Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Inwestowanie w opcje binarne? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Opcje Binarne (/Forum-Opcje-Binarne-339)
+--- Wątek: Inwestowanie w opcje binarne? (/Temat-Inwestowanie-w-opcje-binarne-59337)



RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Verb22 - 07-11-2012 16:48

diabloo007

Ja też mam domne pod PPA nieużywaną. Przydałby się ktoś kto pomgógłby mi to ogarnąć.


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - diabloo07 - 07-11-2012 16:52

Domenę czy hosting? Bo to dwie różne rzeczy Tongue


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Inwestor25 - 07-11-2012 17:34

Moja aktualna transakcja, która kończy się o 18.00 naszego czasu

oczywiście aktywa, w które inwestuję to ZŁOTO i OLEJ

Na ten moment wygląda to tak:

[Obrazek: 7e2286c3a2776.jpg]


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Wyporsky - 07-11-2012 17:34

może wymyślmy jakąś nazwę?

np. binarniteam.pl

EDIT

Inwestor, czekam aż złoto zejdzie niżej, też walnę CALL bo ładnie idzie wzwyż Big Grin


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Inwestor25 - 07-11-2012 17:35

binaryelite.pl Tongue


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Wyporsky - 07-11-2012 18:01

@up

Dobrze! Jestem za binaryelite.pl i myślę że chyba wszystkim będzie pasować Big Grin

Właśnie zagrałem FIRST TIME na 60s i ... Huh


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Verb22 - 07-11-2012 18:07

Panowie, to nie mogą być puste słowa. Czy nie lepiej narazie zrobić na prostym blogu, przetestować jak to będzie działało, jaka skuteczność. Ja będę zliczał nasze łączne zyski(zyski z obstawionych inwestycji łącznie) i straty i zpisywał na blogu(blogspot, bądz inne) a potem jak zauważymy że to działa, są wyniki, jest skuteczność, zaczniemy coś działać w stronę profesjonalnej strony(elit club). Bo narazie trzeba przetestować skuteczność. Ja zaraz zrobię przykładowego bloga i tutaj linka wklepie.


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Inwestor25 - 07-11-2012 18:10

[Obrazek: 34123c8405353.jpg]

czyli 350€ do przodu Big Grin

Zgadzam się z tym, co mówi Verb22. Zapał przy różnych projektach zawsze jest, a potem okazuje się, że ludzie się wypalają.


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - diabloo07 - 07-11-2012 18:23

A dla mnie to nie ma sensu, jak już macie hosting i domeny są darmowe, to jaki problem zrobić bloga na WordPressie? Nie widzę różnicy między prowadzeniem bloga na BP a WP, przecież wstawianie postów to prosta czynność i tu, i tu, a zawsze lepiej wygląda strona na hostingu .pl niż blogspot.com Wink Nigdy nie wiadomo, kto trafi na naszą stronę i najlepiej zrobić jak najlepsze pierwsze wrażenie.


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Meryler - 07-11-2012 18:35

Co do bloga, to moim zdaniem blog sam w sobie nie jest narzędziem najlepszym do szybkiej wymiany opinii i zdania. Fajnie by było, jakbyśmy mieli swój chat (irc), na którym w danej chwili i momencie moglibyśmy wymieniać opinie i spekulacje co do cen.