Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Inwestowanie w opcje binarne? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Opcje Binarne (/Forum-Opcje-Binarne-339)
+--- Wątek: Inwestowanie w opcje binarne? (/Temat-Inwestowanie-w-opcje-binarne-59337)



RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Trader Expert - 11-01-2013 12:50

Witam widzę ze temat opcji binarnych rozwija sie wreszcie i w naszym kraju.
Trafiłem w wyszukiwarce na wasze temat na forum, wiec może wtrącę i swoje 3 grosze.

Na platformach binarnych działam od polowy 2011 roku, w tym również jakiś czas na Exbino.
Broker jak broker, opinie moga być różne ale najważniejsze dla mnie jest jedno: wypłacalność środków.
Zasada jaką stawiam jest prosta: nie robisz problemów z wypłatami - inwestuje u ciebie.

Działam tez u nich w PP, jeśli ktoś chce zaczać zarabiać z mojego polecenia to chętnie udzielam paru wskazówek.

@andrzej54
Zaczynaj od standardowych opcji bianarnych lub kreatora opcji. W tym drugim masz możliwość sam ustalenia procentowego zwrotu z inwestycji.
Prawda jest taka, że mozna zarobić na każdym narzędziu, ale warto na spokojnie zacząc od tych które wymienilem.

W wolnej chwili przejrze ten temat i moze dopisze jeszcze troche swoich spostrzeżeń.
Pozdrawiam.


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Arthur - 11-01-2013 16:24

Do mnie też dotarł przelew, wiec exbino jest jak najbardziej wypłacalne.


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Inwestor25 - 11-01-2013 19:11

do mnie w ostatnim czasie również przelew dotarł bez żadnych problemów, więc są jak najbardziej wypłacalni.


Powtórzę kolejny raz, to co pisałem nawet na poprzedniej stronie -
dla początkujących zwykłe opcje binarne. Później można próbować 60s, a opcje one touch wydają mi się być jakąś ściemą bo strasznie ciężko w tym coś trafić.


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Andrzej54 - 12-01-2013 13:06

dzięki za odpowiedź Smile

Prześledziłem mniej więcej co pisaliście w tym temacie i z tego co się zorientowałem to polecaliście obstawiać złoto i olej, dalej jesteście w stanie to polecić?


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Polak123 - 12-01-2013 15:03

Na opcjach binarnych da sie zarobić tylko trzeba panować nad emocjami i nie robić tego nerwowo.

Ja osobiście polecam exbino, nie ma z nimi żadnych problemów.


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Inwestor25 - 12-01-2013 17:28

tak, ja nadal polecam olej i złoto, plus EUR/USD, ale w godzinach wieczornych.


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - kaskapl - 13-01-2013 16:48

Jakie polecacie serwisy do potrenowania? chodzi mi z kontami demo?


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - ThePro - 13-01-2013 19:39

https://marketsworld.com/


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Trader Expert - 14-01-2013 09:01

Nie rozumie opinii, że One Touch to ściema.
Inwestowałem nie raz w to narzędzie i bardziej trafnym stwierdzenie wydaje mi się fakt, że stopień trudności jest tam proporcjonalny do zwrotu z inwestycji.

Jeżeli procentowy zwrot jest 10-krotnie większy niż w standardowych opcjach to i możliwość trafienia spada nam o tą wartość. Celowo użyłem zwrotu "trafienie", bo jeżeli ktoś zna się na rzeczy i inwestuje świadomie to automatycznie zwiększa swoje możliwości jako trader.

Ps. Na Exbino dostępny jest w aktywach Olej? Chyba, że chodzi wam o OIL czyli ropę naftowąSmile


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Inwestor25 - 14-01-2013 16:37

bardziej mam na myśli to, że one touch są w niektórych miejscach reklamowane jako "łatwy sposób na nawet 700% zysku", a to wcale takie łatwe nie jest. Próbowałem kilka razy i nie miałem szczęścia. Może gdybym miał odpowiednią wiedzę to miałbym większe szanse. Ale jest tak jak mówisz - jeśli zysk ma być tak duży to i stopień trudności musi być odpowiednio wyższy.

A co do OIL Tongue czepiasz się szczegółów Tongue mówię cały czas, że mój angielski jest słaby i że dla mnie OIL to olej TongueTongue