Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Inwestowanie w opcje binarne? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Opcje Binarne (/Forum-Opcje-Binarne-339)
+--- Wątek: Inwestowanie w opcje binarne? (/Temat-Inwestowanie-w-opcje-binarne-59337)



RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Verb22 - 08-11-2012 01:13

No cóż panowie, blog nabiera kształtów. Liczę na wasze sugestie. Każda jest cenna. Na razie nie podajcie linka do bloga, ponieważ to jest klub zamknięty na razie na czas testów. Wszystko zależy od Inwestora25. Niektórym z was powysyłałem linki. Potestujcie bloga - dodajcie komentarze pod wątkiem z waszymi typami. Ważne - moim zdaniem każdy powinien dodawać komentarz kiedy chce, ale myślę że w trakcie trwania bloga, krok po kroku wyrobimy perfekcyjną godzinę do wspólnego obstawiania. Z bloga będzie również przekierowania na czat, i tutaj mam dla kogoś zadanie - niech to ktoś ogarnie(kto jest chętny???). Blog będzie zawierał także artykuły o wszystkich Traderach binarnych na rynku oraz wiele innych rzecz


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Secret - 08-11-2012 06:56

cały czas człowiek patrzy co tutaj się dzieje w tym temacie i widzę , że tworzy się gruba ludzi którzy chcą pomóc Wink dobry pomysł , oby to wam wyszło .


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - dawiddo - 08-11-2012 07:25

Najlepiej na blogu wrzucajcie również pozycje wraz z wykresami na których straciliście kase, i razem zastanówcie się jaki błąd popełnił otwierający pozycje.


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Meryler - 08-11-2012 08:20

Verb22, ja się chatem zajmę. Najpóźniej w weekend będzie gotowy.


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - ochlapus - 08-11-2012 09:11

Oczywiście masz racje Inwestor, ktoś poświęca swój czas i swoją wiedzę, więc wiadomo coś z tego powinien mieć bo inni korzystają, ale co i w jakiej formie to już chyba Ty zdecydujesz bo z tego co widać wszystko kręci się wokół Ciebie więc Ty decydujeszWink.


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - RWX45 - 08-11-2012 09:31

Widzę dużo optymizmu co do bloga i całej grupy, trzymam kciuki za to żeby się udało (też się może dołączę), ale też żeby wasz początkowy zapał, nie wypalił się po kilku nieudanych transakcjach.


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - kleomenes - 08-11-2012 09:34

Verb, nie żebym się bulwersował ale chęci uczestnictwa w grupie nie wyraziłem, a na stronce jest mój nick Tongue
Gdybyś był tak miły i usunął to byłbym wdzięczny. Od czasu do czasu na bloga zajrzę z ciekawości jak wam idzie, ale w zabawie póki co nie chcę brać udziału. Jeśli mogę coś zasugerować to proponuję zacząć od zdobywania wiedzy, czy to z książek czy z neta. Nie napalajcie się tak żeby potem płaczu nie było Smile Popraw literówki na blogu, niby faza "testowa" ale miło się czyta jak jest napisane tak jak powinno. Powodzenia życzę.


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - złotko87 - 08-11-2012 11:29

Dzielę się kolejnymi wynikami 60s. Przeanalizowałam dokładnie film Inwestora25, który myślę, że warto wkleić jeszcze raz, by nie zaginął:

http://www.youtube.com/watch?v=Tb3PBpY08HU

i inwestowałam tak jak Inwestor25, a przynajmniej tak mi się wydaje Big Grin

[Obrazek: 82711058e67ae3bfgen.jpg]

Czyli ugrałam 460€ Huh

Jestem również zainteresowana tym blogiem.


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Inwestor25 - 08-11-2012 13:13

(08-11-2012 09:11)ochlapus napisał(a):  Oczywiście masz racje Inwestor, ktoś poświęca swój czas i swoją wiedzę, więc wiadomo coś z tego powinien mieć bo inni korzystają, ale co i w jakiej formie to już chyba Ty zdecydujesz bo z tego co widać wszystko kręci się wokół Ciebie więc Ty decydujeszWink.

ja mogę się wypowiadać jedynie za siebie i się oficjalnie wypowiedziałem Smile

poza tym nie dzielmy skóry na niedźwiedziu Tongue


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - wesolutki - 08-11-2012 14:52

Czytam, szukam i nie mogę znaleźć. Czy masz ktoś jakieś stronki gdzie znajdę materiał na temat sposobów próby przewidywania ruchów tych walut? Bo granie na przeczuciu to głupi pomysł...