Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Inwestowanie w opcje binarne? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Opcje Binarne (/Forum-Opcje-Binarne-339)
+--- Wątek: Inwestowanie w opcje binarne? (/Temat-Inwestowanie-w-opcje-binarne-59337)



RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Xkr - 14-01-2015 01:19

@malpa2 co tam slychac Big Grin?


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - malpa2 - 14-01-2015 12:30

A dobrze, tylko mało czasu zeby sie udzielać na forum Smile

Przed chwilą:
[Obrazek: 43656.png]
impreza

Książkę Ala Brooksa polecam, bo chyba o niej gadaliśmy kiedyś. Mi sporo dała i często do niej wracam bo ma sporo praktycznych rzeczy tzn. wykresów 5 minutowych z opisami.

A co u Cb Wink?


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - PremAccHack - 14-01-2015 12:45

Co to za ksiazka? malpa2 masz ja w wersi online?


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Comparic - 14-01-2015 12:56

Najprawdopodobniej chodzi mu o to: http://www.analizapriceaction.pl/ Smile

Niestety wersje online są jedynie dostępne po angielsku. To jest jak na razie jedyne polskie tłumaczenie


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - malpa2 - 14-01-2015 16:37

(14-01-2015 12:45)PremAccHack napisał(a):  Co to za ksiazka? malpa2 masz ja w wersi online?

Tą co podał Comparic. Wersji online nie ma i nawet bym nie chciał bo tak mam ją zawsze pod ręką a czytanie ponad 500 stron to byłaby masakra. Polecam kupić. Mimo wysokiej ceny, za którą miałbym 0,7 12 letniej szkockiej, to uważam mądrze wydana kasa.


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - UKL - 15-01-2015 02:48

w tym temacie od pewnego czasu panuje taki chaos, że szok


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - malpa2 - 15-01-2015 11:07

Kurs szaleje, systemy sie zawiesiły - http://tvn24bis.pl/z-kraju,74/szwajcarzy-przestali-bronic-franka-kurs-oszalal,506179.html

Mi aż MT4 zlagowało Undecided


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Comparic - 15-01-2015 12:53

Tu macie trochę naszych tłumaczeń jednej z książek Brooksa. Za dużo tego nie ma, bo dowiedzieliśmy się, że chłopaki tłumaczą oficjalnie na PL, ale zawsze coś Smile

http://comparic.pl/category/strategie-al-brooks-pa/


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - ad_kat1 - 20-01-2015 00:00

Witam, pojawił się u mnie pewien problem z moim MetaTrayderem4, a mianowicie przestały chodzić wykresy ;/ tzn, że wcześniej się "poruszały" do przodu a cena wraz z tą poziomą linią skakała w górę i w dół pokazując odpowiednią cenę w danym momencie, a teraz (od wczoraj) przestały się poruszać, dodatkowo pary walut (te po lewej stronie programu) zmieniły kolor z czarnego na szary, tak jakby przestały być aktywne, ceny tych walut także się nie zmieniają (z zielonych na czerwone i odwrotnie), wszystko stanęło w miejscu, nawet pomimo tego, że jest wciśnięty przycisk "przesuwanie automatyczne". Czy wie ktoś co mogło się stać z moim MetaTraderem?


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Comparic - 20-01-2015 08:27

(20-01-2015 00:00)ad_kat1 napisał(a):  Witam, pojawił się u mnie pewien problem z moim MetaTrayderem4, a mianowicie przestały chodzić wykresy ;/ tzn, że wcześniej się "poruszały" do przodu a cena wraz z tą poziomą linią skakała w górę i w dół pokazując odpowiednią cenę w danym momencie, a teraz (od wczoraj) przestały się poruszać, dodatkowo pary walut (te po lewej stronie programu) zmieniły kolor z czarnego na szary, tak jakby przestały być aktywne, ceny tych walut także się nie zmieniają (z zielonych na czerwone i odwrotnie), wszystko stanęło w miejscu, nawet pomimo tego, że jest wciśnięty przycisk "przesuwanie automatyczne". Czy wie ktoś co mogło się stać z moim MetaTraderem?

A w dolnym prawym rogu jaka informacja o statusie połączenia? Kreski są na czerwono? Może Cię rozłączyło z serwerem?