Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Inwestowanie w opcje binarne? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Opcje Binarne (/Forum-Opcje-Binarne-339)
+--- Wątek: Inwestowanie w opcje binarne? (/Temat-Inwestowanie-w-opcje-binarne-59337)



RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Verb22 - 01-11-2012 19:53

Mi została kasa na 2 transakcje.


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - canis987 - 01-11-2012 21:35

@Verb22 na marketsworld.com jest możliwość założenia konta demo do opcji? Też bym chętnie kilka strategii przetestował, bo szkoda mi kasy, żeby na realnym koncie testować. Wink

@Inwestor25 platforma może mieć znaczenie, aczkolwiek nie musi. Oczywiście nie mówię, że po zmianie platformy zacznie się wygrywać, ale niektóre platformy różnią się od siebie i na różnych platformach mogą być bardziej skuteczne różne strategie. Nie wiem jak to wygląda na exbino, ale ioption np. cena w ciągu jednej sekundy potrafi wzrosnąć - spaść - wzrosnąć (w stosunku do ceny wyjściowej z poprzedniej sekundy), a na wykresie naniesiona zostaje bodajże cena średnia z danej sekundy. Wiadomo, że chcąc obstawić np. UP należałoby obstawić w momencie skoku spadkowego, co daje większą szansę na wygraną. Różne platformy mogą też mieć różne opóźnienia w składaniu zleceń itd itp. Różnic pewnie jest więcej. Są to niby mało znaczące szczegóły, ale jednak mogą mieć wypływ w przypadku niektórych strategii dla opcji 60s.


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Verb22 - 01-11-2012 21:53

Exbino to jedna z najgroszych platfor do inwesytjcji. Chaos, godziny obstawiania, księgowanie wpłat po godzinach, błędy językowe, fatalny support, i niezbyt udany layout. Wtopiłem tam na tyle kasy by powiedzieć dość. Ciągle mam troche kasy na koncie na 2 inwestycje, liczę bardzo na pomoc inwestora25 w odzyskaniu kapitału.

Canis987

Tak jest konto demo. Dają ci na wstępie 5000$. Przegrywasz do tylu ile chcesz wpłacić i testujesz. Platforma również często się zacina, wykresy szwankują. Ale dużo ciekawych opcji (5,10,30,godzina,22.00).


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - teel - 01-11-2012 22:04

(01-11-2012 21:53)Verb22 napisał(a):  Exbino to jedna z najgroszych platfor do inwesytjcji. Chaos, godziny obstawiania, księgowanie wpłat po godzinach, błędy językowe, fatalny support, i niezbyt udany layout. Wtopiłem tam na tyle kasy by powiedzieć dość. Ciągle mam troche kasy na koncie na 2 inwestycje, liczę bardzo na pomoc inwestora25 w odzyskaniu kapitału.


(31-10-2012 12:51)Verb22 napisał(a):  dawiddo

Mi odpisali że wypłacają raz w miesiącu bez opłat, kolejne wypłaty pobierają opłaty. Ogólnie konwersacja bardzo profesjonalna, nawet mi koleś nakreślił jak mam inwestować z ich biura obsługi. Niemożliwe że scam..100 $ to dla nich pestka.

Komentarz chyba jest zbędny.


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Verb22 - 01-11-2012 22:21

Teel

TA ROZMOW DOTYCZYŁA TRADERUSHfacepalm


Dawiddo

Z traderush dalej mi wisi wypłata już chyba z miesiąc 100$. Jednym słowem mają tam burdel niezły.

Narazie kończe z opcjami póki nie zdobęde jakiś środków na inwestycje

JA:

Miesiąc? Czyli są niewypłacalini? Masz jakieś dowody? Bo jak czytałem to wypłacają podobno.

Mi odpisali że wypłacają raz w miesiącu bez opłat, kolejne wypłaty pobierają opłaty. Ogólnie konwersacja bardzo profesjonalna, nawet mi koleś nakreślił jak mam inwestować z ich biura obsługi. Niemożliwe że scam..100 $ to dla nich pestka.


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - teel - 01-11-2012 22:23

Fakt, nie przejrzałem poprzedzającej Twój post strony.


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - dawiddo - 02-11-2012 13:07

Czytajcie wszystkie posty a pozniej wyciagajcie wnioski...


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Inwestor25 - 02-11-2012 15:31

(01-11-2012 17:26)Ermin napisał(a):  @Inwestor25 Tak śledzę wątek od jakiegoś czasu i jestem ciekaw, dlaczego akurat Exbino? Inwestujesz na tej platformie od początku, podczas gdy nie jest ona zbytnio rozreklamowana, użytkowników z niej korzystających też jest nie wielu, stąd moje pytanie jak się dowiedziałeś o tej platformie i dlaczego akurat ona? Smile

Dokładnie tak, jak już kolega odpowiedział na Twoje pytanie. Wybrałem exbino bo jest po polsku, a mój angielski nie jest na takim poziomie bym mógł inwestować pieniądze. Język polski jest dla mnie głównym kryterium, które brałem pod uwagę. Poza tym jest to pierwsza platforma, na której się zarejestrowałem. Idzie mi nieźle, więc z niej na razie nie rezygnuję.
Jestem co prawda zainteresowany platformą traderush, o której chłopaki pozytywnie się wypowiadają, ale jest ona dostępna w jezyku angielskim niestety.

A jak trafiłem? Szukałem informacji o opcjach binarnych, bo usłyszałem że są one teraz coraz bardziej popularne. Po wpisaniu w google hasła opcje binarne znalazłem stronę http://www.opcjebinarne.com.pl . Jest ona na pierwszym miejscu wyników, więc kliknąłem, poczytałem, przeniosło mnie na platformę, na której się zarejestrowałem i tak oto jestem.


Co do wypowiedzi chłopaków odnośnie wad exbino - też uważam, że jest mnóstwo wad, ale darowanemu koniu nie zagląda się w zęby, więc skoro idzie mi dobrze to nie będę marudził i narzekał, że coś się zacina czy że graficznie jest tak średnio dopracowane.

Dla mnie liczy się to, że są wypłacalni, że wypłacili mi kasę i że kontakt jest ok. Kwestie grafiki i inne kwestie wymienione przez kolegów u góry, są dla mnie mniej ważne. Moim zdaniem skoro platforma jest nowa (podobno działa od początku roku) to ma prawo mieć jakieś tam uchybienia. Ważne żeby na koncie sie zgadzało Smile

Gdzie dodam też, że absolutnie nie namawiam na inwestowanie na exbino. Wypowiadam się o tej platformie, bo tylko tą platformę znam.


[Obrazek: 0f083b72a031c.jpg]


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Verb22 - 02-11-2012 16:56

Ja wtopiłem w opcje binarne 400 $. Jestem na dniefacepalm

Nawet pomoc Inwestor25 nie pomogła..I nie wiem co robić, wpłacać znowu czy czekać na wypłaty z HYIP-ów i wtedy sprobowac..

Chyba poczekam na wypłate z Bannersbroker. Wpłace 1000 $ na Traderush i będę grał za kapitał 50 $.


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Meloman - 02-11-2012 17:09

Wszędzie tam gdzie Verb22 tam i pierwsze zachwycenie typu : ohoho zarobie tutaj miliony, a za 2 tygodnie płacz. Chłopie, szczerze to ja wątpię ze tu wpłaciłeś kasę..

Ale i tak życzę Ci powodzenia w pomnażaniu $$ na demo i czekam na dalsze posty bo poprawiają mi humor Smile



Co do opcji binarnych :
-- Jeśli wchodzi to w totalny laik który nie zna się ani troche i po prostu mysli że może uda mu się pomnożyc kapitał to wtedy będzie dla mnie hazard bo jest 50/50

-- Jeśli wchodzi w to obeznany master forexu zgarnia sporo $$ to dla mnie piękny i uczciwy zysk, żaden hazard. Tylko mnie zastanawia co tu do ogarniania, nikt nie przewidzi czy za godzinę kurs będzie mniejszy czy większy..


No ale dobra, nie jestem obeznany w opcjach binarnych więc to jest tylko moje spostrzeżenie.



Gratulacje inwestor25, życzę dalszej passy Smile