Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Inwestowanie w opcje binarne? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Opcje Binarne (/Forum-Opcje-Binarne-339)
+--- Wątek: Inwestowanie w opcje binarne? (/Temat-Inwestowanie-w-opcje-binarne-59337)



RE: Inwestowanie w opcje binarne? - adax84 - 08-11-2012 23:04

Lepszym rozwiązaniem jest czat niż wpisy na blogu. Na blogu to można raczej napisać coś w stylu "dzisiaj o 22 spotykamy się na czacie i gramy"... tutaj ważny jest czas obstawienia - co komu po wpisie na blogu -jak obstawić - jak przeczyta go np. po 2 godzinach.


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Verb22 - 08-11-2012 23:10

adax84

a statystyki? Trzeba widzieć kto obstawia najlepiej. Przynajnmiej w komentach mamy te widzę, na czacie może ktoś trafi a może nie, nic o nikim nie wiemy.


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Inwestor25 - 08-11-2012 23:16

na czat mogą sobie pozwolić osoby które nie pracują i mają dużo wolnego czasu. Ja niestety nie jestem w stanie siedzieć na czacie gdy jestem w pracy, a komentarz mogę wrzucić szybko i w każdej albo prawie każdej chwili


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Secret - 09-11-2012 08:02

Inwestor , że przez Ciebie jeszcze exbino nie zbankrutowało Tongue


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - malpa2 - 09-11-2012 09:06

Znacie jakąś platformę do opcji binarnych z kontem DEMO? Żeby trochę najpierw na "sucho" pograć Wink


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Secret - 09-11-2012 09:11

(09-11-2012 09:06)malpa2 napisał(a):  Znacie jakąś platformę do opcji binarnych z kontem DEMO? Żeby trochę najpierw na "sucho" pograć Wink

też się przychylam do tej prośby czy jakąś znacie platforme demo na której można by było zobaczyć jak to od środka wygląda Smile


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Verb22 - 09-11-2012 11:23

Nie napalajcie się tak panowie. Ja się napaliłem i wtopiłem 400 $ To trudniejsze niż się wydaje. Platforme demo ma marketsworld.com


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - malpa2 - 09-11-2012 11:46

A grałeś tylko w opcję 60 seconds czy inne też?


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - kleomenes - 09-11-2012 11:54

Nie da rady wrzucać np. screenów w komentarz tak jak inwestor stronę wcześniej ? Nie musielibyście się rozpisywać zbytnio, a i dowód by był znacznie wiarygodniejszy Smile Pytam bo może jest taka opcja a znacznie lepiej by to wam wyglądało.


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Verb22 - 09-11-2012 18:39

Panowie, pasowałoby wprowadzić pewne wzory dla określonych i najspokojniejszych Towarów/walut. Tzn, która waluta, towar ma stabilny wzrost i stabilny spadek i jest najmniej gwałtowna. Widzę tutaj kandydata OIL-OCT12 na Traderush. Narazie go obserwuję, ale jeśli wzrasta to wzrasta w długotrwałym terminie bez gwałtownych spadków. Bardzo łagodny wykres. Nie szaleje albo wzrasta albo spada. Pasowałoby wprowadzić jakiś wzór na tego typu zakłady.