Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Inwestowanie w opcje binarne? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Opcje Binarne (/Forum-Opcje-Binarne-339)
+--- Wątek: Inwestowanie w opcje binarne? (/Temat-Inwestowanie-w-opcje-binarne-59337)



RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Nupek369 - 12-03-2015 23:17

Są może jakieś aktualne bonusy, tak jak to było bodajże z exbino gdzie dawali 100zł za free do postawienia? Idea


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - NoVi - 31-03-2015 14:33

Siemano, dośc długo mnie nie było, ale bukmacher pochłonął mój cały wolny czas, udało się kilkanaście tysięcy uciułać, teraz muszę wznowić moją zabawę z OB.
Oby dobrze ruszyć Smile

Edit:

[Obrazek: ydjfn0.jpg]


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - goscyniok - 01-05-2015 21:41

Coś temat umarł Smile Wrzucę swoje zagranie który myślałem że będzie stracone, ale los mi sprzyjał Smile
Opcja postawiona o 20 35 naszego czasu i zakończona o 22,00
Poczałkowa pozycja 1.21618 końcowa 1,21579
Czym się kierowałem? na większych interwałach był trend spadkowy, oraz uznałem że przed weekendem już nie powinno być zmian, a trend spadkowy się utrzyma.
[Obrazek: akcja.jpg]


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - osinex - 02-05-2015 18:36

(01-05-2015 21:41)goscyniok napisał(a):  Coś temat umarł Smile Wrzucę swoje zagranie który myślałem że będzie stracone, ale los mi sprzyjał Smile

[Obrazek: akcja.jpg]

I to chyba bardzo Big Grin Myślałeś o tym w którym momencie wchodzisz w opcje czy poprostu, stwierdziles ze przez nastepne 1,5h pojdzie w dół i kliknąłeś? Big Grin


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - goscyniok - 02-05-2015 22:09

Kurcze spojrzałem teraz na wykres i trochę w złym momencie zaznaczyłem. Przez tą różnicę czasu w option trade i metatrader Smile. Na czerwono zaznaczyłem moment wejścia .A co do zagrania uznałem że będzie spadać ale wyczekiwałem odpowiedniego momentu, i skusiła mnie do wejścia świeca którą zaznaczyłem na zielono.
Jak teraz widać jeszcze większe szczęście miałem Smile
[Obrazek: akcja.jpg]


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Kapka - 07-05-2015 15:02

Jaki broker ma najnizsze wejscia minimalne? nie chodzi mi o depozyt. Najnizszą widzialem w OptionTrade i jest to 30zł. Jest jakaś nizsza np 10zł?


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - MaLiN - 07-05-2015 15:10

Przy tych regulowanych i polecanych nie ma aż takich niskich kwot. Coś tam kiedyś na binary.com było 1$ albo 5$ jakoś tak


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - xTKSD - 07-05-2015 16:51

Em... Iqoption ma najmniejszą stawke 1$ i depo chyba 25$ (albo 10$) Smile


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Kapka - 07-05-2015 20:51

Rozwinie ktoś czy warto korzystac z Iqoption na początek ? Dodam że spędzilem już około 30h na nauce teorii ale brakuje mi depozytu i trochę boje się grac z depoztyem 300zł gdzie najnisza stawka to 30zł


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - xTKSD - 07-05-2015 21:30

To wpłać sobie 100zł i graj po 1$ Smile

Z wypłatami aktualnie nie ma problemu, szczególnie że grając 1$ dużego hajsu nie zrobisz Smile
(obniżają % zwrotu, kiedy ktoś ma naprawdę wysokie zarobki_)

Jedynym 'problemem' jest innowacyjna platforma-w krótkoterminowych opcjach może wybrać godzine zakończenia, a nie czas do zamknięcia-tak jak w normalnych opcjach->zawsze mamy pełne 5 kolejnych minut do dyspozycji Smile

Z resztą demo jest darmowe, więc musisz spróbować Wink
--------------
Edit. Po prostu wybierasz dokładną godzine kiedy opcja ma się zakończyć..Big Grin