Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Inwestowanie w opcje binarne? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Opcje Binarne (/Forum-Opcje-Binarne-339)
+--- Wątek: Inwestowanie w opcje binarne? (/Temat-Inwestowanie-w-opcje-binarne-59337)



RE: Inwestowanie w opcje binarne? - kleomenes - 22-11-2012 14:08

(22-11-2012 14:04)krzysiek349 napisał(a):  Nie wpłacałem pieniędzy pod wpływem chwilowych emocji ;p Przemyślałem to i zamierzam spróbować chociaż jak to prosperuje wszystko.

Grasz dalej na exbino kleomenes ? : ) jak Ci idzie ? Wink
Po wtopieniu 200$ wziąłem się za czytanie dwóch ciekawych książek odnośnie analizowania wykresów i ogólnie o opcjach i zamierzam spróbować jeszcze raz tyle że na innej platformie. Do exbino nic nie mam ale tym razem wybiorę jakąś zagraniczną platformę. Brałeś bonus ?


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - krzysiek349 - 22-11-2012 14:11

Nie brałem, to źle?

podzielisz się tytułami książek ? Smile


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - kleomenes - 22-11-2012 14:19

To dobrze że nie brałeś bonusu moim zdaniem, trzeba nim obrócić trzydzieści razy żeby zarobione pieniądze wypłacić. Poczytaj wcześniejsze posty, tam wszystko jest napisane.
Tytuły to: "Świece i inne japońskie techniki analizowania wykresów" - Steve Nison, oraz "Rynek opcji" - Allen Jan Baird.
Na razie przeczytałem kilkanaście stron książki Nisona ale mam zamiar poszukać jego wcześniejszej książki na temat opcji, przeczytać ją i dopiero zabrać się za tą co mam Smile Wiadomo, książki ci sukcesu nie zapewnią tak jak koledzy wcześniej wspominali ale jakąś wiedzę teoretyczną mieć będziesz, a to już zwiększa twoje szanse na sukces Smile


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - krzysiek349 - 22-11-2012 14:24

Tak, tak to akurat wiem że trzeba obrócić 30x , oglądam temat od jego samego początku;p

Poszukam sobie tych książek i też poczytam Wink

Tak jak mówisz, zwiększa to szanse, ponieważ oprócz szczęścia dochodzi jeszcze wiedza.


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - kleomenes - 22-11-2012 14:26

(22-11-2012 14:24)krzysiek349 napisał(a):  Tak, tak to akurat wiem że trzeba obrócić 30x , oglądam temat od jego samego początku;p

Poszukam sobie tych książek i też poczytam Wink

Tak jak mówisz, zwiększa to szanse, ponieważ oprócz szczęścia dochodzi jeszcze wiedza.
No widzisz, a ja nie wiedziałem hehe. To oby nam się, jak to mówią Smile


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Inwestor25 - 22-11-2012 18:17

A ja dalej działam na exbino Smile

[Obrazek: 5b1a0eaf70c33.jpg]

Słowo komentarza:

Wykresy po prostu leciały w dół albo w górę. Dla mnie jednoznaczne zakończenie opcji. Praktycznie 100% pewności, że siądzie Smile Żałuję, bo mogłem postawić więcej.


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Ropsont - 22-11-2012 22:29

(22-11-2012 18:17)Inwestor25 napisał(a):  A ja dalej działam na exbino Smile

[Obrazek: 5b1a0eaf70c33.jpg]

Słowo komentarza:

Wykresy po prostu leciały w dół albo w górę. Dla mnie jednoznaczne zakończenie opcji. Praktycznie 100% pewności, że siądzie Smile Żałuję, bo mogłem postawić więcej.

Twoja gra jest niezwykła. Tak obserwując temat zastanawiam się czy to jest taktyka czy szczęście ale najbardziej nurtuje mnie jedno pytanie:

Czy nie czujesz chociażby trochę stresu, stawiając w kilka sekund kwotę równą miesięcznej wypłacie większości Polaków? Big Grin Czy masz raczej zawsze jakiś spory procent pewności, że Ci się powiedzie czy raczej robisz to czysto intuicyjnie? Pytam, z uwagi na to, że sam przymierzam się do obstawiania na eXbino, póki co doszkalam się w samym Forexie już na wyższym poziomie niż kiedyś, a aspekt psychologiczny w tej dziedzinie jest bardzo ważny.

Ja tam się w kasynie boję postawić 5euro, a co dopiero 500 Tongue


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - kleomenes - 22-11-2012 22:35

Mi się wydaje że to szczęście Inwestor25-a jest grubszymi nićmi szyte Big Grin ale nie mi go oceniać Smile Mogę mu tylko życzyć powodzenia. Z drugiej strony ciekawe ilu ludzi już wtopiło na exbino widząc jego screeny z transakcji.


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Inwestor25 - 22-11-2012 22:42

(22-11-2012 22:29)Ropsont napisał(a):  Czy nie czujesz chociażby trochę stresu, stawiając w kilka sekund kwotę równą miesięcznej wypłacie większości Polaków? Big Grin Czy masz raczej zawsze jakiś spory procent pewności, że Ci się powiedzie czy raczej robisz to czysto intuicyjnie? Pytam, z uwagi na to, że sam przymierzam się do obstawiania na eXbino, póki co doszkalam się w samym Forexie już na wyższym poziomie niż kiedyś, a aspekt psychologiczny w tej dziedzinie jest bardzo ważny.

Ja tam się w kasynie boję postawić 5euro, a co dopiero 500 Tongue

Od dłuższego czasu mówię, że gdyby to były pieniądze z wpłaconego depozytu to na pewno bym takich kwot nie stawiał. Moja strategia była prosta - wpłacić depozyt, obrócić odpowiednią ilość razy, wypłacić to co wpłaciłem i potem grać już tylko i wyłącznie tym co zarobiłem. Zdaję sobie sprawę z tego, że w transakcjach stawiam duże kwoty, które tak jak mówisz - są równoznaczne z miesięczną wypłatą, ale jeszcze raz podkreślam - są to pieniądze zrobione na exbino a nie moja miesięczna wypłata. Po co mam stawiać 20€ w transakcjach, których jestem praktycznie pewien?

Wybieram tylko te opcje, które są w co najmniej 95% pewne (nie wyliczam tego, oceniam na tzw. oko Tongue)



A jeśli macie mi cokolwiek sugerować to nie będę już wstawiać tu żadnych screenów. Nikogo nie namawiam na inwestowanie na exbino ani na żadnej innej platformie z opcjami binarnymi. Założyłem temat licząc na to, że poznam ludzi, którzy chcą się podzielić swoimi spostrzeżeniami, ale jak widać - ciężko z tym.

Tak więc od dzisiaj nie będzie już żadnych screenów z moich transakcji.


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - kleomenes - 22-11-2012 22:56

Inwestor25 ja tylko próbuję spojrzeć na to z różnych perspektyw. Czy zazdroszczę ? Pewnie tak Big Grin
To tak jak z tymi ludźmi i tabletkami na odchudzanie o których wcześniej rozmawialiśmy w tym temacie. Pokazują jakie to proste i jak wiele można osiągnąć w krótkim czasie i sporo ludzi na to idzie, tu się chyba zgodzisz. Co to ma wspólnego ? A no to, że możesz równie dobrze tę platformę reklamować i ze szczęściem to może mieć niewiele wspólnego. Podkreślam raz jeszcze, to nie jest żaden atak, chciałem tylko przedstawić różne perspektywy zanim ludzie będą się rejestrować i ładować kasę. Wiadomo, ich sprawa ale im więcej info, perspektyw i spostrzeżeń tym lepiej dla wszystkich, tak myślę Smile