Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Inwestowanie w opcje binarne? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Opcje Binarne (/Forum-Opcje-Binarne-339)
+--- Wątek: Inwestowanie w opcje binarne? (/Temat-Inwestowanie-w-opcje-binarne-59337)



RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Wyporsky - 07-11-2012 18:41

Uważam że jak zaczynać to z pełną parą bo właśnie przy wolniejszych początkach ludzie łatwo się zniechęcają, ale to już decyzja przede wszystkim Inwestora który jest głównym dyrygentem.


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - ThePro - 07-11-2012 18:43

Coś w stylu czatu było by lepsze lub konferencje na skype w dany dzień o danej porze lub codziennie (takie kółko inwestycyjne xD) a blog też by się przydał żeby dotarło to do większej rzeszy ludzi


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Inwestor25 - 07-11-2012 18:52

Panowie, ja nie chcę być "dyrygentem". Cieszę się, że w Waszej opinii jestem kimś ważnym dla projektu, ale chciałbym byśmy wszyscy byli w tym ważni.

Ja np. mam takie pytanie - czy blog ma być przeznaczony tylko dla nas czy nastawiamy się np. na takie coś, że jeśli nasza pomoc przyniesie komuś zysk to chcielibyśmy dostać od tych zysków jakąś cząstkę $

Kolejna kwestia - czy tylko ja mam robić inwestycje i dawać relacje itp. czy każdy będzie miał jakiś wkład, swoje spostrzeżenia etc.

Przypomnę jeszcze raz o marcheweczce - napisałem do niej PW i czekam. Może marcheweczka ma jakiś konkretny pomysł i będzie chciała się podzielić.


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Ropsont - 07-11-2012 18:52

Chciałem dodać, że również śledzę wątek od samego początku, odkładam kasę na inwestycje, więc także byłbym zainteresowany przyłączeniem się do waszego projektu.


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Wyporsky - 07-11-2012 19:01

Wybacz Inwestor że tak cię tytułuję, ale po prostu jako założyciel całego tematu i osoba manipulująca dość dużym obrotem pieniędzy,to wiesz jesteś w jakiś sposób ważniejszy Smile

1. Strona poświęcona będzie naszym obserwacjom.
2. Tu tworzymy grono zamknięte, kto będzie dołączał później, od tego będzie pobierana jakaś opłata członkowska, czy coś innego. Albo jak mówisz Inwestor, profit mały od zysków.
3. Oczywiście nie tylko Ty będziesz pokazywał co robisz, ale też każdy i nawzajem będziemy dawać swe spostrzeżenia.

No i oczywiście czekamy na marcheweczkę!


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - adax84 - 07-11-2012 19:01

Dawno nie widziałem takiego poruszenia... widać wizja zarobku może łączyć Smile
Gratuluję oczywiście Inwestorowi. Pozwolę sobie jednak odnieść do kwestii typu "to nie szczęście" to "dar".
Nie oszukujmy się, jeżeli nie ma się wiedzy w danym temacie i obstawia się - nazwijmy to – „na czuja” to jest to czysty
hazard (choć pewnie jak zawsze niektórzy się z tym nie zgodzą). No, ale na hazardzie można bardzo ładnie zarobić,
wiec jeżeli ktoś ma szczęśliwą rękę do obstawiania takich rzeczy to zdecydowanie powinien z tego korzystać.
Jeżeli jeszcze chce poświęcić swój czas i pomaga innym to szapoba. Zarobione kwoty robią wrażenie i idąc na fali
panującej "euforii" chyba wrzucę parę dolarów.

Jeżeli chodzi o stronę internetową... to trochę boję się, żeby ten zapał nie zginął gdzieś po drodze. W każdym razie,
jeżeli naprawdę chcecie coś takiego zrobić to mogę pomóc w kwestiach technicznych.

...a i jeszcze tak sobie myślę, że dla gry "online" można zrobić grupę na skype - to chyba dobre rozwiązanie,
kiedy ważny jest czas przepływu informacji.


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Inwestor25 - 07-11-2012 19:10

eh no i noga mi się lekko powinęła Tongue


[Obrazek: baa89b953e5bb.jpg]

Co do skype to mogę mieć problem by być o stałych porach, z tego względu że mam taką pracę, że albo jestem całą noc w pracy albo pół dnia i całą noc (klub nocny, bez skojarzeń)


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - adax84 - 07-11-2012 19:14

(07-11-2012 19:10)Inwestor25 napisał(a):  Co do skype to mogę mieć problem by być o stałych porach

Przecież to nie musi być o stałych porach... daje się wtedy jakieś info - np. właśnie na stronie www, lub powiadomienie email - że za godzinę rusza zabawa i tyle Smile


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Meryler - 07-11-2012 19:22

(07-11-2012 18:52)Inwestor25 napisał(a):  Panowie, ja nie chcę być "dyrygentem". Cieszę się, że w Waszej opinii jestem kimś ważnym dla projektu, ale chciałbym byśmy wszyscy byli w tym ważni.

Ja np. mam takie pytanie - czy blog ma być przeznaczony tylko dla nas czy nastawiamy się np. na takie coś, że jeśli nasza pomoc przyniesie komuś zysk to chcielibyśmy dostać od tych zysków jakąś cząstkę $

Kolejna kwestia - czy tylko ja mam robić inwestycje i dawać relacje itp. czy każdy będzie miał jakiś wkład, swoje spostrzeżenia etc.

Przypomnę jeszcze raz o marcheweczce - napisałem do niej PW i czekam. Może marcheweczka ma jakiś konkretny pomysł i będzie chciała się podzielić.

Na blogu każdy powinien dodawać to, co uznaje za interesujące, a składki powinny być takie, by pozwoliły na opłacenie serwera. Każdy powinien mieć swój wkład i móc podzielić się z innymi swoją opinią czy też spostrzeżeniem. Nie ma co ukrywać, że nasza grupa nie będzie się składała z, nie wiem, 30 osób, więc nie ma sensu robić innym pod górę.


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Wyporsky - 07-11-2012 21:37

Kuuuuuuurczę, 127 Euro na koncie mam.
Wstawiłbym print portfolia moich opcji, ale coś mi się z paintem schrzaniło Rolleyes
Chyba jutro czeka mnie dzień z ołówkiem i notesem w ręku, i bardzo rozsądne inwestowanie.

A oprócz tego czekam na Inwestora, może by zaproponował jakoś niedługo małe spotkanie na skajpaju?

W zasadzie to cały czas mam wolne, więc dostosuje się do każdego terminu.

POWODZENIA PANOWIE! Heart