Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Inwestowanie w opcje binarne? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Opcje Binarne (/Forum-Opcje-Binarne-339)
+--- Wątek: Inwestowanie w opcje binarne? (/Temat-Inwestowanie-w-opcje-binarne-59337)



RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Verb22 - 07-11-2012 21:51

Założenie jest takie, blog na blogspocie. Dodaje wątek tydzień od załóżmy 08.11.2012 do 15.11.2012. W tym wątku codziennie o określonej wcześniej godzinie dodajemy(każdy z nas) komentarz pod postem. Komentarz będzie okraszony garścią informacji:

Wzór:

Nick: Inwestor25
Rodzaj zakładu: godzina/30 minut/15 minut (60 sekund tylko na czacie, bądz zbiorowe GG, skypa nie mam, mikrofonu też nie ..)
Stawiam na: Gold, Oil, pary walut itd:
Stawiam że(...): do godziny 16.00 dana waluta, Gold, Oil spadnie
Stawiam o godzinie: 15.30
Moja Stawka: 100 $

Zliczam wszystkie zakłady(komentarze) i czekamy. Po godzinie 16.00 każdy pokazuje swoje wyniki(skuteczność). Kto będzie najlepiej obstawiał(po tygodniu obserwacji i testów) w kolejnym tygodniu zakładów na serio ma pierwszeństwo w obstawianiu zakładów dla wszystkich (jego zakłady są wyróżnione czccionką zieloną) zaś pozostali czccionką czerwoną). Pozatym lider zyskuje % od wypłat każdego z nas. % zależny jest od skuteczności i naszych zarobków.

Ważne jest to żeby nikt nie oszukiwał, ponieważ pracujemy dla naszych WSPÓLNYCH ZYSKÓW.


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Inwestor25 - 07-11-2012 22:31

No dobra Panowie, możemy tak zrobić. Co do ewentualnych profitów dla mnie - od razu zgłoszę, że zamiast $ wolałbym, aby dana osoba wpłaciła grosz na schronisko dla zwierząt albo żeby wysłała schronisku worek karmy.


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - krzysiek349 - 07-11-2012 22:43

od pewnego czasu przeglądam uważnie temat, poczytałem wiele o inwestycji w opcje binarne, kasa jest, chętnie dołącze do projektu. Wraz z ruszeniem bloga wpłacam kasę Wink Na początek z 400-500 zł starczy aby się w miarę rozruszać czy tutaj mowa tylko o kwotach większych ? ; )


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Verb22 - 07-11-2012 23:14

Żeby to wszystko wypaliło. Jutro roześle wiadomość z linkiem do bloga kilku zaufanym osobom. Myślę że team powinien zawierać na początku max 10 osób(potem jak ogarniemy wszystko, możemy poszerzać zakres). Najważniejsze jest to, żeby godziną bazową dla naszych spotkań była jak najdogodniejsz dla każdego. Czy zgadzacie się na godzinę między 14.00 - 16.00? Każdy musi poświęcić ten czas w regularny sposób, bo jak będzie chaos, nic z tego nie wyjdzie. A potencjalne zyski mogą iść w dziesiątki tysięcy zł w ciągu miesięcy łącznieSmile (taką mam nadzieję). Chyba warto poświęcić te 2 godzinki dla takiej kasy?


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - ochlapus - 07-11-2012 23:53

Żeby uczestnicy oddawali część zarobionych pieniędzy innym uczestnikom wydaje mi się głupim pomysłem, przecież zakładając że będzie zysk w końcu z czegoś będą brały się wypłaty, co to za problem żeby ktoś otwierając opcję zamiast 100$ postawił 200$ a jak mu mało to i 500$ może stawiać i zarobi ile będzie chciał, więc po co inni mają mu jeszcze przesyłać to niech lepiej na coś innego przeznacza każdy z góry stałą kwotę, ale to chyba tylko od taki dodatek dla klubu, no chyba że celem bloga jest zarabianie na innych... Fajną opcją byłoby udostępnienie książek o analizie technicznej, żeby każdy mógł sobie ściągnąć i poczytać o tym zanim zaryzykuje, bo osoba, która będzie miała pierwszy raz z tym styczność bez żadnego przygotowania, może się mocno zdziwić, chyba coś wiesz o tym VerbWink to nie jest wcale takie proste jakby się wydawać mogło...


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Verb22 - 07-11-2012 23:58

OCHLAPUS

Wiem. Ja narazie tylko chcę koordynować bloga. Na blogu będzie można znaleźć w przyszłości wiele ciekawych E-booków, odsyłaczy do stron z analizami z rynku, binarne surebety(pewniaki dla wzrostu bądz spadku, np: jakieś wydarzenia, wojna gdzie ceny ropy - wiadomo), filmiki z youtuba i ogólne zyski klubu, jak nam idzie i jaki mamy łączny zysk. Dlatego potrzebuje pewniaków, takich jak Inwestor25, którzy mają szczęścia i są szczodrzy się podzielić nim. Nie wykluczam pomysłu, aby każdy członek klubu( w zależności od naszych zysków) otrzymywał wsparcie finansowe dla swoich zakładów w przypadku bankructwa bądz złych wyborów - nietrafionych zakładów, ale to już nie moja decyzja tylko członków klubu.


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Inwestor25 - 08-11-2012 00:09

(07-11-2012 23:53)ochlapus napisał(a):  Żeby uczestnicy oddawali część zarobionych pieniędzy innym uczestnikom wydaje mi się głupim pomysłem, przecież zakładając że będzie zysk w końcu z czegoś będą brały się wypłaty, co to za problem żeby ktoś otwierając opcję zamiast 100$ postawił 200$ a jak mu mało to i 500$ może stawiać i zarobi ile będzie chciał, więc po co inni mają mu jeszcze przesyłać to niech lepiej na coś innego przeznacza każdy z góry stałą kwotę, ale to chyba tylko od taki dodatek dla klubu, no chyba że celem bloga jest zarabianie na innych... Fajną opcją byłoby udostępnienie książek o analizie technicznej, żeby każdy mógł sobie ściągnąć i poczytać o tym zanim zaryzykuje, bo osoba, która będzie miała pierwszy raz z tym styczność bez żadnego przygotowania, może się mocno zdziwić, chyba coś wiesz o tym VerbWink to nie jest wcale takie proste jakby się wydawać mogło...

tyle, że kwestia jest też taka, że trochę nie fair byłoby gdyby dana osoba poświęcała swój czas, udzielała porad itp. i g... z tego miała. Owszem, można sobie stawiać zamiast 100 to 500 czy nawet i 1000 i nie brać żadnego % od zysków innych, ale powiedz mi ile osób zupełnie za darmo będzie pomagało innym? Ja nic od innych osób nie chcę, dlatego jeśli będą jakieś profity za pomoc innym użytkownikom, to tak jak napisałem - wolę by moja dola została przeznaczona na schroniska dla zwierząt. To chyba uczciwe, prawda?


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - wiecz23 - 08-11-2012 00:13

Witam panowie sledze ten watek i w miarę możliwości mogę pomoc w tworzeniu tego projektu.

Pomysl dobry, chodzi o to żeby w jednym miejscu zgromadzic potrzebne materialy szkoleniowe, wnioski bardziej doswiadczonych inwestorów ewentualne strategie.

Opcja wspolnej gry tez wydaje się być ciekawe.

Ktoś tu podał godziny 14-16, to raczej czas mało odpowiedni(uczelnia, praca) ja byłbym za późniejszymi godzinami/

Odrazu robić zamknięte grono i abo za wstęp? z mojego doświadczenia zły pomysł w miare rozwoju projektu można podjąć się takich kroków.


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - AresxXx - 08-11-2012 00:50

To jaki będzie cel istnienia klubu. Edukacyjny, zarobkowy czy jeszcze inny rodzaj?


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - wiecz23 - 08-11-2012 00:55

(08-11-2012 00:50)AresxXx napisał(a):  To jaki będzie cel istnienia klubu. Edukacyjny, zarobkowy czy jeszcze inny rodzaj?

Będziemy się wspólnie uczyć jak zarabiać Smile

Dodatkowo uważam ze dosyć istotna sprawa to przy podawaniu swoich inwestycji(typów) każdy powinien napisać parę słów dlaczego tak a nie inaczej, dzieki temu można by wyciągać wspolne wnioski i łapać jakieś prawidłowości rynku, uczyć się na błędach(chodzi mi o opcje tradycyjne bo przy opcja 60s to raczej intuicja, ale jak widac w temacie mozna jakąś strategie też wypracować)