Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Inwestowanie w opcje binarne? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Opcje Binarne (/Forum-Opcje-Binarne-339)
+--- Wątek: Inwestowanie w opcje binarne? (/Temat-Inwestowanie-w-opcje-binarne-59337)



RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Inwestor25 - 12-11-2012 23:38

(12-11-2012 20:12)krzysiek349 napisał(a):  Dzisiaj miły Pan dzwonił do mnie , pytając czy może pomóc , otóż konto zarejestrowane od paru dni a depozytu wciąż nie zrobiłem - dbają o użytkownika ;D

Ja jeszcze poczekam, z wpłata. Na razie potrzebna mi gotówka w ręku.

jak wygląda taka rozmowa? dzwoni "miły Pan" i co dalej? pytam z ciekawości


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - adax84 - 13-11-2012 08:47

(12-11-2012 22:37)teel napisał(a):  Na pewno nie zgodzę się z tym, że to czysty hazard. Gdybyś miał podaną samą wartość aktywa, bez żadnego wykresu, i ustrzelić czy pójdzie w górę czy dół- wtedy byłby to czysty hazard.
Zdarzają się, nawet nie tak rzadko, wykresy gdzie ich wartość na najbliższe minuty jest praktycznie oczywista, więc nie nazwałbym tego 100-procentowym hazardem.

Zgodzę się tylko w jednym wypadku - jeżeli masz wiedzę w danym zakresie, jeżeli potrafisz analizować wykres w sposób merytoryczny.

Ja np. nie posiadam takiej wiedzy - i jak zacznę "grać" - to będę obstawiał właśnie w sposób, że wydaję mi się, że "wartość na najbliższe
minuty jest praktycznie oczywista" - dla mnie to jednak hazard i jak wygram to dlatego, że będę miał szczęście Smile Dlatego trzeba się
dokształcać, żeby coraz mniej był to hazard a bardziej świadome działanie.


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - krzysiek349 - 13-11-2012 20:30

(12-11-2012 23:38)Inwestor25 napisał(a):  
(12-11-2012 20:12)krzysiek349 napisał(a):  Dzisiaj miły Pan dzwonił do mnie , pytając czy może pomóc , otóż konto zarejestrowane od paru dni a depozytu wciąż nie zrobiłem - dbają o użytkownika ;D

Ja jeszcze poczekam, z wpłata. Na razie potrzebna mi gotówka w ręku.

jak wygląda taka rozmowa? dzwoni "miły Pan" i co dalej? pytam z ciekawości


Najpierw zapytał czy dodzwonił się do odpowiedniej osoby, więc potwierdziłem dane. Później zapytał , czy konto założyłem w celu tylko zobaczenia programu od strony użytkownika czy mam zamiar inwestować i działać w tym programie
Odpowiedziałem, że zarejestrowałem się aby zobaczyć jak wygląda to "od środka", ale w najbliższej przyszłości wpłacę pewną sumę.
Więc zapytał czy wiem jak to wszystko działa, czy potrzebuje pomocy / doractwa i czy nie chce konta demo, tj bonusowych pieniędzy aby spróbować. Grzecznie odmówiłem, objaśniłem że wiem o co chodzi w sprawie tylko ze względu na sprawy osobiste nie robię na razie depozytu. Wspomniał o tym, że w każdej chwili może pomóc, wystarczy zgłosić taką swoją potrzebę do supportu serwisu i tyle;p Nie namawiał , tylko oferował pomoc, więc oceniam dobrze ich support ;p


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Verb22 - 13-11-2012 20:54

krzysiek349

Nie polecam Exbino. Większośc z tych traderów opcji binarnych to prawdopodobnie fake i zwijające się po jakimś czasie firmy. Prawie każda ma taki sam skrypt (oprócz marketsworld.com) należący do firmy Spotoption zarejstrowanej na Cyprze. Nie są regulowane prawem międzynarodowym. Najpewniejsze na ten moment to Giganci tacy jak : Traderush.com, 24option.com, BancDeBinary.com (absolutny Gigant).


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Inwestor25 - 13-11-2012 21:04

Co z tego, że mają taki sam skrypt? Napisanie oryginalnego skryptu to gigantyczne pieniądze, więc nic dziwnego że wolą odkupić gotowy skrypt od uznanej firmy, która skrypt sprzedaje. Wiele stron działa na takich samych skryptach, chociażby społecznościówki. Taki sam skrypt nie oznacza, że coś jest "fake" i że się zwinie za jakiś czas.


A co do bloga to widzę, że zamieszczam swoje typy sam dla siebie więc skoro inni się wypalili to ja też odpuszczam.


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - ochlapus - 13-11-2012 22:18

Ja założyłem konto na bancdebinary w piątek i mogę obecnie polecić support pierwsza klasa w ciągu minuty zadzwonili do mnieSmile oczywiście rozmowa po angielsku ale jakoś poleciało nawet okazało się że ziom był raz w polsce dwa tygodnie na szkoleniu i zaskoczył mnie bo znał parę słówek naszychWink Proponował mi na początku naukę i wspólne inwestowanie ale odmówiłem wszystko wyjaśnił po dokonaniu depozytu dają konto demo, ale dla mnie nie ma sensu jak już wpłaciłem wolę grać live... polecam ogólnie i do tego warto założyć konto na forexie i korzystać z analizy technicznej naprawdę wyniki miło zaskakująceWink zauważyłem również że ich system spóźnia się minimalnie do konta forex które mam co działa na mój plusSmile. Choć ja gram na wykupieniu i wyprzedaniu a z tego co widzę większość osób tutaj gra zgodnie z trendem.


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Inwestor25 - 13-11-2012 23:53

no właśnie.. rozmowa po angielsku Tongue dlatego ja trzymam się exbino Tongue

[Obrazek: d2e57ea4bcb0f.jpg]


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - ochlapus - 14-11-2012 08:25

Rozmowa po angielsku ale nie musisz rozmawiać, oni tylko dzwonią spytać czy masz pytania i czy potrzebujesz pomocy. Nawet możesz podać zły numer zakładając konto i nigdy do ciebie nie zadzwonią a korzystanie z serwisu jest bardzo prosteSmile


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Secret - 14-11-2012 13:50

(13-11-2012 23:53)Inwestor25 napisał(a):  no właśnie.. rozmowa po angielsku Tongue dlatego ja trzymam się exbino Tongue

[Obrazek: d2e57ea4bcb0f.jpg]

no i ładny zysk znowu Inwestor , parę lat i exbino zbankrutuje przez Ciebie kwestia czasu Smile


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - kleomenes - 14-11-2012 14:18

UP
Nie zapominaj że tam nie grają wyłącznie ludzie co mają pojęcie lub szczęście Big Grin