Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Inwestowanie w opcje binarne? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Opcje Binarne (/Forum-Opcje-Binarne-339)
+--- Wątek: Inwestowanie w opcje binarne? (/Temat-Inwestowanie-w-opcje-binarne-59337)



Inwestowanie w opcje binarne? - Scoobyx - 16-05-2015 13:55

24option jest moim zdaniem najlepszy. Zero opóźnień, nie ma przycięć. Support odpowiada bardzo szybko. Czego więcej chcieć?


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - BaaTooN - 16-05-2015 14:17

ad_kat1 czytałem o tym w tym temacie:http://zarabiam.com/Temat-Finpari-30-bez-depozytu-113034
Jak będę miał wymagany obrót to spróbuje wypłacić.


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - MaLiN - 16-05-2015 14:50

(16-05-2015 09:39)adios123 napisał(a):  Jak to jest? Chciałbym np. wpłacić 2k zł, ile muszę potem mieć hajsu aby to wypłacić? Nie ma takiego czegoś i można od każdej kwoty wypłacić, czy jednak jest?

(16-05-2015 11:57)adios123 napisał(a):  @[MLN]

No nie wiem, jaki wedlug ciebie jest dobry?

@[adios123] - Każdy broker ma inne wymogi przy wypłacaniu kasy, są określone kwoty minimalne które można wypłacić. Tak samo jak to zależne jest od bonusów. Często jak bierzesz to, żeby je wypłacić musisz zrobić "x" obrotu. Pisałem Tobie, że z tej niższej półki Optiontrade byłby najlepszym rozwiązaniem.

(16-05-2015 13:55)Scoobyx napisał(a):  24option jest moim zdaniem najlepszy. Zero opóźnień, nie ma przycięć. Support odpowiada bardzo szybko. Czego więcej chcieć?

Raczej czego chcieć mniej - mniejszy depozyt Idea


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - osinex - 19-05-2015 00:22

24 option miał kiedyś promocje, 50$ bez depozytu. Oczywiscie wtopiłem wszystko bo to bylo dawno a ja bylem mlody i glupi Idea .. Ale nie o to chodzi Smile od tamtego czasu 24option to jest mój cel. Big Grin A konkretnie ugranie na jakimś optiontrade, topotion czy innych pomniejszych takiej kasy, żeby było mnie stać na 24option Big Grin
Nie chce kłamać bo to było dawno, ale wchodząc w opcje mam do wyboru (oczywwiscie to sie zmienia)
5min 10min 15min - Czyli konkretnie ileś czasu od postawienia + Odpowiedniki tego ale ze sztywnymi godzinami.

W wyniku tego praktycznie możemy sobie wybrać kiedy chcemy tą opcje zamknąć. A nei tak jak w przypadku innych brokerów o tej porze np. par walutowych już jest tyle co nic, a godzin zamknięcia jest jeszcze mniej. Undecided


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - ad_kat1 - 22-05-2015 10:27

Jeszcze nie znalazłem na tym forum ani jednej osoby, która zadała by jakieś mądre i sensowne pytanie. Wiedza na temat tego u jakiego brokera będziesz miał konto (to u kogo będziesz miał konto) nie ma tutaj żadnego znaczenia. Naucz się lepiej prowadzić zyskowne dla Ciebie transakcje bo chcesz przecież coś zarobić, no nie? A do tego potrzebna Ci jest wiedza, wiedza na temat rynku, więc naucz się podstaw, czyli analiza wykresów, analizy runku. Dopiero załóż sobie realne konto.

Nikt nie udzieli Ci tu żadnej sensownej wypowiedzi, bo nie ma tu ekspertów, za to musisz zapłacić HAJS, $$$$$$$$$$,Eruo, złotówki, nikt tu nie chce się dzielić wiedzą, a chyba po to jest to forum, nie?!

Na moje pytanie nie znalazła się odpowiedz, które kiedyś zadałem, jeśli przekroczyło ono kompetencje innych to oznacza, że nie ma tu żadnych ekspertów finansowych (oczywiście nie urażając innych i nie umniejszając nikomu), a jeśli są, to nikt nie chce się dzielić prawdziwą wiedzą. Tyle w temacie. Baj. Jeszcze się odezwę, bo jestem aktywny.

A teraz oczekuję mądrych pytań, to może się w końcu czegoś nauczycie.


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - osinex - 24-05-2015 16:54

(22-05-2015 10:27)ad_kat1 napisał(a):  Jeszcze nie znalazłem na tym forum ani jednej osoby, która zadała by jakieś mądre i sensowne pytanie. Wiedza na temat tego u jakiego brokera będziesz miał konto (to u kogo będziesz miał konto) nie ma tutaj żadnego znaczenia. Naucz się lepiej prowadzić zyskowne dla Ciebie transakcje bo chcesz przecież coś zarobić, no nie? A do tego potrzebna Ci jest wiedza, wiedza na temat rynku, więc naucz się podstaw, czyli analiza wykresów, analizy runku. Dopiero załóż sobie realne konto.

Nikt nie udzieli Ci tu żadnej sensownej wypowiedzi, bo nie ma tu ekspertów, za to musisz zapłacić HAJS, $$$$$$$$$$,Eruo, złotówki, nikt tu nie chce się dzielić wiedzą, a chyba po to jest to forum, nie?!

Na moje pytanie nie znalazła się odpowiedz, które kiedyś zadałem, jeśli przekroczyło ono kompetencje innych to oznacza, że nie ma tu żadnych ekspertów finansowych (oczywiście nie urażając innych i nie umniejszając nikomu), a jeśli są, to nikt nie chce się dzielić prawdziwą wiedzą. Tyle w temacie. Baj. Jeszcze się odezwę, bo jestem aktywny.

A teraz oczekuję mądrych pytań, to może się w końcu czegoś nauczycie.
Jakie to było pytanie


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - ad_kat1 - 29-05-2015 20:59

osinex, a co wcielasz się w rolę eksperta? Wink

np. które z par walut dają najkorzystniejszą procentowo stopę zwrotu, a które najmniej korzystną? (EUR/JPY, AUD/USD, AUD/USD, EUR/USD, inne pozostałe).

W internecie jest wiele stron, które udostępniają darmowe sygnały idące z rynku, w jaki sposób będzie zachowywał się wykres, np autochartits, ale wg. mnie to i tak w dalszym ciągu 50% szans na udaną transakcję, tu trzeba czegoś więcej, nie mniej jednak autochartit może być czasem bardzo pomocne Wink

Obecnie prowadzę coraz więcej udanych transakcji, stawiam na jakość a nie na ilość.


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - osinex - 07-06-2015 10:46

Niee ja ekspertem nie jestem Sad jeszcze Wink

To pytanie takie trochę z czapy Big Grin każdy broker ustala sam ile zwrotu będzie z danej waluty. Te najpopularniejsze jak eur usd mają najwieksze %.
Jednak patrząc na ten aspekt to lepsze pytanie to : który broker oferuje najlepsze zwroty.

Korzystasz z autochartista? Możesz coś więcej powiedzieć? Jak się spisuje?


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - malpa2 - 07-06-2015 12:27

Dukascopy daje aż do 90% zwrotu i jest to chyba najwyższy obecnie zwrot na rynku Wink


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - LordBeaK - 08-06-2015 14:32

To moze ja sie pobawie w eksperta. Oczywiscie nim nie jestem. Zwrot % waluty zalezy od brokera oraz od popytu na dana walute. Nie jest to nigdzie ustalone. Np. Na binary.com zwrot jest do 103%. A na innych widzialem zwror 60%. Oczywiscie jest to wartosc zmienna.

Co do Autochartist. Wedlug mnie jest to program bardziej pod forex. Pokazuje on wybicia z kanalow oraz trendy. Jednak wybicie nie musi nastapic na tej konkretnej swiecy ktora pokazuje ten program. Moze on byc jedynie kolejna pomoca pod wlasna analize na MT4. Najlepiej dobrac sobie swoja strategie na MT4. Analiza techniczna to jest glowna rzecz w Opcjach Binarnych.

Ja osobiscie uzywam tez analizy fundamentalnej ( mowa tutaj o opcjach jednodniowych wzwyz. ). Nie ma takiej strony ktora podaje 100% trafne sygnaly. Sam prowadze grupe z platnymi sygnalami i nie raz bylo tak, ze ledwo wychodzilo na 0.

Co do kompetencji uzytkownikow tego forum to uwazam, ze kazdy jest dobry w innej dziedzinie i nie warto osadzac na podstawie braku odpowiedzi na twoje pytanie. Nie kazdy siedzi tu 24/7.

Z mojej strony wszystko. Pozdrawiam.