Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Inwestowanie w opcje binarne? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Opcje Binarne (/Forum-Opcje-Binarne-339)
+--- Wątek: Inwestowanie w opcje binarne? (/Temat-Inwestowanie-w-opcje-binarne-59337)



RE: Inwestowanie w opcje binarne? - kleomenes - 01-11-2012 10:20

Ja mam pytanie, szczególnie do tych co zarabiają. Czytaliście jakieś książki na temat opcji, świec japońskich czy strategii ?
Czy może są to po prostu tylko i wyłącznie wasze spostrzeżenia ? Ja się przymierzam do "Świece i inne japońskie techniki analizowania wykresów" - Nison Steve.


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Verb22 - 01-11-2012 10:48

kleomens

Wszystko tylko nie opcja 60 sekund. Tę opcję mozna grać tylko i wyłącznie, kiedy ma się kapitał rzędu 5 K $ bądz wyższy, grasz na progresje i ci musi siąść. Moja maksymalna pula nietrafień to około 5, 6 trafiłem. Więc przy takiej kwocie można spokojnie myśleć o wygranej. Ja biedny idiota myślałem, że przy kwocie 150 Euro uda mi się pograć progresją. Myliłem się i wtopiłem 150 Euro. Teraz będę ćwiczył na marketsworld.com i czekał na kase z profit clicking i BB. Potem wpłace 1000 $ na Traderush albo marketsworld.com i ruszamy na poważnie.


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Inwestor25 - 01-11-2012 14:25

Zastanawia mnie sens przeniesienia się na inną platformę. Nie to, żebym namawiał na zostanie na exbino, bo to w sumie nie moja sprawa, ale po prostu zastanawia mnie motywacja. Myślisz Verb22, że to, że nie udało się to wina platformy? Po zmianie platformy myślisz, że będzie lepiej?
Wydaje mi się, że platforma nie ma znaczenia, bo to nie platforma ustala jak przebiegnie opcja. Takie tam głośne rozmyślania....


Co do pytania o książkę to nie czytałem nic poza materiałami dostępnymi w sieci. Od samego początku mówię, że nie mam wiedzy o forex i opcjach binarnych. Idę na wyczucie, mam po prostu szczęście, ale widać też że nie każda transakcja jest trafiona. Są też takie, gdzie pudłuję, ale zbudowałem taki kapitał, że jak stracę 100 czy 200€ to nie jest to tak odczuwalne.

Zgadzam się natomiast ze stwierdzeniem, że mając 150€ kapitału NIE NALEŻY brać się za 60s, bo można szybko przerżnąć. Dlatego ja zacząłem 60s dopiero jak zgromadziłem większy kapitał z innych opcji.


Edytka:
przed chwilą zagrałem w 60s. To samo aktywo. Wykres na zasadzie /\/\/\/\/ więc popatrzyłem jak wygląda ostatnia linia - była spadkowa, więc postawiłem, że po 60s będzie UP. Trafiłem. Od razu postawiłem, że w następnym rozdaniu będzie DOWN, trafiłem.

[Obrazek: fa7eb6749ed49.jpg]

Coś obrazek nie chce wejść: http://zapodaj.net/images/fa7eb6749ed49.jpg


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Wyporsky - 01-11-2012 15:15

Czekam tylko na dopłynięcie pieniędzy na exbino i będę dawał relacje Smile
Może jeszcze jakąś małą radę dasz inwestor25 na początek?
Szkoda też że marcheweczka tak rzadko się pojawia...
Cały temat wertowałem ile się dało i znam w zasadzie wszystko na pamięć. Lol


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Inwestor25 - 01-11-2012 15:52

[Obrazek: f37084121c1c6.jpg]

Jakie rady mógłbym dać? Przede wszystkim - być ostrożnym i nie działać emocjonalnie, ale to już się tu pojawiało.
Co jeszcze? - stawiać na początku małe stawki, a jak się zgromadzi duży kapitał to można działać dużymi stawkami.

60s na początku omijać, bo można w 120s stracić wszystko


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Ermin - 01-11-2012 17:26

@Inwestor25 Tak śledzę wątek od jakiegoś czasu i jestem ciekaw, dlaczego akurat Exbino? Inwestujesz na tej platformie od początku, podczas gdy nie jest ona zbytnio rozreklamowana, użytkowników z niej korzystających też jest nie wielu, stąd moje pytanie jak się dowiedziałeś o tej platformie i dlaczego akurat ona? Smile


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Redwids - 01-11-2012 17:52

Exbino pewnie dlatego, że jest w wersji PL co pisał kilkanaście postów temu Smile


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Verb22 - 01-11-2012 17:57

Co do opcji binarnych. To czysty hazard. Tn kto mysli że zroi tu grube tysiące jak inwestor czy marcheweczka, niech sobie da siana bo może wtopić grube pieniądze. Nie polecam tej formy inwesteycji


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - kleomenes - 01-11-2012 18:06

Verb, też wtopiłem 200$, też potem sceptycznie na to parzyłem. Teraz jednak przychylał bym się do stwierdzenia że szczęściu można pomóc obserwując wykresy i zdobywając wiedzę np. z książek. Stwierdzenie że to hazard jest błędne. Ja tym razem postawię na książki i spróbuję raz jeszcze, ale to za kawałek czasu Idea


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Wyporsky - 01-11-2012 19:08

Odniosę się do wypowiedzi Verba.

Przeczytałem swego czasu dużo materiałów na temat rynku forex, (i nie tylko!) inwestowałem, brałem udział w webinarach, miałem jednego "partnera" w tym biznesie...I jakoś udało mi się zgromadzić pieniądze.
Naprawdę, ładne pieniądze.
Nie mówię oczywiście że w opcjach nie przydaje się szczęście, wiadomo że czasem leci się na intuicję.
Wystarczy poprawna analiza itd.

Reasumując, traktowanie tego rodzaju biznesu jako hazardu jest właściwe.
Ale dla osób które mają o nim błahe pojęcie. Tongue