Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Inwestowanie w opcje binarne? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Opcje Binarne (/Forum-Opcje-Binarne-339)
+--- Wątek: Inwestowanie w opcje binarne? (/Temat-Inwestowanie-w-opcje-binarne-59337)



RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Inwestor25 - 12-11-2012 19:38

żeby blog służył do czegokolwiek to musi być zainteresowanie i WSPÓŁPRACA a nie liczenie na sępa że ktoś wszystkich za rączkę poprowadzi


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - RWX45 - 12-11-2012 19:43

Heh przyznam, że moje poczynania z opcjami nie skończyły się pozytywnie Rolleyes nie ma to jak przeturlać 150 euro w 1 dzień Rolleyes Najpierw szło mi dobrze, potem straciłem do 30 euro, następnie szybko się odbiłem znów do 150, żeby na końcu zostać z 2,4 euro na koncie. Nawet nie zorientowałem się kiedy. Opcje 60 sec. fajna rzecz, ale za bardzo wciąga, jak hazard.


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - malpa2 - 12-11-2012 19:57

Opcje 60 sec to niemal jak rzut monetą, rządzi bardziej przypadek. Już 15-30minutowe opcje są lepsze.


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - kleomenes - 12-11-2012 20:12

(12-11-2012 19:43)RWX45 napisał(a):  Heh przyznam, że moje poczynania z opcjami nie skończyły się pozytywnie Rolleyes nie ma to jak przeturlać 150 euro w 1 dzień Rolleyes Najpierw szło mi dobrze, potem straciłem do 30 euro, następnie szybko się odbiłem znów do 150, żeby na końcu zostać z 2,4 euro na koncie. Nawet nie zorientowałem się kiedy. Opcje 60 sec. fajna rzecz, ale za bardzo wciąga, jak hazard.
Tak jak mówiłem, dajcie sobie spokój, przynajmniej do chwili gdy nie zdobędziecie wiedzy. RWX45 też przeturlałem 200$, większość w sytuacjach gdy wykres miał trend spadkowy, książkowa sytuacja, a jak widać lipa Undecided


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - krzysiek349 - 12-11-2012 20:12

Dzisiaj miły Pan dzwonił do mnie , pytając czy może pomóc , otóż konto zarejestrowane od paru dni a depozytu wciąż nie zrobiłem - dbają o użytkownika ;D

Ja jeszcze poczekam, z wpłata. Na razie potrzebna mi gotówka w ręku.


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Inwestor25 - 12-11-2012 20:17

(12-11-2012 19:43)RWX45 napisał(a):  Heh przyznam, że moje poczynania z opcjami nie skończyły się pozytywnie Rolleyes nie ma to jak przeturlać 150 euro w 1 dzień Rolleyes Najpierw szło mi dobrze, potem straciłem do 30 euro, następnie szybko się odbiłem znów do 150, żeby na końcu zostać z 2,4 euro na koncie. Nawet nie zorientowałem się kiedy. Opcje 60 sec. fajna rzecz, ale za bardzo wciąga, jak hazard.

Kilka osób już tu pisało, że nie można porywać się na opcje 60s na samym początku. To strzał we własne kolano. Najpierw trzeba zbudować sobie kapitał, który można ewentualnie stracić (czyt. zarobić na zwykłych opcjach, by ewentualnie to, co się zarobi, można było stracić).

Nie należy również stawiać wszystkiego w ciągu jednego dnia.


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - teel - 12-11-2012 20:32

Sam planuję niedługo coś wrzucić, i myślę, że dobrym wyjściem jest postawienie sobie ultimatum- mogę przegrać maksymalnie 2-3 razy danego dnia, jeśli przegram te 3 razy, na dany dzień odpuszczam niezależnie czy jestem na plusie czy nie.

Kwestia tego czy ktoś umie samego siebie trzymać w ryzach czy nie.


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Verb22 - 12-11-2012 21:12

Panowie, na blogu wkleiłem nową testową metode. Ryzykowna, lecz ma sens. RWX - tego się można było spodziewać, nie czytałeś tego wątku. Opcje binarne to nie pewny sposób zarobku, to czysty hazard i prawdopodpobieństwo stałych zysków jest w stosunku do stałych strat jest jak 20-80 %. Masz 20 % szans że będziesz regularnie zarabiał i to nie zależy od wiedzy, lecz tylko i wyłącznie od szczęscia.


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - PPA - 12-11-2012 22:18

Nie no według mnie jest to 19 - 81 %.
Verb22 musisz spamować swoimi wyliczeniami?
Pierwsze mówisz że płacasz 1000 $ i będziesz miał miliony, właciłeś 400 $ i wtopiłeś. Teraz już ze to wszystko od szczęścia zależy. Pytanie, jak wyliczyłeś te %%??


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - teel - 12-11-2012 22:37

Na pewno nie zgodzę się z tym, że to czysty hazard. Gdybyś miał podaną samą wartość aktywa, bez żadnego wykresu, i ustrzelić czy pójdzie w górę czy dół- wtedy byłby to czysty hazard.
Zdarzają się, nawet nie tak rzadko, wykresy gdzie ich wartość na najbliższe minuty jest praktycznie oczywista, więc nie nazwałbym tego 100-procentowym hazardem.