Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Inwestowanie w opcje binarne? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Opcje Binarne (/Forum-Opcje-Binarne-339)
+--- Wątek: Inwestowanie w opcje binarne? (/Temat-Inwestowanie-w-opcje-binarne-59337)



RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Verb22 - 29-10-2012 15:59

Inwestor25

Jak wypali, to będzi bardzo wysokie prawdopodobieństwo, że każdy z nas będzie rąbał po 10000 $ na miesiąc D:

Ale radze wam poczekać, wystaczy jedna czarna passa i po zabawie.
Wyniki pozapisuje w Notepadzie. Chyba że ktoś ma bota który gromadzi wyniki(Excela nie mam...)


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Inwestor25 - 29-10-2012 16:04

to tym bardziej jestem ciekaw co z tego wyjdzie Smile

Panowie, ja dzisiaj zmykam. Jak będzie przelew to oczywiście dam znać.

Miłego dnia


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - ThePro - 29-10-2012 16:32

Cytat:Rzeczywiście jesteś pro..co jest fakiem? To że podajemny normalne statystyczne opinie? 50:50% szans? Przecież tak wlasnie jest? ja mam wirtualnie zdobyte 200 $ i sie jaram i szukam sposobu caly czas.


chodziło mi o ten link http://www.opcjebinarne.com.pl/opcje-binarne-online-2/ że te wypowiedzi to fake


Cytat: najlepsze są opinie na forum takim jak te z dowodami
czytać uważniej trzeba i nie bulwersować się


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Verb22 - 29-10-2012 16:39

ThePro

Oki, sorry. Reput w ramach przeprosin Lol


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - canis987 - 29-10-2012 17:20

@Verb22 jak nie masz excela możesz zawsze skorzystać np. z jakiegoś arkusza kalkulacyjnego online - np. tego z Google Docs.


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Verb22 - 29-10-2012 17:57

Nie pomyślałem o tym, że mają limity..Chyba gówno z testu wyjdzie, bo mają limit do 500 $. Po 5 błednych obstawieniach 6 obstawienie jest ujemne, czyli trace kase, więc musiałbym liczyć że w seri trafie na conajmniej 2-3 razy z rzędu. chyba. ale zobaczymy jaki będzie mój bilans.

Canis987

Dzięki. zobaczymy


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - wiecz23 - 29-10-2012 18:30

(29-10-2012 17:57)Verb22 napisał(a):  Nie pomyślałem o tym, że mają limity..Chyba gówno z testu wyjdzie, bo mają limit do 500 $. Po 5 błednych obstawieniach 6 obstawienie jest ujemne, czyli trace kase, więc musiałbym liczyć że w seri trafie na conajmniej 2-3 razy z rzędu. chyba. ale zobaczymy jaki będzie mój bilans.

Canis987

Dzięki. zobaczymy

Na exbino jest 500$ a jak to wygląda na innych platformach? jednak logicznie myślac własnie po to sa limity ze mogli się zabezpieczyć przed progresja.. Smile z tym ze wcale nie musi to być tak agresywna progresja, i można przecież zacząć od najniższych stawek


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Verb22 - 29-10-2012 18:39

wiecz23

Jak jest na innych nie wiem, to samo dotyczy progresji na normalnych opcjach binarnych, mozna max 1500 $. Mało to profesjonalne niestety, trzeba poszukać na innych. Jednak ja jestem ciągle na plusie coraz większym. Mam chyba farta D:


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - casern1 - 30-10-2012 12:44

depozyt odpalony Jerk2 wieczorem w końcu spr podziałać Smile


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Verb22 - 30-10-2012 14:21

casern1

Jaci polecam, i innym grę na tym cacku z kontem demon. Niesamowicie profesjonaly trader - coś pięknego.

link: https://marketsworld.com/