyłam, więc nie czepiaj się osób, które tam inwestują. Każdy jest dorosły i sam podejmuje decyzje. To że nie zarobiłeś na exbino to nie powód by czepiać się innych osób. Z tego co widzę to Ty umiesz tylko narzekać i tworzyć teorie spiskowe, a żadnych pieniędzy nie zarabiasz. Temat jest o opcjach binarnych, a nie o exbino więc wyluzuj troche, bo zacznę myśleć że jesteś z konkurencji


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Verb22 - 20-01-2013 22:05

zlotko

Przytocz chociaż jedno zdanie w którym CZEPIAM SIE OSÓB które inwestują na Exbino? Exbino to prymitywny broker nastawiony na zysk, nic więcej. Takie jest i będzie moje zdanie. Przeanalizowałem już kilkadziesiąt binaryoptions brokers i muszę powiedzieć że tak slabego jak Exbino nie znalazłem (no może OptionWorld, 60Options.com). To że "czepiam"się inwestora że nie zna angielskiego, to nie oznacza że czepiam sie brokera?


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Inwestor25 - 20-01-2013 22:24

I po co te nerwy? Ludzie, spokojnie Smile Ja się nie czepiam, że mnie chłopaki wyśmiali za angielski Tongue a teoretycznie mógłbym Tongue Energię lepiej spożytkować chociażby na klikanie w pustamiska.pl czy pajacyk.pl Smile


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - szefu - 21-01-2013 19:48

(20-01-2013 14:00)Inwestor25 napisał(a):  w weekendy opcje 60s nie działają, są dostępne w dni robocze

A czemu teraz np. nie są dostępne opcje 60 sekundowe?
Wpłaciłem dzisiaj depozyt 150 euro zostało mi 79 chciałem odrobić, ostro obstawiając a tu nie działa.


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - ochlapus - 21-01-2013 21:26

Ostro obstawiając raczej stracisz a nie wygraszWink tutaj jednak spokój i opanowanie to podstawa


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Verb22 - 21-01-2013 21:35

szefu

Strategia najgorsza z możliwych. Właśnie na takich fagasach oni zarabiają. Tutaj trzeba podejść z dystanes do zarobków. Tak samo jak ty wtopiłem kiedy..


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Inwestor25 - 21-01-2013 22:00

szefu, piszemy w tym temacie od jakiegoś czasu, że 60s na początek to nie jest dobry wybór. Można szybko stracić! Chłopaki dobrze piszą, chcąc się szybko odkuć to można doprowadzić się do ruiny. Rozwaga i cierpliwość, a nie strategia "w gorącej wodzie kąpany"


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - szefu - 21-01-2013 22:04

a wy jaka strategie macie do tych 60sekundowych? Bo ja ze stoperem w reku patrze przez 3 minut na najwyższe i najniższe wartości jakie sa w tym czasie i obstawiam na wyższe noty gdy wiem, że najniższa wartość była taka i poniżej nic nie spadło. I tak samo gdy znajduję się na szczytowych wartościach to obstawiam na spadek.
A wy jakie macie strategie? I czy np. teraz też wam nie działają te opcje 60 sekundowe?


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Inwestor25 - 21-01-2013 22:16

Nie wiem szczerze mówiąc od czego zależny jest czas otwarcia tych 60s. Wiem że w weekendy nie działają, a to dlaczego teraz są zamknięte to nie wiem.

Moją strategię możesz obejrzeć tu:
http://www.youtube.com/watch?v=Tb3PBpY08HU


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - szefu - 21-01-2013 22:28

aha czyli tobie po prostu jak nie wejdzie np. za 5 to dajesz x2 tyle Wink
Ale żeby tak robić to trzeba najpierw wypracować sobie jakiś kapitał.