Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Inwestowanie w opcje binarne? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Opcje Binarne (/Forum-Opcje-Binarne-339)
+--- Wątek: Inwestowanie w opcje binarne? (/Temat-Inwestowanie-w-opcje-binarne-59337)



RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Mateush - 19-01-2013 21:37

łojojojoj dziękuje że sie o mnie martwisz Tongue nawet narzeczona się o mnie tak nie martwiła hehehe
ale spokojnie. Nauczkę dostałem i wiem że nie można próbować się odegrać. Teraz podchodzę ostrożnie i świadomie do obracania kasą.


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Inwestor25 - 19-01-2013 21:42

bekabekabeka nieźle to zabrzmiało Tongue
piszę tak bo widzę że w życiu ryzykujesz na wspinaczkach więc pewnie i w inwestycjach możesz mieć tendencje do balansowania nad przepaścią Tongue


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Verb22 - 19-01-2013 22:24

Matuesz
inwestor

Kiedy Caterpillar INC rośnie od 1.5. godziny wiem że jeśli postawie na wzorst na 15 minut mam 50 % X prawdopodobieństwo że trend się odwróci akurat w ciągu tych 15 minut co jest bardzo mało prpawdopodobne. Dlatego wysoki wspólczynnik wygranych. Na opcjach binarnych jeśli ugra się z 20 k $ spokojnie można zostać milionerem jeśli wiesz jak inwestować.

Inwestor by the way

Może kupisz sobie ksiązke do angielskiego D:? Dzisiaj do podstawa .. ;d


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Inwestor25 - 19-01-2013 22:57

żebym to ja miał czas na naukę angielskiego to by było dobrze Tongue tzn ja znam angielski na tyle, by się dogadać ale by obsługiwać platformę z terminami finansowymi to już gorzej Tongue chyba że są jakieś po chińsku Big Grin Ale masz rację, trzeba trochę czasu poświęcić i albo przetłumaczyć sobie całą platformę (Big Grin) albo nauczyć się słówek Tongue

w GOLD i OIL, USD/JPY czy EUR/USD często jest że od dłuższego czasu (minimum 30 minut) cena idzie w górę albo w dół i wtedy mam pewność, że będzie po mojej myśli. Wstawiłem przecież jakiś czas temu wykres, w którym wyraźnie szło w danym kierunku i w tylko takie inwestuję.

O tym wykresie mówię:

[Obrazek: 539d53f7522d9.jpg]
(strona 51)

i tylko w takie inwestuję


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Mateush - 19-01-2013 23:04

ale w czym problem? siadasz raz z kimś kto zna angielski czy francuski czy hiszpański, w zależności w jakim jęz. jest platforma, on ci pokazuje krok po kroku, robisz se notatki (gdzie sie inwestuje, gdzie sie wpłaca depozyt, zlecenie wypłać itp.) odpalasz stówke za tłumaczenie i jechana Big Grin

a jeśli chodzi o ryzyko w życiu i w inwestycjach to no risk - no fun Big Grin (nie ma ryzyka, nie ma zabawy Tongue)


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Inwestor25 - 20-01-2013 00:47

no szczerze mówiąc nie pomyślałem o tym, by tak to rozegrać Tongue Masz rację, nie muszę znać wszystkich terminów. Wystarczy nauczyć się obsługi, raz poznać regulamin itp. Aj ciapa ze mnie Tongue


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - szefu - 20-01-2013 03:49

Czy od zawsze tak było, że o godzinie 2-3 nad ranem opcje 60 sekundowe walutowe były wyłączone?


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Inwestor25 - 20-01-2013 14:00

w weekendy opcje 60s nie działają, są dostępne w dni robocze


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - marcheweczka87 - 20-01-2013 17:02

widzę, że temat się ładnie rozwija Smile

mówicie o różnych platformach i ich wadach czy zaletach. Jeszcze się taki nie urodził, co by każdemu dogodził Tongue

ja jestem zadowolona z exbino, ale zaczęłam korzystać też z innej platformy, gdzie jest sporo mankamentów i na razie tylko 200€ straciłam tam, zero zarobku. Fakt że support działa szybciej, ale mam wrażenie że odpowiadają schematem, jak automat alledrogo Big Grin


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Mateush - 20-01-2013 21:28

Zarejestrowałem się, jutro wpłacam depozyt.

Czytałem informacje na tych stronach, których linki podawaliście na początku
i znalazłem na obrazku, że Apple jest dostępne na exbino

tu to widać: http://www.forexopcjebinarne.pl/jak-inwestowac/

na pierwszym obrazku, na samym dole tej rozwijanej listy.