Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Inwestowanie w opcje binarne? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Opcje Binarne (/Forum-Opcje-Binarne-339)
+--- Wątek: Inwestowanie w opcje binarne? (/Temat-Inwestowanie-w-opcje-binarne-59337)



RE: Inwestowanie w opcje binarne? - AntonioFresco - 23-01-2015 20:25

Ja bym spróbował najpierw binarek, bo w binarkach mimo wszystko masz dość kontrolowane ryzyko. Mam na myśli, że z góry wiesz ile możesz stracić, a na forex to jednak nie wiesz ile możesz zarobić ani ile możesz stracić.


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Inwestor25 - 23-01-2015 20:51

Można spróbować tego i tego i po pewnym czasie podjąć decyzję co danej osobie bardziej odpowiada.


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - SweetSensi - 23-01-2015 20:56

Sory, że pytam, bo może było gdzieś w temacie, ale nie "przekartkowałem" go. Korzystasz z jakiejś strategii, czy sam za pomocą zwykłego wykresu analizujesz. Masz jakieś ciekawe lektury do polecenia, artykuły etc. ?


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - dawidjuras - 24-01-2015 03:23

Jestem po webinarze odnosnie forex, gdzie zadalem kilka pytan o opcje. Wedlug prowadzacego opcje to czysty hazard. Sa nieprzewidywalne i raczej trzeba tu szczescia niz wiedzy. Gosc pokazywal wykresy forexowe, tlumaczyl jak to dziala, pokazywal swiece i opieral sie tylko na kalendarzu ekonomicznym. O opcjach mowil, ze nie ma sensu i lepiej od razu wziac sie za forex


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - malpa2 - 24-01-2015 10:07

beka

A gdyby webinar prowadził ktoś od opcji binarnych to mówiłby pewnie że forex jest do bani i nie ma on sensu.


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - dawidjuras - 24-01-2015 15:40

No pewnie tak. Glownym celem webinara bylo aby zapisac sie z refa tego pana i inwestowac na tej samej platformie co on, a koszt udzialu w jego szkoleniu podczas transakcji live to tylko 6k platne od razu


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - kacper79 - 25-01-2015 17:02

Witam! jesli ktos chce sprobowac swoich sil na opcjach to dukascopy oferuje darmowe demo.


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - malpa2 - 04-02-2015 12:22

Ode mnie 2 pytania:

1. Gdzie teraz jest u brokera najniższa stawka na 1 transakcje? Jak wiadomo dawniej TopOption miało 10zł i sporo ludzi tam wprowadziłem, bo dla początkujących była to świetna możliwość do gry na niskiej stawce. Po zmianie platformy na płynniejszą, stawka wzrosła do 35, 36, a wraz z umocnieniem dolara względem złotówki na 40zł. A 40zł na 1 opcje to dla niektórych zaczynających przygodę z opcjami za dużo, zwłaszcza przy depozycie 400-500zł.

2. Który broker oferuje zamknięcie opcji przed czasem z zyskiem? Bo jest parę brokerów z opcją "wykup" ale nawet jak ma się przewagę kilkunastu pipsów to za postawione np. 100zł oferują 80... a do wygrania jest 185...

I 2 moje screeny z opcji z poniedziałku i z wtorku Wink

[Obrazek: wczoraj.png]

[Obrazek: dzisiaj.png]


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - PremAccHack - 04-02-2015 12:32

Malpa2 widze ze na fuksie weszla ta opcja za 1000pln
Na 10minut ryzykowna inwestycja. Lepiej grac z trendem na godziny Smile


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - SweetSensi - 04-02-2015 21:11

Podłączam się do pytań zadanych przez malpa2 Wink