Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Inwestowanie w opcje binarne? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Opcje Binarne (/Forum-Opcje-Binarne-339)
+--- Wątek: Inwestowanie w opcje binarne? (/Temat-Inwestowanie-w-opcje-binarne-59337)



RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Inwestor25 - 24-12-2014 16:24

na bet365 załóżmy że stawiam na Radwańską, że wygra pierwszego seta z Halep, po kursie 3.00. Gdy postawię 100 zł to przy minimalnym prowadzeniu np. 2:1 w gemach bet365 zaproponuje mi sprzedaż za np. 85 zł, gdy przewaga Radwańskiej wzrośnie np. do 5:1 to bet365 zaproponuje mi np. 255 zł, gdy mamy 5:1 i 40:0 to zaproponuje nawet 298 zł

u brokerów zauważyłem natomiast taką sytuację:

załóżmy, że wybieram EUR/USD, że cena wzrośnie, inwestuję 100 zł z wizją 85% zwrotu.
Gdy cena rośnie czyli jest po mojej myśli, broker w pierwszej kolejności proponuje niższy zwrot, np. 85 zł, im mniej czasu do skorzystania z opcji sprzedaży - tym wyższa oferta, ale broker podbija bardzo powoli te kwoty. przykład z życia wzięty - na minutę przed zakończeniem szansy na sprzedaż - dostałem propozycję sprzedaży za 120 zł przy zainwestowanej stówce.

Brokerzy dają szansę na sprzedaż, ale ich oferty są dość słabe, przynajmniej z moich obserwacji takie mam wnioski. Bardziej liczą na to, że doczekasz do końca i że wynik będzie po ich myśli, a nie po Twojej.


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - chladek317 - 24-12-2014 18:19

Swoją drogą jak już jesteśmy przy bet365, bawił się tam ktoś w zakładach finansowych?
Nie raz fajne kursy wchodzą Smile


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Varnity - 26-12-2014 12:32

Witam !

Zainteresowałem się od niedawna Opcjami Binarnymi, i mam do Was pytanie: jaką polecacie polską platformę, z minimalną wpłatą 100-200 PLN oraz żeby miała funkcje wersji Demonstracyjnej?


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Barteg - 26-12-2014 17:53

Jak to jest z opcjami 15/60sec, można zarobić, czy raczej stracić?


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Maersk - 26-12-2014 18:06

Raczej stracić


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Camaxtle - 26-12-2014 18:44

(26-12-2014 17:53)Barteg napisał(a):  Jak to jest z opcjami 15/60sec, można zarobić, czy raczej stracić?

Raczej stracić to już bardzo ryzykowne jest i zdolność przewidzenia ruchu w tak małym okresie czasu jest minimalna. Oczywiście są specyficzne sytuacje, gdzie można się z nimi pobawić (odczyty danych -> kalendarz ekonomiczny) z tym, że bardzo rzadko. Sam oczywiście na początku podłapałem temat 60s i mniej ale siedzenie przed wykresami i nawet demo weryfikuje rzeczywistość Smile


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Varnity - 26-12-2014 19:09

Inaczej mówiąc Camaxtle trzeba liczyć na fuks, sam dziś obstawiłem na koncie demo kilka 60 sekundowych par walut w celu sprawdzenia jak na tym idzie, i weszły 4 z 5 więc można czasem zaryzykować, jeśli ma się przeczucie.


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Camaxtle - 26-12-2014 19:36

(26-12-2014 19:09)Varnity napisał(a):  Inaczej mówiąc Camaxtle trzeba liczyć na fuks, sam dziś obstawiłem na koncie demo kilka 60 sekundowych par walut w celu sprawdzenia jak na tym idzie, i weszły 4 z 5 więc można czasem zaryzykować, jeśli ma się przeczucie.

Tak jak mówisz. Według mnie, oprócz sytuacji o której mówiłem i kilku innych(ale są one trochę mniej ryzykowne), w większości zależy to od szczęścia. Nie twierdzę, że nie da się tak zarobić ale zaczynając z opcjami(każdy doświadczony gracz Ci to powie, ja nim niestety jeszcze nie jestem) 60s są najgorszą opcją. Łatwo się zrazić. Czas podejmowania decyzji i wykonanie akcji to zaledwie kilka sekund. Poza tym weź pod uwagę, że platformom nie zależy żebyś wygrał. Wahnięcie o 1-3 pipsy decydują o wygranej/przegranej gdzie przy pierwszej opcji się cieszysz, a druga (gdy np w 3 ostatnich sekundach o 3p w dół) doprowadza do szału. Poza tym platformy mają czasem opóźnienie które decyduje o takich sytuacjach. Wiele osób wysnuwało teorie, że brokerzy niejednokrotnie manipulują cenami przy tak krótkich opcjach. Nie potrafię tego ani potwierdzić ani zaprzeczyć ale miałoby to sens. Poza tym jak spojrzę na siebie to opcje 60s nie dają takiej szansy rozwoju jak chociażby 5m. Osobiście nie polecam 60-tek ale jak masz jakiś dobry pomysł na granie ich to próbuj. Zobacz jaki wynik win/lose osiągniesz np. po 100 transakcjach i daj znać Smile


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Varnity - 26-12-2014 20:24

Przed chwilą postawiłem jakieś 50 tyś na Aplle na koncie demo w SpotOption w celu pozbycia się ich i żeby zostały po prostu jakieś 100-200 $ które mógłbym rzeczywiście zainwestować na Opcjach Binarnych.

Sam zaczynam też na Opcjach, jestem kompletnie zielony, ale czytam co się da i przeglądam przeróżne fora, a do grania realnymi pieniędzmi jeszcze długa droga Smile


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Camaxtle - 26-12-2014 20:42

(26-12-2014 20:24)Varnity napisał(a):  Przed chwilą postawiłem jakieś 50 tyś na Aplle na koncie demo w SpotOption w celu pozbycia się ich i żeby zostały po prostu jakieś 100-200 $ które mógłbym rzeczywiście zainwestować na Opcjach Binarnych.

Sam zaczynam też na Opcjach, jestem kompletnie zielony, ale czytam co się da i przeglądam przeróżne fora, a do grania realnymi pieniędzmi jeszcze długa droga Smile

Identycznie zrobiłem jak ty na demie option trade. Na początku było 3000 i zjechałem do 330 zgonie z minimalnym depozytem. Od razu podejście się trochę zmienia. Ja po miesiącu czytania artykułów,dziesiątkach godzin siedzenia nad wykresami, katowania dem, różnych indyków i strategi doszedłem do wniosku, że czas spróbować swoich sił i od przyszłego tygodnia wchodzę na konto real. Zobaczymy czy mój "święty graal" będzie działał w prawdziwym świecie bo na razie gdzieś 80% wchodzi (o ile myślę i się pilnuję) Xpokerface