Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Inwestowanie w opcje binarne? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Opcje Binarne (/Forum-Opcje-Binarne-339)
+--- Wątek: Inwestowanie w opcje binarne? (/Temat-Inwestowanie-w-opcje-binarne-59337)



RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Polak123 - 06-11-2012 23:10

Mam takie pytanie przez co najlepiej wpłacać tam $$ ??

Bo mam $ na payza ale oni tam chyba nie mają tego procesora. Może ktoś sie wymieni?


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - HOLANDIIA - 07-11-2012 00:02

@Up u nitrema mozessz sie wymienic


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - ochlapus - 07-11-2012 10:28

Tak sobie obejrzałem Inwestor25 twój filmik z transakcji i jestem mocno zaskoczony, wręcz pełen podziwu dla Ciebie, bo myślałem, że korzystasz z innych kont i wykorzystujesz wskaźniki prowadzisz analizy i dokonujesz transakcji według wskaźników, a Ty tylko patrzysz sobie na wykres skaczesz między nimi jak chcesz i bez niczego nagle tu put tam down i leciszBig Grin Ja osobiście nie zauważyłem żadnego schematu dzięki któremu mógłbym postępować podobnie i decydować czy w górę czy w dół, widać masz DARBig Grin


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - RWX45 - 07-11-2012 11:29

Inwestor trzeba było wysłać lotka jak masz takie umiejętności, chyba że już to zrobiłeś i jesteś jednym z tych trzech szczęśliwców, którzy wygrali Big Grin Gratz życzę dalszych sukcesów Big Grin


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Wyporsky - 07-11-2012 12:59

Ładnie inwestor25, naprawdę.

Poważnie, masz intuicję, nic tylko zakładać bloga i możemy budować pierwszą (tak myślę) małą społeczność inwestorów w opcje binarne w Polsce.

Z chęcią wszedłbym w 60s, ale że mam 145 Euro to jeszcze nie.
4 transakcje mam na razie na koncie i stosunek 50/50 głownie przez pośpiech...

Mogę jakoś pomóc, można się wspólnie złożyć nawet na serwer, domenę itd.

Powinniśmy się tylko zgłaszać, albo do Verba, albo do Inwestora.

MYŚLCIE PANOWIE, MYŚLCIE!

Jeszcze tylko jedno: Inwestor25, nie myśl że to co robisz to fart, naprawdę. Po prostu masz TALENT człowieku Smile


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Meryler - 07-11-2012 14:19

(07-11-2012 12:59)Wyporsky napisał(a):  Mogę jakoś pomóc, można się wspólnie złożyć nawet na serwer, domenę itd.

Serwer i domena to groszowe sprawy, na 5 osób wyjdzie około 10-15 zł/mieś.

Co do inwestycji, polecam wszystkim dzisiaj opcje z walutowe. Dzięki Wygraniu Obamy, USD bardzo ładnie rośnie i można na tym wyczerpać porządny profit. Ja dzisiaj ostro popłynąłem przy opcjach 60s i odbijam się spekulacjami walutowymi. EURO/USD dzisiaj to równia pochyła, a jeszcze nie otwarto rynków w stanach.


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Verb22 - 07-11-2012 15:02

Wyporsky

Zgadzam się z robą w 100 %. Należy skorzystać z jego szczęścia, a jak widzę on jest absolutnie szczodry dla nas, ponieważ podchodził pozytywnie do tego zagadnienia. Teraz tylko kwestia, jak to zrobić..Robimy bloga prostego(na blogspocie) i codziennie będę aktualizował o określonej godzienie typy naszego guru - Inwestora 25 + typy innych typerów poniżej + CZAT czy jakąś zaawansowaną technicznie stronę z domeną. Ja bym proponował na początek tego blogspota albo inny darmowy blog, potem pomyślimy (jak zarobimy) o czymś zaawansowany. Wasze zdania.

Narazie do klubu chcą należeć:

Wyporsky
Inwestor25
Verb22
(Ktoś jeszcze?)


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Inwestor25 - 07-11-2012 15:09

Koledzy, czy Wy aby nie przesadzacie z tymi określeniami typu "guru", "mistrz" itp? Jest to bardzo miłe, ale ja w niczym nie czuję się lepszy od Was, a takie określenia jednak wyróżniają i siłą rzeczy stawiają mnie wyżej.

Nagrałem ten filmik (nie bez trudu, bo za cholerę nie umiałem się za to zabrać Big Grin) po to, by pokazać Wam, że po prostu przeglądam wykresy, patrzę co jest powiedzmy jednolite albo jednoznaczne i działam. Ostatnio zacząłem na pierwszy ogień stawiać małą kwotę by zobaczyć jak przebiega przez tą minutę cena danego aktywa.

Kiedyś stawiałem i przez tą minutę nie patrzyłem, by mi pikawa nie wybuchła. A teraz odkryłem (w sumie pewnie odkryliście to szybciej niż ja Big Grin), że warto patrzeć jak zmienia się cena i jak cena zmienia się szybko, raz do góry, raz na dół, to czekam na moment w którym będzie możliwie jak najniższa i wtedy szybko stawiam, bo jest duża, ogromna szansa, że strzeli do góry.

Popatrzcie dokładnie na ten filmik. To pierwsze nagranie więc nie bardzo wiedziałem jak zwrócić uwagę na ważne rzeczy, stąd to moje kręcenie kursorem Tongue

Postaram się nagrywać te filmiki, ale to jak inwestuję w domu, a nie w pracy. Zwracajcie uwagę na: wybrane aktywo, kierunek obstawienia (góra czy dół), zmieniającą się cenę w trakcie trwania inwestycji, no i oczywiście wynik końcowy.

PS. Bardzo dziękuję za gratulacje. A co do lotka to nie wygrałem, bo nie kupiłem kuponu Tongue


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - malpa2 - 07-11-2012 16:01

Filmik fajny, szkoda tylko że nie okraszony żadnym komentarzem podczas stawiania dlaczego tak, a nie inaczej, na co patrzysz tak stawiając itp. Ale pewnie nie masz mikrofonu ;p

Graty i powodzenia dalej Wink


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - diabloo07 - 07-11-2012 16:31

Co do bloga, to mam hosting na hostinghouse ważny do 20/07/2013, kupiłem go do PPA, ale mój zapał zgasł i hosting stoi nieużywany, więc mogę go Wam udostępnić bez opłat. Nie jest to jakiś gigant, ale na Waszego bloga powinien wystarczyć Wink Dodatkowo mogę pomóc w prowadzeniu bloga, jeśli nie ogarniecie tego.
[Obrazek: 89b3ce3660bff00b.png]

Do tego darmowa domena .pl w az.pl i możecie startować Smile