Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Inwestowanie w opcje binarne? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Opcje Binarne (/Forum-Opcje-Binarne-339)
+--- Wątek: Inwestowanie w opcje binarne? (/Temat-Inwestowanie-w-opcje-binarne-59337)



RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Verb22 - 18-11-2012 13:37

ThePro

Narazie z kilku metod 800 $ + po 4 dniach gry, ani razu nie przegrałem. Natomiast w tym tygodniu będę testował tę metodę w trakcie czekania wypłat z HYIP-ów. Nie wiem czy jest skuteczna, lecz jeśli w tym tygodniu ugram z 1000 $ ani razu nie wtapiając, to metoda działa i robie na prawdziwą kase.


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - diabloo07 - 18-11-2012 14:02

koledze ThePro chyba nie o to chodziło Wink


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - karol002 - 18-11-2012 23:00

Tak jak zawsze


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - RWX45 - 19-11-2012 11:14

Verb zalicza kolejny wzlot XD, ciekawe kiedy będzie znów na nie, tak by the way Verb poprawiłbyś swoją stopkę bo te wystające "b" razi po oczach Rolleyes


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Meloman - 19-11-2012 11:47

Już nie mogę się doczekać kiedy Verb napisze że utopił tysiące dolarów na inwestycjach binarnych i zwyzywa wszystkich od oszustów.




Na razie poczekajmy, najpierw będą posty że właśnie zarobił 10.000 $ Jerk


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Verb22 - 19-11-2012 13:08

Panowie

Dzisiaj na koncie demo rozpoczynałem z 7 k $, teraz mam już o 140 $ więcej. Metoda działa narazie w 100 %. Jest bardzo skuteczn,a od początku na demo zarobiłem około 900 $. Czekam na BB wypłatę i ruszamy w drogę po milion złotych.


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Meloman - 19-11-2012 15:21

Fajnie, zazdroszcze ci bardzo pieniędzy na demo HuhHuh


Za ile napiszesz że to złodzieje i straciłeś kase której nawet nie wpłaciłeś bo nie masz ? Smile


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Inwestor25 - 19-11-2012 16:58

Panowie, może już dość nabijania się z Verba? Tongue Może tym razem mu się uda i wszystkich Was zaskoczy, czego mu szczerze życzę Smile

1 grudnia zlecam następną wypłatę Smile


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - ochlapus - 19-11-2012 18:55

A jak tam wasz blog?? bo tyle się o nim mówiło a teraz nikt o nim nie wspomina? Ja jutro zaczynam grać na serio zobaczymy jak będzie najwyżej trzeba będzie więcej w pracy siedziećSad


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Inwestor25 - 19-11-2012 19:12

No niestety blog upadł. Swoje typy wstawiałem tylko ja i kilka wstawił Verb22
Zapał był, szum był, ale zgodnie z przewidywaniami zainteresowanie szybko siadło, a ja nie widzę sensu bym miał wstawiać tam swoje typy.