Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Inwestowanie w opcje binarne? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Opcje Binarne (/Forum-Opcje-Binarne-339)
+--- Wątek: Inwestowanie w opcje binarne? (/Temat-Inwestowanie-w-opcje-binarne-59337)



RE: Inwestowanie w opcje binarne? - ThePro - 23-11-2012 13:09

Na jakiej stronie było konto demo bo zapomniałem Tongue


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - malpa2 - 24-11-2012 09:59

Właśnie o to chodzi. Że lepiej wytłumaczyć, porobić screeny jak i dlaczego tak stawiacie niż założyć blog i podawać typy. Lepiej dać wędkę niż rybę w postaci Waszych typów, bo wiadomo kursy zmieniają się w ciągu sekund i takie podawanie typów na blogu mija się z celem.

Za to bardzo fajne są takie relacje co i dlaczego zagraliście że pójdzie w górę lub w dół Smile Ja już sobie te opcje binarne odpuściłem ale na pewno jest wielu zainteresowanych i takie "warsztaty" by im pomogły.
Powodzenia w dalszej grze Wink


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - teel - 24-11-2012 10:28

W sumie Inwestor już wszystko wyjaśnił- nie obstawia pierwszego lepszego wykresu, tylko czeka na 99% pewniaka, jednak tak jak pokazałem na poprzedniej stronie, od czasu do czasu może zabraknąć szczęścia, i gdy wykres ładnie leci w dół/górę, nagle może odbić w drugą stronę.


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Verb22 - 24-11-2012 10:55

Teel

lepiej grać już na przeciwny ruch wykresu. Ale do tego też trzeba mieć szczęście. Ogólnie, ja mam metodę z którą mogą swobodnie zarobić 500 $ dziennie za 20 transakcji.


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Meloman - 24-11-2012 11:13

Super, pozazdrościć metody, a tu moje pytanie :

To czemu tyle nie zarabiasz beka ?


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - max188 - 24-11-2012 11:31

Witam, jestem nowy na forum.
Przeczytałem cały ten temat i mimo tego że nigdy nie próbowałem to chyba zacznę swoją inwestycję.

Nie uważam że osoby na forum typu Inwestor są podstawione na forum. Nie tylko on pokazywał że można na tym systemie wygrać.

Mam tylko pytania zanim zacznę - dodam że zarejestruje się z linku w stopce Inwestora - należy mu się za to co robi w tym temacie Smile

1. W weekendy nie można inwestować? Tylko od poniedziałku do piątku?
2. Jeśli chodzi o bonus to przy wpłacie jest pytanie czy chce go otrzymać? Pytam bo ze względu na duży obrót chce z niego zrezygnować.

Pozdrawiam


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Verb22 - 24-11-2012 12:44

Meloman

Czekam na wypłaty z HYIPó jak BB czy profit clicking. Narazie metoda owa, jest baaardzo skuteczna. Jednakże, potrzebne są testy dłuższe, przez ten tydzień to będę robił. A jak dojdzie kaska, to się pochwalę na koncie real jakie mam zarobki. A tak przy okazji, Inwestor25 nie pomyślałeś żeby założyć jakiegoś HYIPa albo firme inwestycyjną z twoim szczęściem powierzyłbym ci kase i kilka % od wygranych z moich pieniążków D:


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - krzysiek349 - 24-11-2012 12:59

@up

Bez urazy, no ale jesteś trochę nie poważny.


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - malpa2 - 24-11-2012 15:50

No Verb22 to czekam i jestem bardzo ciekawy co to za metodę obmyśliłeś Smile Może będziesz w końcu milionerem skoro z BB się nie udało Wink beka


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Inwestor25 - 25-11-2012 16:28

(24-11-2012 12:44)Verb22 napisał(a):  A tak przy okazji, Inwestor25 nie pomyślałeś żeby założyć jakiegoś HYIPa albo firme inwestycyjną z twoim szczęściem powierzyłbym ci kase i kilka % od wygranych z moich pieniążków D:

Co do HYIP-ów to z tego co wiem to w Polsce to jest nielegalne, więc dziękuję bardzo za taką propozycję Tongue A co do firmy to nie mam 15 lat by wierzyć, że założenie firmy jest proste i od tak hop siup będę zarabiać kokosy Tongue nie sądzę by do prowadzenia firmy wystarczyło szczęście

(24-11-2012 11:31)max188 napisał(a):  1. W weekendy nie można inwestować? Tylko od poniedziałku do piątku?
2. Jeśli chodzi o bonus to przy wpłacie jest pytanie czy chce go otrzymać? Pytam bo ze względu na duży obrót chce z niego zrezygnować.

Pozdrawiam

1. W weekendy można inwestować w opcje one touch, można na nich zarobić nawet 700%, ale moim zdaniem to ściema, bo ciężko przewidzieć czy w ciągu tygodnia (inwestujesz np. w sobotę, a wynik masz dopiero w piątek) cena skoczy czy spadnie. W zwykłe opcje binarne można od poniedziałku do piątku.

2. Jak składasz depozyt to albo zadzwonią albo mailem zapytają czy chcesz bonus. Moja rada - nie chcij Smile Trzeba nim obrócić 30 razy by móc wypłacić zarobioną kasę.