Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Inwestowanie w opcje binarne? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Opcje Binarne (/Forum-Opcje-Binarne-339)
+--- Wątek: Inwestowanie w opcje binarne? (/Temat-Inwestowanie-w-opcje-binarne-59337)



RE: Inwestowanie w opcje binarne? - złotko87 - 05-11-2012 19:29

u mnie super pozytywnie Smile

inwestor25 siedział dzisiaj ze mną chwilkę i obstawiliśmy opcje 60s Smile

Efekt poniżej Big Grin

[Obrazek: 918a796231d6e304gen.jpg]

Dziękuję Inwestor25 Smile


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - canis987 - 05-11-2012 23:05

@Inwestor25 może mógłbyś napisać poradnik odnośnie Twojej strategii obstawiania opcji 60s? Z wykresami, opisami kiedy obstawiać itp.? Albo jakieś szkolenia poprowadź? Niewątpliwie masz intuicje i może odkryłeś klucz do sukcesu w opcjach Wink


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Wyporsky - 06-11-2012 00:33

Też myślałem o czymś takim.

Szukając dodatkowej pomocy w opcjach, znalazłem stronę:
http://www.binaryoptionsdaily.com/signals/
Jest tam lista serwisów które za opłacony abonament (od kilkudziesięciu do 300$ miesięcznie) udostępnia informacje LIVE na temat co, gdzie i jak inwestować.
Jak ktoś chętny to może rzucić okiem.

Pomyślałem więc że dobrze by było umawiac sie może o jakieś godzinie i inwestować wspólnie Big Grin

Dodam że dziś poszły 2 transakcje z jednej profit, z drugiej strata, na koncie 145 euro Big Grin
Chyba ta porażka mnie zmotywowała do szukania pomocy Big Grin

Najważniejsze to nie dać sie emocjom i uważać!


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Inwestor25 - 06-11-2012 01:53

(05-11-2012 23:05)canis987 napisał(a):  @Inwestor25 może mógłbyś napisać poradnik odnośnie Twojej strategii obstawiania opcji 60s? Z wykresami, opisami kiedy obstawiać itp.? Albo jakieś szkolenia poprowadź? Niewątpliwie masz intuicje i może odkryłeś klucz do sukcesu w opcjach Wink

Ale co ja mogę Wam powiedzieć? To co wiem, to cały czas piszę tutaj.

Proszę bardzo - wykres:

[Obrazek: f4ba3f361149a.jpg]

W pierwszej połowie wykresu stawiałbym UP oczywiście, a w drugiej połowie wykresu cena ciągle spada, więc postawiłem na DOWN

Efekt:

[Obrazek: e7481e07749c9.jpg]

Widać, że na 6 transakcji, jedna okazała się błędna.
Dwie transakcje zaliczam do neutralnych, gdyż cena nie ruszyła ani w jedną ani w drugą stronę.
A trzy transakcje potwierdziły, że cena spadnie.

Efekt: 110€ do przodu

NIE OBIECUJĘ, ale postaram się nagrać jakiś film z transakcji. Zrobię to w najbliższym czasie, w jakiś wolny od pracy dzień. Znajomy ma mi podesłać namiary na programy, które robią zrzuty video z tego, co widać na ekranie.


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - dawiddo - 06-11-2012 13:15

Dzisiaj z TradeRush napisali mi że moje 100$ się znalazło i zasilili mi nimi konto. Także znowu zaczynam z TR, niedługo napisze co z tego wyszło


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Verb22 - 06-11-2012 16:09

Wyporsky

Mieliśmy taki pomysł z Inwestorem25, stworzyć bloga bądz stronę, i określonej godzienie najlepszy inwestor danego tygodnia pomaga wszystkim wpisami. Umawiamy się wszyscy na określoną godzine i obstawiamy. Jeśli macie taką ochotę to piszcie w temacie to coś pokombinuję w tę stronę. Ja narazie nie będę grał, ale jak zarobie jakąś kase Z HYIP to dołącze do was. Mógłbym też prowadzić bloga/stronkę. Kto chętny pisać w temacie to coś pokombinujemy dla naszych wspólnych zysków. Ewentualnie najlepszy inwestor miesiąca otrzymywałby nagrodę ufundowaną przez nas wszystkich. (% od wypłat, rzeczową itd)>


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Inwestor25 - 06-11-2012 16:15

słuchajcie, marchewka przecież pytała czy byłoby zainteresowanie blogiem, więc już jakiś pomysł chyba ma, tyle że mało tu bywa niestety

ja właśnie uczę się nagrywać filmiki z tego, co dzieje się na moim pulpicie

wczoraj nagrałem filmik ale mi gdzieś zaginął w komputerze i nie umiem go znaleźć, ale poszukam jeszcze

spróbuję coś podrzucać w formie filmów to może ktoś z Was zauważy coś, czego ja nie widzę Smile


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - złotko87 - 06-11-2012 21:24

będę wdzięczna za taki filmik Smile dodatkowe wskazówki mile widziane, a i chętnie podpatrzymy mistrza w akcji Big Grin

A to zrzut z moich dzisiejszych transakcji Smile

[Obrazek: 5caab737f979e30egen.jpg]


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Inwestor25 - 06-11-2012 22:17

złotko, Ty mnie nie bierz pod włos Tongue Gratulacje Smile

Obiecany filmik - przepraszam za jakość

http://www.youtube.com/watch?v=Tb3PBpY08HU

A tu zrzut ekranu z transakcji:

[Obrazek: ac0108c1f6917.jpg]

Czyli wynik - 308€ do przodu po powyższych działaniach

I jeszcze z dzisiaj:

[Obrazek: 3eef545e29567.jpg]

czyli 665€ zrobione na złocie.


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Verb22 - 06-11-2012 22:57

Inwestor25

Koniecznie musimy wykorzystać twoje umiejętności Jerk

Ten blog powinien powstać na 100% D: Gratulacje mistrzu D: