Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Inwestowanie w opcje binarne? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Opcje Binarne (/Forum-Opcje-Binarne-339)
+--- Wątek: Inwestowanie w opcje binarne? (/Temat-Inwestowanie-w-opcje-binarne-59337)



RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Verb22 - 31-10-2012 12:51

dawiddo

Mi odpisali że wypłacają raz w miesiącu bez opłat, kolejne wypłaty pobierają opłaty. Ogólnie konwersacja bardzo profesjonalna, nawet mi koleś nakreślił jak mam inwestować z ich biura obsługi. Niemożliwe że scam..100 $ to dla nich pestka.


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - dawiddo - 31-10-2012 13:12

Ja nie twierdze że scamSmile wypłacili mi 400$ bez problemu na konto bez żadnych opłat. Tylko że miało być 500$. 100$ gdzieś znikło, jakiś burdel tam mają i tyle. Na Traderush mi się jeszcze najlepiej inwestowałoSmile Tylko teraz mnie troche zaskoczyli...Smile


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Inwestor25 - 31-10-2012 14:08

Dostałem przelew Smile
Dostałem przelew Smile
Dostałem przelew Smile
Dostałem przelew Smile


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Inwestor25 - 31-10-2012 14:15

(31-10-2012 11:42)Verb22 napisał(a):  RWX45

Exbino to bardzo prymitywny trader. Jest mnóstwo 100-krotnie bardziej popularnych tego typu traderów. Marketsworld, Traderush, ZoomTrader.com itd które na stronach ocenaijących bezpieczeństwo stron zyskują 100 %.

nie bierzesz chyba pod uwagę tego, że exbino działa od stycznia, a wymienieni przez Ciebie traderzy działają raczej trochę dłużej.

Dla mnie exbino ma jedną podstawową zaletę - jest po polsku. Na razie będę się trzymał exbino bo skoro przynosi mi to korzysć to dlaczego mam rezygnować, prawda? Smile

Jeśli noga mi się powinie to wtedy pomyślę nad tymi zagranicznymi traderami, ale tak jak wcześniej w temacie wspominałem - dla mnie to, że platforma jest po polsku i mogę się dogadać swobodnie po polsku to duży plus.

Ps. zauważyliście, że czas na exbino z czasem w PL zaczął się zgadzać? Big Grin


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Verb22 - 31-10-2012 15:28

Inwestor25

Dałbyś scana przelewu Lol

Ja chyba znalazłem ciekawą metode na progresję na 60 sekund. Muszę znaleźć 1000 $ wolnych.


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Inwestor25 - 31-10-2012 15:29

Verb22 - jak na razie to tylko ja i marchewka dajemy screeny przelewów, inne osoby tego nie robią, więc bunt Tongue nie dam Tongue


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - casern1 - 31-10-2012 15:31

własnie inwestor dajno screena niech no oczy nacieszymy Big Grin
@Verb nie znajdziesz takiego sposobu. juz myslalem nad takim sposobem jaki rozglaszaja w ruletce. niby wykres wyglada np tak / ale tak naprawde on wyglada jak piła , bo sa minimalne ruchu kursu..


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Verb22 - 31-10-2012 15:35

casern1

Nie rozumiesz. Zauważ że jak podzielisz wykres sprzed 5 ostatnich minut, to jak jedziesz progresją, obserwujesz rynek (wskaźniki na Call/down), to dzieląc go na 5 części przy 4 razie zawsze zgarniesz kase. Warunek jest jeden, szybkość, prędkość postawienia zakładu, minimalna róznica między kursem ostatniego nietrafionego zakładu a nowym zakładem na ten sam ruch. Załózmy. Obstawiasz 9.0008 - nietrafiony, nowy zakłada musi być albo 9.0008 albo minimalnie różny. MINIMALNIE.


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Inwestor25 - 31-10-2012 15:38

Dam dam, jak będę w domu

a tu dzisiejsza pokusa Big Grin

[Obrazek: 359799673572f.jpg]


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Verb22 - 31-10-2012 16:39

Wpłaciłem 200 $ na Exbino przez transferuj.pl ale na koncie mam 0..

Co jest? Czy mam coś do nich wysyłać? Wszystko ze strony transferuj.pl było ok..


Edit: Kasa doszła. Ale w Euro, a ja chciałem w $... da się zmienić?