Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Inwestowanie w opcje binarne? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Opcje Binarne (/Forum-Opcje-Binarne-339)
+--- Wątek: Inwestowanie w opcje binarne? (/Temat-Inwestowanie-w-opcje-binarne-59337)



RE: Inwestowanie w opcje binarne? - malpa2 - 20-01-2015 09:32

(20-01-2015 00:00)ad_kat1 napisał(a):  Witam, pojawił się u mnie pewien problem z moim MetaTrayderem4, a mianowicie przestały chodzić wykresy ;/ tzn, że wcześniej się "poruszały" do przodu a cena wraz z tą poziomą linią skakała w górę i w dół pokazując odpowiednią cenę w danym momencie, a teraz (od wczoraj) przestały się poruszać, dodatkowo pary walut (te po lewej stronie programu) zmieniły kolor z czarnego na szary, tak jakby przestały być aktywne, ceny tych walut także się nie zmieniają (z zielonych na czerwone i odwrotnie), wszystko stanęło w miejscu, nawet pomimo tego, że jest wciśnięty przycisk "przesuwanie automatyczne". Czy wie ktoś co mogło się stać z moim MetaTraderem?

Jeśli korzytałeś z alpari-uk to alpari zbankrutowało i mt4 moze nie działać. Albo nie masz połączenia jak napisał Comparic.

Proponuje zrobić konto na OptionTrade demo i stamtąd pobrać MT4 Wink Wszystko działa.


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Comparic - 20-01-2015 13:47

Powstała nowa grupa edukacyjna na FB dotycząca FX, OB oraz Giełdy - mają publikować materiały dla początkujących jak i bardziej zaawansowanych: https://www.facebook.com/groups/edukacjaforex


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - ad_kat1 - 20-01-2015 13:49

Comparic, net jest, ładnie śmiga, nawet podczas uruchamiania aplikacji MT4 jest sygnał, że się połączono z netem, są paski, a także ilość przepływu danych w kb, więc net działa.

Więc już prędzej uwierzyłbym w to bankructwo Alphari Wink - bo tam mam konto.
Próbowałem instalować innego MT4 z innego serwera, ale tylko go ściągnąłem i zainstalowałem, bez rejestracji i zakładania konta na serwerze, aby zobaczyć czy to samo dzieje się co w Alphari i co prawda wykresy nie działały ale zauważyłem, że pary walut już są innym normalnym kolorze czarnym w MT4, czyli tu powinno wszystko działać. Ale i tak próbuje założyć inne konto na OptionTrade, tak jak radził małpa2 i dam znać czy działa Wink

Dzięki za odp chłopaki i pozdro Wink


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Comparic - 21-01-2015 07:39

(20-01-2015 13:49)ad_kat1 napisał(a):  Comparic, net jest, ładnie śmiga, nawet podczas uruchamiania aplikacji MT4 jest sygnał, że się połączono z netem, są paski, a także ilość przepływu danych w kb, więc net działa.

Więc już prędzej uwierzyłbym w to bankructwo Alphari Wink - bo tam mam konto.
Próbowałem instalować innego MT4 z innego serwera, ale tylko go ściągnąłem i zainstalowałem, bez rejestracji i zakładania konta na serwerze, aby zobaczyć czy to samo dzieje się co w Alphari i co prawda wykresy nie działały ale zauważyłem, że pary walut już są innym normalnym kolorze czarnym w MT4, czyli tu powinno wszystko działać. Ale i tak próbuje założyć inne konto na OptionTrade, tak jak radził małpa2 i dam znać czy działa Wink

Dzięki za odp chłopaki i pozdro Wink

Alpari na pewno Ci teraz nie będzie chodzić - po tym co stało się na CHF stracili 45 milionów dolarów, stali się niewypłacalni i zawiesili działalność. Teraz ma ich przejąć najprawdopodobniej FXCM, ale zanim wszystko ruszy, to na pewno trochę minie Smile


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Klaus_Kinski - 23-01-2015 02:42

Przeczytałem cały temat i chciałem tylko pozdrowić bezapelacyjnego króla tego tematu, jakim jest Verb22. No i tego drugiego śmieszka od szesnastu tysięcy, którego wydymali niestety.

"daj link albo jakiś dowod że ktoś zarabia w Japoni..albo link do japońskiej platformy. Oczywiście że da się zarabiać na opcjach, ale to biznes niskiego ryzyka dla platform opcji. tak jak bukmacherka. Ogólnie rzecz biorąc, z praw fizyki kwantowej wynika, że nic nie moze przewidzieć przyszłośći ...no chyba że moja metoda.."

"żadna ilość informacji ani sto webinarów nie nauczą cię grać na opcjach. Tutaj potrzebne są 2 rzeczy: cierpliwość, duży kapitał no i.. moja metoda którą sprzedaje + wiedza ktorą pokazuje jak zarobić na opcjach (siedzę w tym 3-4 lata) w przeciwieństwie do marketingowców ktorzy tu promują swoje strony."

[Obrazek: JwAtMgB.png]


Klasyk.

PS Ilu z was wie, że Inwestor to ukryta opcja eXbinowa? :3


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - MarcinHelios - 23-01-2015 17:21

czy jakieś platformy binarne padły po tym co się wydarzyło z CHF?


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - UKL - 23-01-2015 18:14

nie słyszałem nic o tym, by jakaś platforma padła po tych cudach z CHF, ale kto wie, może coś dopiero nadejdzie


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - OctoBerro - 23-01-2015 19:19

Co polecacie - wejść w opcje binarne czy od razu zabrać się za forex?


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - PremAccHack - 23-01-2015 19:27

Zalezy na czym chcesz zarabiac. Nie ma sensu gra na opcjach i przeniesienie sie na forex potem. Bo to nic nie daje


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - malpa2 - 23-01-2015 19:37

Graj w to i w to. Wiele osób z forexu gra w opcje. A najlepiej wybierz to co ci lepiej podpasuje Wink