Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Inwestowanie w opcje binarne? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Opcje Binarne (/Forum-Opcje-Binarne-339)
+--- Wątek: Inwestowanie w opcje binarne? (/Temat-Inwestowanie-w-opcje-binarne-59337)



RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Maersk - 03-07-2015 11:34

Tez miałem ten problem. Wydaje mi się ze po prostu konto się przedawniło. Najlepiej wtedy stworzą nowego maila i może konto i po sprawie


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - ZidaneNS - 03-07-2015 19:11

Można na 24option zrobić konto demo?


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - malpa2 - 03-07-2015 20:49

Przyznają konto demo 1000$ ale po depozycie. Minimum 250$.


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - MaLiN - 03-07-2015 21:40

(03-07-2015 19:11)ZidaneNS napisał(a):  Można na 24option zrobić konto demo?

@[ZidaneNS] - My kiedyś dostaliśmy info od 24option, że można u nich otworzyć konto demo po wpłaceniu 250$ które można wypłacić bez jakiejkolwiek straty. Tu znajdziesz więcej informacji o tym: http://www.binary24.pl/pl/top/24option-demo Wink


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Inwestor25 - 10-03-2016 19:34

Czy inwestowanie na Top Option jest w tej chwili bezpieczne?
Słyszałem, że przestali wypłacać pieniądze swoim inwestorom.
Czy ktoś miał ostatnio jakieś doświadczenia z tym brokerem?


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - MaLiN - 10-03-2016 20:09

(10-03-2016 19:34)Inwestor25 napisał(a):  Czy inwestowanie na Top Option jest w tej chwili bezpieczne?
Słyszałem, że przestali wypłacać pieniądze swoim inwestorom.
Czy ktoś miał ostatnio jakieś doświadczenia z tym brokerem?

Gdzie słyszałeś o problemach z wypłacaniem? Były problemy z wpłatami pieniędzy, ponieważ broker zmienia/ł siedzibę. W dodatku planują zmiany jeśli chodzi o samo działanie strony - szczegóły niebawem.


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - lucass9600 - 10-03-2016 20:49

Inwestor25 jak tam Ci teraz idzie Big Grin

powiem szczerze przewałkowałem swego czasu trochę Twojego tematu i obejrzałem filmik. Oczywiście z mocnym dystansem ,bo miałem już wtedy pojęcie o tym ,że na farcie daleko się nie zajedzie... pamiętam wpłaciłeś 200 euro , prawie od razu stawiałeś za 100 euro i mówiłeś ,że jedyne na co patrzysz to trader choice - co nie jest jakimś super wiarygodnym źródłem sytuacji na rynku + jak idzie w górę to w górę w dół to w dół - jedyne z czym mi się to kojarzy to z reklamą "typeczka ,który w szybkim okresie czasu zbił kokosy i wyleciał za granicę "pokazując" jakie opcje są proste Smile
Być może się mylę ,ale samemu czytając to odniosłem wrażenie ,że jedyne co to robisz reklamę Tongue


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - malpa2 - 24-05-2017 10:53

Hej, chciałem sobie poobserwować wykresy na Metatrader ale okazało sie że Optiontrade zwinęło manatki i nie wiem gdzie teraz najlepiej założyć konto żeby mieć darmowego mt4. Ktoś poleci jakiegoś brokera? Miałem troche przerwy od opcji i nie jestem w temacie hehe Wink


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Mariuszeek - 24-05-2017 15:06

Sprawdź tego w sygnaturce, uważam że mają na tyle rozbudowaną platformę, że nie potrzeba mt4


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Erdoi Money - 24-05-2017 15:24

Iqoption ma tak jakby wbudowanego mt4 i ma sporo wskaźników , polecam :-)