Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Inwestowanie w opcje binarne? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Opcje Binarne (/Forum-Opcje-Binarne-339)
+--- Wątek: Inwestowanie w opcje binarne? (/Temat-Inwestowanie-w-opcje-binarne-59337)



RE: Inwestowanie w opcje binarne? - alagor - 09-06-2015 21:31

Witam wszystkich.
Przeczytałem chyba większość wypowiedzi w tym wątku, rzeczywiście miło się czyta jak ktoś wygrywa. Wcześniej interesowałem się rynkiem Forex (bez inwestowania), ale wpadły mi w oko opcje binarne. Orientuję się w podstawach działania całego procesu, ale z inwestowaniem jeszcze trochę poczekam. Właśnie wyzerowałem konto demo na OptionTrade Smile, częściowo specjalnie, żeby zmniejszyć depozyt do tego, który będę chciał wpłacić, a częściowo przez nieuważne obserwowanie wykresów i nieodpowiedzialność. No ale dość tego. Chciałbym się dowiedzieć czy platforma którą wstępnie obrałem nie robi problemów przy współpracy tzn: czy ktoś od nich może coś wypłacał, czy mają jakieś minimum wypłat. Pozdrawiam graczy. Smile. Oczywiście jeżeli nikt nie ma konta u nich nie odpowiadajcie, napisałem tutaj w zasadzie głównie żeby się przywitać.


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - LordBeaK - 09-06-2015 21:37

Ogólnie platforma przyjemna. Nie mam zastrzeżeń. Ale polecam poczytac o niej na binary24.pl oraz binarne.com


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - arerouso - 10-06-2015 15:55

Mam takie pytanie do binarzystów

Czy możecie podać mi na chwilę obecną top5 platform, z których warto korzystać wraz z uzasadnieniem?


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - LordBeaK - 10-06-2015 19:06

1. 24option. Bezdyskusyjnie najlepsza platforma na swiecie.
2. BdSwiss
3. OptionTrade
4. TopOption
5. IQoption


To jest tabela wg mnie.


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - ad_kat1 - 21-06-2015 11:36

czy w MT4 można jakoś zablokować usuwanie danych linii (np. wsparcia) aby one nie usuwały się poprzez wciśnięcie klawisza BACKSPACE? żeby ich nie rysować na nowo, ponownie.


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - drynd3k - 21-06-2015 16:15

Możesz po prostu zaznaczać te linie (podwojny klik), które chcesz usunąć i wtedy nacisnąć delete, reszta zostanie.


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Comparic - 22-06-2015 10:54

Albo Ctrl + B i z listy usunąć tylko te, które CIę interesują


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - malpa2 - 30-06-2015 19:23

Ja dzisiaj całkiem udanie. Broker, na którym obecnie gram to 24Option.

[Obrazek: SS1.png]

10-0 impreza

Szkoda że tak nie może być codziennie hehe Wink Ogólnie na rynkach dominuje 1 temat - Grecja. Raz info że Grecja się dogadała z UE, raz że będzie Grexit. Gracze na forexie oraz opcjach nie mają łatwo.

[Obrazek: SS2.jpg]
Kod:
http://s18.postimg.org/obh076eu0/SS2.jpg

A tutaj ciekawostka z dzisiejszego dnia. Para walutowa EUR/CHF. I 13 świec wzrostowych z rzędu co jest dość rzadkim widokiem. Następnie widzimy świecę spadkową, co sugerować może że powoli niedźwiedzie szykują się do ataku. Kolejna świeca to jednak świeca wzrostowa, ale z widocznym długim knotem u góry. Po niej utworzyła się świeca spadkowa, która swoją wielkością mogła sygnalizować, że teraz kurs pójdzie w dół. I rzeczywiście jeśli ktoś zagrał wtedy opcje PUT to mógł liczyć dolary.


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - ad_kat1 - 03-07-2015 00:24

Czy ktoś z Was tutaj gra na platformie spotoption.com? Pytam się ponieważ wychodzi na to że zablokowano mi moje konto na którym gram, oczywiście jest to konto demo. Czy ktoś z Was też ma albo maił problem kiedyś z zalogowaniem się do tej platformy?
Przy próbie zalogowania pojawia się okno dialogowe z napisem "accountExpired"


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - MaLiN - 03-07-2015 09:18

Ja miałem z nimi problemy, myślałem że to z tego faktu, że już jestem długo zarejestrowany u nich (kilka miesięcy), nawet przywracanie hasła nie pomagało. Także jak ktoś ma problemy, pozostaje nowe konto zarejestrować, a trwa to tyle ile opcja 60 sekund Lol

Pewnie za dużo osób już się u nich rejestruje i może to im się nie podoba, z stąd te problemy?