Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Inwestowanie w opcje binarne? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Opcje Binarne (/Forum-Opcje-Binarne-339)
+--- Wątek: Inwestowanie w opcje binarne? (/Temat-Inwestowanie-w-opcje-binarne-59337)



RE: Inwestowanie w opcje binarne? - ad_kat1 - 08-05-2015 11:38

A na jakich walutach przeważnie gracie?


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - BaaTooN - 09-05-2015 16:09

Można w Iqoption wybrać opcję na dłużej niż 30min? Bo z tego co widzę to najdłużej można ustawić wygaśnięcie opcji na 30 min, chyba że jestem ślepy Xpokerface


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - ad_kat1 - 09-05-2015 21:28

Osobiście nie mam tam konta, ale nie "musisz być ślepy" bo to tak naprawdę borker wybiera ile daje Ci czasu na jedną transakcję, oczywiście zmniejszając tym samym Twoją szansę na wygraną Wink ponieważ niektóre "strzały" warto ustalić na więcej niż 30 minut np na 1h, 2, 3 lub więcej.
Na marketsworld.com można maksymalnie na 3 godziny zlecić trwanie transakcji.


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - BaaTooN - 09-05-2015 21:42

Grałem trochę na demo i właśnie był dużo większy przedział czasowy do dyspozycji, dlatego się zdziwiłem, że na iqoption tylko 30 min...
Dzięki za odp. Smile


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - ad_kat1 - 14-05-2015 19:16

BaaTooN, inwestujesz już realne pieniądze czy tylko na wirtualnych grasz?


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - BaaTooN - 15-05-2015 11:07

Aktualnie gram na finpari z darmowym bonusem 30$, chociaż czytałem że i tak nie da się tego wypłacić. Traktuje to jako grę na demo.


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - ad_kat1 - 15-05-2015 22:07

ale gdzie to czytałeś? W "umowie" na stronie brokera czy gdzieś na forum jakimś, bo wiesz jak to jest na forum, każdy może wszystko napisać i nie koniecznie musi to być związane z tematem, zawsze znajdzie się tam jakiś "wszechwiedzący" mądrala Wink.
Zarób i spróbuj wypłacić, zobaczymy czy się da Wink


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - adios123 - 16-05-2015 09:39

Jak to jest? Chciałbym np. wpłacić 2k zł, ile muszę potem mieć hajsu aby to wypłacić? Nie ma takiego czegoś i można od każdej kwoty wypłacić, czy jednak jest?


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - MaLiN - 16-05-2015 10:56

(16-05-2015 09:39)adios123 napisał(a):  Jak to jest? Chciałbym np. wpłacić 2k zł, ile muszę potem mieć hajsu aby to wypłacić? Nie ma takiego czegoś i można od każdej kwoty wypłacić, czy jednak jest?

Ale o jakiego brokera Ci konkretnie chodzi?


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - adios123 - 16-05-2015 11:57

@[MLN]

No nie wiem, jaki wedlug ciebie jest dobry?